Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Chmielnie

Chmielno
Dowolne daty
2 gości
Miasteczko położone na zachód od Kartuz od ponad stu lat przyciąga turystów z całego kraju. Jego jedną z największych atrakcji są czyste jeziora, sprzyjające chwilom relaksu. Piaszczyste plaże sprawiają, że nocleg w Chmielnie jest świetnym pomysłem na wakacje z dzieckiem.
DALSZE INFORMACJE »

Chmielno: Nasze rekomendacje dla Państwa

Dom Chmielno 10
Dom
10 3
Chmielno, Chmielno, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 3.769 zł
za 1 tydzień
Apartament Chmielno 4
42 m² Apartament
4 1
Chmielno, Chmielno, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.329 zł
za 1 tydzień
Dom Chmielno 4
Dom
4 2
Chmielno, Chmielno, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.421 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Chmielno
Przyjazny zwierzętom
90 m² Dom
6 2
Chmielno, Chmielno, Polska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.842 zł
za 1 tydzień
Domek letniskowy Przyjazny zwierzętom Chmielno
Przyjazny zwierzętom
35 m² Domek letniskowy
4 2
Chmielno, Chmielno, Polska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 1.885 zł
za 1 tydzień
Domek letniskowy Przyjazny zwierzętom Chmielno
Przyjazny zwierzętom
21 m² Domek letniskowy
7 2
Chmielno, Chmielno, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.070 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Chmielno
Balkon/Patio
90 m² Dom
6 2
Chmielno, Chmielno, Polska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.842 zł
za 1 tydzień
Domek letniskowy Balkon/Patio Chmielno
Balkon/Patio
21 m² Domek letniskowy
7 2
Chmielno, Chmielno, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.070 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Najmłodsi pod opieką dorosłych mogą brodzić w przybrzeżnych płyciznach. Warto pamiętać, że woda jest tu dużo cieplejsza niż w morzu. Rodzinny odpoczynek urozmaicą także rejsy rowerami wodnymi, które można wypożyczyć w tutejszych przystaniach. Dom wakacyjny w Chmielnie to doskonała propozycja na urlop dla osób kochających sporty wodne. Wiejące od Bałtyku wiatry sprzyjają fanom kitesurfingu oraz windsurfingu. Można tu uprawiać żeglarstwo lub pokusić się o przemierzenie zbiornika łódką. Na tych, którzy kochają podziwiać piękno przyrody i jednocześnie lubią mocne wrażenia, czeka spływ kajakowy, pozwalający zwiedzić słynne Kółko Raduńskie, wiodące od Chmielna do Krzesznej. Na ponad 40-kilometrowej trasie mieści się 25 zbiorników wodnych, tworzących pejzaż zapierający dech w piersiach.

Dom wakacyjny w Chmielnie - urlop dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek

Kwatera w Chmielnie jest doskonałym pomysłem na urlop dla turystów kochających piesze wycieczki. Miasteczko leży bowiem na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Gęste lasy stanowią idealne miejsce zarówno dla piechurów, jak i fanów nordic walkingu. Nie brakuje także szlaków turystycznych dla osób podróżujących na dwóch kółkach. Kaszuby słyną ponadto z pięknych haftów oraz ceramiki dekorowanej oryginalnym wzorem. Wynajmując apartamenty w Chmielnie, możesz poznać niezwykłą tradycję garncarską regionu. W tutejszym Muzeum Ceramiki Kaszubskiej zobaczysz, w jaki sposób lepi się garnki i będziesz mógł spróbować swoich sił w pracy z gliną. Dowiesz się również, jak sztuka ta wyglądała przed laty i weźmiesz udział w pokazie ręcznego malowania dzbanów, kubków oraz innych elementów zastawy. Chcesz zorganizować wakacje wędkarskie? Koniecznie zarezerwuj więc dom wakacyjny w Chmielnie. W jeziorach Kłodno oraz Białym można złowić sielawę, węgorza, szczupaka czy okonia. Nagrodą za wytrwałość są naprawdę spore okazy ryb. Możesz tu łowić zarówno z pomostu, jak i z łodzi wędkarskiej.

Zorganizuj wczasy na Kaszubach, wybierając zakwaterowanie w Chmielnie

Noclegi w Chmielnie są znakomitą propozycją dla osób lubiących zwiedzać zabytki. Przebywając w mieście, warto wstąpić do tutejszego kościoła, w którym imponujące wrażenie robi barokowy ołtarz oraz legendarny dzwon pochodzący z XVI wieku. Wnętrze budynku jest ponadto ozdobione malowidłami przedstawiającymi wzory haftu kaszubskiego. Uwagę turystów decydujących się na kwatery w Chmielnie przykuwa także Grodzisko - znajdująca się na przesmyku między jeziorem Kłodno i Białym pozostałość kasztelańskiego grodu, którego historia sięga X wieku. Warto też zaplanować eskapadę do pobliskich miejscowości. W Chmielonku znajduje się zabytkowy młyn wodny działający tu od XIII stulecia. Z kolei w Kartuzach, oprócz zabytkowych budowli sakralnych, możesz podziwiać Cztery Jeziora Kartuskie. Zbiorniki o czystej wodzie doskonale wpisują się w krajobraz miasta i przyciągają licznymi atrakcjami. Piaszczyste plaże, boisko do siatkówki, place zabaw dla dzieci, szerokie promenady przy akwenach oraz liczne knajpki pozwalające zregenerować siły sprawiają, że nigdy nie brakuje tutaj turystów. Nie wahaj się więc dłużej i już teraz zaplanuj wczasy na Kaszubach. Wynajmując kompleksowo wyposażone domki wakacyjne w Chmielnie, dostosujesz tempo urlopu do własnych oczekiwań, zwiedzisz okolicę i zyskasz wyjątkowe wspomnienia.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Chmielnie?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Chmielnie. Z ponad 1 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Chmielnie?

Ceny w Chmielnie rozpoczynają się od 190 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (82 m²) lub apartamenty (41 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Chmielnie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Chmielnie o średniej cenie 386 zł za noc.

Oczywiście na Casamundo znajdziesz również zakwaterowanie, jeśli podróżujesz w grupie. Przeciętnie domy mieszczą 5 podróżnych.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Chmielnie. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag