Noclegi i apartamenty wakacyjne w Solinie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Solinie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Solinie

Solina
Dowolne daty
Goście
Solina
Dowolne daty
Goście
Solina to niewielka miejscowość na Podkarpaciu, która przyciąga osoby spragnione ciszy, spokoju i zapierającej dech przyrody. Pobyt w tej niezwykłej miejscowości to sposób na połączenie dwóch ulubionych form wypoczynku: w górach i nad wodą.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Solina z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Solina
7 wrz - 14 wrz
-11%
2.525 zł
2.251 zł za noc
280 m² Dom ∙ 12 gości ∙ 3 sypialnie
Solina, Solina, Polska
Kuchnia
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Znajdź idealny dom wakacyjny w Solinie, by cieszyć się wakacjami w górach i nad wodą

Warto zobaczyć również najważniejsze atrakcje Soliny i okolic takie jak słynna zapora czy lokalne zabytki.Znakiem rozpoznawczym Soliny jest jezioro, które określane bywa również mianem zalewu. Jezioro znajduje się w strefie ciszy, dzięki czemu zapewnia znakomite warunki do relaksu nad wodą bez hałasu motorówek. Oprócz malowniczego położenia akwen jest niezwykły z jeszcze jednego powodu. Zbiornik charakteryzuje się sporymi różnicami poziomu wody, które w skrajnych przypadkach wynoszą do 15 metrów. Mieszkańców regionu zmieniający się poziom tafli nie dziwi, jednak odwiedzających zróżnicowany krajobraz urzeka każdego dnia na nowo. Powodem zmian jest przepompowywanie wody odbywające się między Sanem a okolicznymi jeziorami.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Solinie i odkryj uroki wypoczynku nad górskim jeziorem

Decydując się na dom wakacyjny w Solinie, można spodziewać się licznych atrakcji związanych z wypoczynkiem nad wodą. To doskonałe miejsce na wakacje dla żeglarzy. Zalew gwarantuje optymalne warunki dla początkujących, a także zaawansowanych adeptów tego sportu. Profesjonalni żeglarze doceniają jezioro za wyzwania w postaci urwistych zboczy, zmieniających się kierunków wiatru i poziomów wody, które wymagają szybkiej reakcji. Interesującą alternatywą spędzania czasu na jeziorze jest rejs statkiem turystycznym. Warto wybrać się na krótką wycieczkę trasą w okolicy małych wysepek. To znakomita okazja, by podziwiać dziką przyrodę, bowiem w wielu miejscach do brzegu można dotrzeć wyłącznie od strony wody. Nocleg w Solinie to również doskonała okazja do pieszych i rowerowych wypraw. Warto wspiąć się na masyw Michałowca, a także wybrać się na dłuższą wycieczkę w Bieszczady. Po intensywnym dniu pełnym sportowej aktywności wypoczniesz w doskonale wyposażonym domku wakacyjnym. Wiele z nich dysponuje miejscem do grillowania, w którym zrelaksujesz się z rodziną lub przyjaciółmi. Na Casamundo znajdziesz również wygodne apartamenty z widokiem na okoliczne wzgórza.

Urlop w Solinie - ciesz się atrakcjami tego niezwykłego regionu

Noclegi w Solinie to doskonała okazja, by na własne oczy zobaczyć imponującą zaporę wodną połączoną z elektrownią. Zapora liczy ponad 80 metrów wysokości i stanowi punkt widokowy, z którego rozpościera się wspaniały widok na jezioro. Dodatkową atrakcją jest mural wykonany przy pomocy myjki ciśnieniowej. Zmywając brud ze skalnej powierzchni, uzyskano imponujących rozmiarów malowidła, dzięki którym mural uznano za największy na świecie. Decydując się na dom wakacyjny w Solinie, warto zobaczyć jeszcze kilka lokalnych atrakcji. Jedną z nich jest niewątpliwie niemal pionowe skalne urwisko o długości kilkuset metrów. Do tego potężnego pomnika przyrody można dotrzeć, kierując się w stronę Myczkowic. W zakolu Sanu znajduje się spektakularna ściana skalna, na której można wypatrzeć rzadkie gatunki ptaków. Dom wakacyjny w Solinie to również świetna okazja, by zwiedzić okoliczne cerkwie. W okolicach miejscowości znajduje się kilka drewnianych obiektów, w których można podziwiać ikony, a także płaskorzeźby. Warto wybrać się w szczególności do cerkwi w Górzance. Domki wakacyjne w Solinie stanowią także znakomitą bazę wypadową do pobliskiego Polańczyka. To malownicza miejscowość o statusie uzdrowiska, która słynie ze źródeł leczniczych wód. Kolejną atrakcją Polańczyka jest niezwykłe kąpielisko otoczone wzgórzami. Bez względu na to, czy preferujesz aktywny wypoczynek, czy beztroski relaks nad wodą, w Solinie i okolicach spędzisz czas dokładnie tak, jak lubisz!

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag