Noclegi i apartamenty wakacyjne w Ustrzykach Górnych - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Ustrzykach Górnych - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Ustrzykach Górnych

Ustrzyki Górne
Dowolne daty
Goście
Ustrzyki Górne
Dowolne daty
Goście
Nie masz już planów na najbliższy urlop? Proponujemy Ci Bieszczady. Latem wędrówki po specjalnie przygotowanych szlakach a zimą szaleństwa na stokach – to właśnie zapewnią Ci nasze domki letniskowe Ustrzyki Górne. Czy nie brzmi to jak wakacje idealne?
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi Ustrzyki Górne – poczuj magię Bieszczad

Ustrzyki Górne leżą u ujścia potoku Terebowiec do Wołosatki i stąd właśnie wzięła się ich nazwa. Ich urokliwe położenie w sercu Bieszczadzkiego Parku Narodowego sprawia, że krajobraz zapiera dech w piersiach. Entuzjaści długich wędrówek zachwyceni będą ilością ścieżek przyrodnicznych oraz szlaków rozpoczynających się w tej miejscowości. Szczególnie wart polecenia jest ten umożliwiający wdrapanie się na najwyższy bieszczadzki szczyt, Tarnicę, do której można dostać się także przez Grybów. Fani narciarstwa na pewno ucieszą się z znajdującego się w miasteczku wyciągu narciarskiego, który sprawia, że noclegi Ustrzyki Górne są tak rozchwytywane szczególnie zimą. Domki letniskowe Ustrzyki Górne oferują Ci wspaniałą bazę wypadową do dalszych wycieczek, zarówno tych bliskich, po okolicznych szlakach, jak i trochę dalszych. Koniecznie odwiedź Wetlinę znaną z tamtejszych festiwali muzycznych oraz Ustrzyki Dolne – zimową stolicę województwa podkarpackiego. Wieczorem z kolei wstąp do Ośrodka Muzealnego PTTK , aby dowiedzieć się więcej o turystyce górskiej w Karpatach Wschodnich i Huculsczyźnie. Noclegi Ustrzyki Górne to idealna propozycja zarówno dla tych, którzy już kiedyś zostawili dwoje serce w Bieszczadach, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczynają z nimi swoją przygodę.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag