Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Białymstoku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Białymstoku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Białymstoku

Białystok
Dowolne daty
Goście
Podlasie to kraina, która wciąga - przekonał się o tym niejeden turysta. Tętnią w niej dwa serca: zielona, bogata, pełna życia Puszcza Białowieska i wielokulturowy Białystok. W tym mieście panuje misz-masz religii i kultur.
DALSZE INFORMACJE »

Białystok: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Białystok
45 m² Nocleg
2 1
Białystok, Białostocki, Polska
od 216 zł
za noc
Dom Białystok
-21%
27 maj - 3 cze
85 m² Dom
8 2
Białystok, Białostocki, Polska
od 511 zł 647 zł
za noc
Dom Białystok
-28%
29 kwi - 6 maj
Dom
8 2
Białystok, Białostocki, Polska
od 524 zł 726 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Nocleg wifi Białystok
wifi
45 m² Nocleg
2 1
Białystok, Białostocki, Polska
od 216 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Białystok
-21%
27 maj - 3 cze
Balkon/Patio
85 m² Dom
8 2
Białystok, Białostocki, Polska
od 511 zł 647 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Białystok
Kuchnia
Dom
8 2
Białystok, Białostocki, Polska
od 571 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Białymstoku - poznaj kulturę kresów

Wynajmując centralnie ulokowany apartament lub duży dom wakacyjny w Białymstoku, otwierasz przed sobą możliwość doświadczenia unikalnej kultury kresowej, która, według wielu, świadczy o magii tego miasta. Zastanawiasz się, co warto zwiedzić? Na uwagę zasługuje największa w Polsce świątynia prawosławna, czyli cerkiew św. Ducha. Jej ściany zaprojektowano na wzór języków ognistych, które zstąpiły na apostołów przy Zesłaniu Ducha Świętego - stąd nietypowy kształt budowli. Odwiedzających zachwyca również białostocki Sobór św. Mikołaja. W jego wnętrzu znajduje się piękny ikonostas szkoły wileńskiej. Nie ma wycieczki do Białegostoku bez odwiedzenia bodaj najcenniejszej atrakcji. To zwany Wersalem Północy Pałac Branickich z urokliwym zespołem pałacowo-parkowym i zlokalizowanym wewnątrz Muzeum Historii Medycyny i Farmacji. Nie zwiedził miasta również ten, kto nie był na rynku. Otoczony restauracjami i kawiarniami Rynek Kościuszki to miejsce, gdzie można przysiąść i zaplanować dalszą część wycieczki.

Zalety domu wakacyjnego w Białymstoku

Białystok stanowi wstęp do dalszego odkrywania terenów pogranicza. Dom wakacyjny w Białymstoku to świetna baza wypadowa na wycieczki po okolicy. Zarówno te całkiem niedalekie, na przykład do Supraśla (to znane w okolicy uzdrowisko), Augustowa, Puszczy Białowieskiej czy na Mazury, jak i te i nieco dalsze, do Kowna lub do Wilna. Rezerwując noclegi w Białymstoku, przejrzyj ofertę domów wakacyjnych. To idealne zakwaterowanie, gdy wybierasz się na wycieczkę z rodziną. W domu lub apartamencie będzie dość miejsca na zabawę i odpoczynek. Nocleg tego typu dostarczy niezbędnego komfortu, jeśli przyjeżdżasz tutaj w celach biznesowych, by połączyć zwiedzanie z pracą. Z kwatery w centrum szybko dostaniesz się do najważniejszych zabytków i instytucji. Domek wakacyjny w Białymstoku, mimo że w mieście, umożliwia liczne wypady na łono natury. Wystarczy spojrzeć na wyróżniającą się zielenią i błękitem mapę okolic. To łąki, lasy, puszcze i jeziora, które napełnią Twoje płuca czystym powietrzem. Wybierając dom czy mieszkanie wakacyjne, możesz cieszyć się zupełną swobodą. Odpoczywać jak chcesz i kiedy potrzebujesz. Gotować samemu lub jeść na mieście i dowolnie spędzać cenny urlopowy czas. Podpowiemy Ci, jak znaleźć zakwaterowanie w Białymstoku dopasowane do Twoich potrzeb.

Jak znaleźć odpowiedni nocleg w Białymstoku?

Do stolicy Podlasia możesz wybrać się, jeśli chcesz spędzić weekend w mieście. Nocleg w centrum Białegostoku pozwoli Ci zobaczyć wszystkie najważniejsze atrakcje, a przy tym skorzystać z bogatej oferty kulturalnej miasta. Swoim repertuarem zachęcają liczne teatry, między innymi Teatr Dramatyczny im. Aleksandra Węgierki, kina i kluby. Pamiętaj także, że do pełnego poznania kultury kresowej konieczny jest udział kubków smakowych. Regionalne restauracje serwują takie przysmaki jak kiszka ziemniaczana, babka ziemniaczana, a także, jak na okolicę przystało, gulasz z żubra. W swoje progi zapraszają również klimatyczne kawiarnie. Dom wakacyjny w Białymstoku to świetna opcja dla osób, które chcą doświadczyć tutejszego nocnego życia. Gdy z kolei cenisz sobie spokój, pomyśl o rezerwacji noclegu w Białymstoku w którejś z nieco dalszych od centrum dzielnic. Jeśli spędzasz wakacje z czworonogiem, praktyczne będzie zakwaterowanie w pobliżu któregoś z parków. Park im. Konstytucji 3 Maja zlokalizowany jest tuż przy Rezerwacie Las Zwierzyniecki. Decydując się na domki wakacyjne w Białymstoku właśnie w tej okolicy, masz możliwość codziennych pieszych wycieczek i długich godzin na łonie natury.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Białymstoku?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Białymstoku są apartamenty i prywatne pokoje. Dzięki ponad 22 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Białymstoku?

Wyszukując zakwaterowanie w Białymstoku z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 76 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 34 m², a prywatne pokoje - 17 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Białymstoku?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Białymstoku. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 287 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Białymstoku. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag