Noclegi i apartamenty wakacyjne w Białowieży - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Białowieży - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Białowieży

Białowieża
Dowolne daty
Goście
Obszar Puszczy Białowieskiej leżący na terenie Polski i Białorusi już w czasach panowania dynastii Jagiellonów został uznany za wyjątkowy teren leśny w Polsce, co sprawiło, że został objęty ścisłą ochroną.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Białowieża z w pełni wyposażoną kuchnią.

Dom  Białowieża
9 mar - 16 mar
-30%
803 zł
562 zł za noc
90 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
5.0
„Znakomity“ (8 ocen)
Białowieża, Białowieża, Polska
Kuchnia
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Białowieża: Nasze rekomendacje dla ciebie

Białowieża: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 562 zł za noc

Dom Białowieża
24 lut - 2 mar
-30%
878 zł
615 zł za noc
90 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Białowieża, Białowieża, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Białowieży - pomysł na urlop w królestwie żubrów

Z tego powodu noclegi w Białowieży są doskonałą okazją do tego, aby poobcować z dziką naturą, w której człowiek od wieków jest jedynie gościem. Miejscowość zachwyca wyjątkowym mikroklimatem. Możesz tu do woli upajać się czystym powietrzem, przechadzając się uliczkami niewielkiego, lecz bardzo przytulnego miasteczka, w którym zachowały się elementy dawnej, drewnianej zabudowy. Decydując się na dom wakacyjny w Białowieży, warto odwiedzić XIX-wieczny zespół parkowy, który przed laty otaczał posiadłość cara Aleksandra III. Dziś z najpotężniejszego drewnianego pałacu Europy pozostały jedynie fragmenty, w których mieści się Muzeum Białowieskiego Parku Narodowego, z muzeum przyrodniczym oraz wieżą widokową. Z tej ostatniej można podziwiać malowniczy krajobraz miasta. W północnej części parku rozpoczyna się szlak turystyczny prowadzący do wrót puszczy. Jest to jedyna ogólnodostępna ścieżka wiodąca na tereny objęte ścisłą ochroną, zapraszająca na niezapomniane piesze wycieczki.

Zarezerwuj dom wakacyjny w Białowieży i ciesz się pięknem przyrody

Mówiąc o Białowieży, nie można nie wspomnieć o puszczy. Ci, którzy przestąpią jej próg, będą mogli nacieszyć się widokami zapierającymi dech w piersiach. To miejsce niemal nienaruszone przez człowieka. Powalone stare drzewa, pnie porośnięte dywanami z gęstego mchu, krople rosy wiszące na pajęczynach i mieniące się wszystkimi kolorami, pnącza i bujne runo - to wszystko sprawi, że przywieziesz z urlopu niezwykłe wspomnienia. Wynajmując domek wakacyjny w Białowieży, będziesz mógł stanąć oko w oko z władcą puszczy, czyli z żubrem. Na wolności najłatwiej jest go spotkać zimą. Latem zaś dobrym pomysłem jest wizyta w Rezerwacie Pokazowym Żubrów, będącym oazą również dla rysi, wilków, łosi oraz żubroni. Nocleg w Białowieży zachęci Cię także do spaceru Szlakiem Dębów Królewskich. To niezwykła ścieżka turystyczna otoczona starymi drzewostanami. Najstarsze okazy liczą ponad 450 lat. A jeśli będziesz chciał nabrać sił do dalszej wędrówki, koniecznie udaj się do Miejsca Mocy, w którym według radiestetów koncentruje się ogromna ilość pozytywnej energii. Co ciekawe, dotrzesz tu drezyną napędzaną siłą własnych mięśni!

Apartamenty w Białowieży idealne na wakacje z rodziną

Domki wakacyjne w Białowieży to świetna okazja, aby przyjrzeć się bliżej historii i kulturze regionu. Uwadze miłośników zabytków, nie umknie z pewnością cerkiew św. Mikołaja. Wyjątkowa architektura budynku kryje w swoim wnętrzu niezwykły ikonostas z chińskiej porcelany oraz ołtarz udekorowany orientalną majoliką. Wielkie wrażenie robi także willa gubernatora wzniesiona w 1845 roku. Dworek zachwyca pięknymi drewnianymi zdobieniami, przywołującymi w myślach najbogatsze rezydencje bojarów zza Uralu. Wybierając dom wakacyjny w Białowieży, warto zaplanować wizytę w tutejszym skansenie, którego eksponaty pozwolą Ci przenieść się w odległe czasy. Możesz mieć pewność, że miejscowość jest doskonałym pomysłem na rodzinne wczasy. Najmłodsi poznają tutaj piękno polskiej przyrody i będą mogli skorzystać z wielu atrakcji. Jedną z największych jest Białowieski Express, czyli pociąg na kołach pozwalający odbyć niezwykłą przejażdżkę, która umożliwi poznanie historii miasta oraz okalającej go puszczy. Podczas niesprzyjającej pogody możesz z kolei zorganizować wypad do oddalonej o około 20 kilometrów Hajnówki, w której mieści się nowoczesny Park Wodny. Spokojny pobyt umożliwi Tobie i Twoim bliskim komfortowy, dobrze wyposażony domek wakacyjny w Białowieży. Wygodne pokoje, nowoczesna kuchnia i łazienka to sposób na to, by poczuć się jak u siebie w domu. Brzmi dobrze? Zatem już teraz zdecyduj się na noclegi w Białowieży!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Białowieży. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag