Noclegi i apartamenty wakacyjne w Rajgrodzie - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Rajgrodzie - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Rajgrodzie

Rajgród
Dowolne daty
Goście
Rajgród
Dowolne daty
Goście
Podlasie to najbardziej zalesiony teren w Polsce. Rezerwując domek wakacyjny w Rajgrodzie, miejscowości położonej na granicy z Mazurami, skorzystasz podwójnie: będziesz blisko lasów, ale i najpiękniejszych polskich jezior. Tutaj na pewno nie będziesz się nudzić.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Wypad z futrzakiem: zarezerwuj nocleg w lokalizacji Rajgród przyjazny zwierzętom – zaplanuj najbliższy wypad!

Dom  Rajgród
31 sie - 7 wrz
-55%
2.002 zł
895 zł za noc
90 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Rajgród, Rajgród, Polska
Przyjazny zwierzętom
Rezerwuj
Dom  Rajgród
31 sie - 7 wrz
-55%
1.885 zł
843 zł za noc
90 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
4.8
„Znakomity“ (9 ocen)
Rajgród, Rajgród, Polska
Przyjazny zwierzętom
Rezerwuj
Sprawdź inne oferty

Rajgród: Nasze rekomendacje dla ciebie

Rajgród: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 843 zł za noc

Dom Rajgród
31 sie - 7 wrz
-55%
1.885 zł
843 zł za noc
90 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
4.8
„Znakomity“ (9 ocen)
Rajgród, Rajgród, Polska
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Wynajmij dom wakacyjny w Rajgrodzie i zakochaj się w Podlasiu

Nocleg w Rajgrodzie umożliwi Ci również poznanie kultury regionu. Podlasie przez wieki zamieszkiwane było przez różne narody: Polaków, Ukraińców, Żydów i Tatarów. Ta ogromna różnorodność do dziś jest obecna w podlaskich tradycjach. Wynajmując dom wakacyjny w Rajgrodzie, przygotuj się na całodniowe zwiedzanie. Obowiązkowo zobacz neogotycki kościół Narodzenia Najświętszej Marii Panny z obrazem Matki Boskiej Rajgrodzkiej z XVII wieku. Odwiedź również otoczony parkiem dworek Opartowo z XIX wieku oraz rajgrodzki dworek organistów. Dowodem na wielokulturową historię miasta są znajdujące się w jego obrębie cmentarze: katolicki i żydowski (z częściowo zachowanymi nagrobkami). Chcesz poczuć ducha Podlasia? Zarezerwuj nocleg w Rajgrodzie i na własnej skórze odkryj uroki tego regionu Polski.

Dom wakacyjny w Rajgrodzie - spędź aktywne wakacje nad wodą

Domki wakacyjne w Rajgrodzie to idealna propozycja dla tych, którym marzą się wczasy nad wodą. Miasto położone jest nad malowniczym Jeziorem Rajgrodzkim, które wyróżnia charakterystyczny podłużny kształt. Zbiornik ma dobrze wykształconą linię brzegową oraz cztery zatoczki, które na mapie tworzą jakby ramiona jeziora. Jeśli lubisz obserwować przyrodę, rezerwując noclegi w Rajgrodzie, obowiązkowo zaopatrz się w lornetkę: na powierzchni Jeziora Rajgrodzkiego zobaczyć można wiele gatunków ptactwa wodnego. Wolisz wędkarskie wakacje? Wypożycz sprzęt i korzystaj z bogatych w szczupaki, okonie, płocie i węgorze łowisk. A może po prostu lubisz się kąpać? W mieście działa piaszczysta plaża miejska z pomostem oraz strzeżone kąpieliska. Noclegi w Rajgrodzie to również okazja, by spróbować innych sportów wodnych - kajaki, rowery wodne i żaglówki oferują miejscowe wypożyczalnie. Kiedy znudzi Ci się plażowanie, możesz zorganizować dla siebie i bliskich rowerową wycieczkę. Okolice jeziora otaczają wymarzone trasy rowerowe: bezpieczne i zielone, doskonałe, by cieszyć oczy pięknym krajobrazem miasteczka na styku Mazur i Podlasia. Uwielbiasz aktywnie spędzać czas? Rajgród to miejsce dla Ciebie!

Apartamenty w Rajgrodzie - domy letniskowe nad Jeziorem Rajgrodzkim

Planujesz wakacje w Rajgrodzie? Dobrze trafiłeś! W tej okolicy nie brakuje atrakcyjnych domków letniskowych. Wybierając zakwaterowanie, postaw na maksimum wygody. Oferowane przez Casamundo apartamenty w Rajgrodzie zostały w pełni umeblowane i wyposażone. Wiele z nich ma taras, na którym rano napijesz się kawy, wsłuchując się w śpiew ptaków, a wieczorem podasz złowioną w Jeziorze Rajgrodzkim świeżą rybę. Jeśli lubisz biesiadować na dworze, będziesz też miał okazję urządzić grilla w rodzinnym czy przyjacielskim gronie. Wynajęcie domu nad jeziorem to doskonała opcja zwłaszcza dla miłośników plażowania oraz wędkarzy. Możesz też postawić na zakwaterowanie blisko terenów zielonych. Czy może być coś przyjemniejszego niż widok na drzewa, rozpościerający się z okna w salonie czy w sypialni? Lubisz naturę, kochasz spędzać czas nad wodą i jesteś ciekawy kultury Podlasia? Zarezerwuj dom wakacyjny w Rajgrodzie, a pogodzisz wszystkie te zainteresowania. Urządzisz rejs żaglówką po Jeziorze Rajgrodzkim, zorganizujesz wyprawę szlakiem rajgrodzkich zabytków, a w poszukiwaniu niespotykanej fauny i flory będziesz mógł wybrać się do pobliskiego Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag