Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Supraślu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Supraślu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Supraślu

Supraśl
Dowolne daty
Goście
Supraśl to niewielkie miasto położone na terenie województwa podlaskiego.
DALSZE INFORMACJE »

Supraśl: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Supraśl
-24%
29 kwi - 6 maj
Dom
8 2
Supraśl, Supraśl, Polska
od 522 zł 683 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Supraśl
-28%
22 kwi - 29 kwi
Przyjazny zwierzętom
Dom
8 2
Supraśl, Supraśl, Polska
od 522 zł 724 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Supraśl
-28%
21 kwi - 28 kwi
Balkon/Patio
85 m² Dom
8 2
Supraśl, Supraśl, Polska
od 467 zł 647 zł
za noc
Sprawdź inne

Zarezerwuj dom wakacyjny w Supraślu i ciesz się urokami Podlasia

Chociaż zalicza się je do aglomeracji białostockiej, a do Białegostoku jest stąd zaledwie kilkanaście kilometrów, domek wakacyjny w Supraślu stwarza niezwykłą okazję odetchnięcia zdumiewająco czystym powietrzem i zapewnia możliwość kontaktu z nieskażoną przyrodą. Dzięki swoim walorom ekologicznym oraz złożom borowiny, używanej w leczeniu schorzeń reumatologicznych, miasto uzyskało status uzdrowiska. Od tamtej pory dla wielu gości nocleg w Supraślu to prawdziwa turystyczna gratka, ale przede wszystkim nadzieja na poprawę zdrowia i samopoczucia. Leniwa atmosfera i sielski krajobraz okolic sprzyjają błogiemu wypoczynkowi z dala od cywilizacyjnych stresów i miejskiego zgiełku. Jednak miasteczko potrafi zaskoczyć. Amatorzy kina, którzy zdecydują się na komfortowy dom wakacyjny w Supraślu, będą zachwyceni, mogąc na własne oczy zobaczyć miejsce, gdzie kręcono sceny do kilku popularnych seriali i choć przez chwilę poczuć się jak na planie zdjęciowym.

Dom wakacyjny w Supraślu - poznaj historię i legendę miasta

Pierwsze wzmianki o Supraślu pojawiają się w na początku XVI wieku, kiedy z Gródka przeniesiono na tutejsze uroczysko prawosławny monaster Zwiastowania Przenajświętszej Bogurodzicy i św. Apostoła Jana Teologa. Wybudowano drewnianą cerkiew i pustelnie dla pobożnych mnichów. Goście, którzy postanowią zarezerwować domek wakacyjny w Supraślu, mogą poznać legendę związaną z powstaniem klasztoru. Otóż pobożni mnisi z Gródka po odprawieniu kilkudniowych postów i modlitw puścili z nurtem rzeki Supraśl drewniany krucyfiks z cennymi relikwiami i poprosili Opatrzność, aby wskazała miejsce, które będzie nadawać się na nowy klasztor. Krzyż zatrzymał się właśnie w Supraślu. Obecnie turyści, którzy wybierają noclegi w Supraślu w sierpniu, mają okazję podziwiać kajakową pielgrzymkę, która wyrusza z Gródka i spływa rzeką, upamiętniając dawną legendę. Komfortowo i przytulnie urządzone apartamenty w Supraślu cieszą się dużym zainteresowaniem miłośników historii i zabytkowych ikon. Obecnie na terenie prawosławnego monasteru działa Muzeum Ikon z cennymi zbiorami liczącymi 1,2 tysiąca eksponatów, z których dużą część stanowią cenne ikony zatrzymane podczas prób przemytu i przekazane do muzeum.

Niezapomniany urlop w samym sercu Puszczy Knyszyńskiej

Dom wakacyjny w Supraślu na miejsce wypoczynku chętnie wybierają turyści uwielbiający piesze wycieczki i kontakt z przyrodą. Miasto otoczone lasami Puszczy Knyszyńskiej sprzyja długim wędrówkom. Wielu gości wybiera domki wakacyjne w Supraślu, aby w spokoju poświęcić się podglądaniu dzikiej fauny w naturalnym środowisku. Żyje tu ponad 150 gatunków ptaków, w tym rzadkie bociany czarne i majestatyczne żurawie, a przy odrobinie szczęścia i cierpliwości można spotkać cietrzewia. Na terenie puszczy utworzono Park Krajobrazowy, która ma chronić różnorodność polodowcowej rzeźby terenu z charakterystycznymi morenami czołowymi. Wiele tu podmokłych obszarów i urokliwych torfowisk. Lasy zachowały swój naturalny charakter i przypominają tajgę z potężnymi, starymi drzewami, których monumentalne rozmiary zapierają dech w piersiach.

Z Supraśla na spotkanie z żubrami

Możesz potraktować dom wakacyjny w Supraślu jako dogodną bazę wypadową do zwiedzania bliższych i dalszych okolic. Na południe od Supraśla znajduje się Białowieża, czyli obowiązkowy punkt podróży dla osób fascynujących się żubrami. Każdego roku przyjeżdża tu około 140 tysięcy turystów z całej Polski, a także goście z zagranicy pragnący zwiedzić Rezerwat Pokazowy Żubrów. Niewiele osób wie, że na terenie puszczańskiego Obrębu Ochrony Hwoźna wyznaczono kilka szlaków pieszych i rowerowych, więc można sobie tu zafundować niesamowite wakacje rowerowe. Dla wielu osób odwiedzających te tereny nocleg w Supraślu sanowi przystanek, pozwalający wyruszyć dalej. Atrakcji z pewnością nie zabraknie, bo Podlasie to fascynujący pod względem turystycznym obszar.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Supraślu?

Prywatne pokoje i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Supraślu. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Supraślu?

Wyszukując zakwaterowanie w Supraślu z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 467 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: prywatne pokoje - 20 m², a apartamenty - 39 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Supraślu. Przeciętnie prywatne pokoje są idealne dla 2 gości.

image-tag