Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chmielnie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chmielnie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chmielnie

Chmielno
Dowolne daty
Goście
Miasteczko położone na zachód od Kartuz od ponad stu lat przyciąga turystów z całego kraju. Jego jedną z największych atrakcji są czyste jeziora, sprzyjające chwilom relaksu. Piaszczyste plaże sprawiają, że nocleg w Chmielnie jest świetnym pomysłem na wakacje z dzieckiem.
DALSZE INFORMACJE »

Chmielno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Chmielno
-16%
29 kwi - 6 maj
128 m² Apartament
4 2
Chmielno, Chmielno, Polska
od 575 zł 687 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Chmielno
-47%
23 wrz - 30 wrz
Kominek
231 m² Dom
17 8
Chmielno, Chmielno, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 436 zł 820 zł
za noc
Dom Kominek Chmielno
-26%
22 kwi - 29 kwi
Kominek
85 m² Dom
5 2
Chmielno, Chmielno, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 418 zł 568 zł
za noc
Dom Kominek Chmielno
-24%
22 kwi - 29 kwi
Kominek
120 m² Dom
9 4
Chmielno, Chmielno, Polska
3,7 / 5,0
„Dobry“
od 636 zł 841 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki z sauną

Dom Sauna Chmielno
-50%
29 kwi - 6 maj
Sauna
80 m² Dom
8 3
Chmielno, Chmielno, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 799 zł 1.585 zł
za noc
Apartament Sauna Chmielno
Sauna
75 m² Apartament
3 1
Chmielno, Chmielno, Polska
od 496 zł
za noc
Apartament dwupoziomowy Sauna Chmielno
-50%
23 kwi - 30 kwi
Sauna
110 m² Apartament dwupoziomowy
8 3
Chmielno, Chmielno, Polska
od 651 zł 1.305 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z wifi

Dom wifi Chmielno
-19%
23 wrz - 30 wrz
wifi
180 m² Dom
8 3
Chmielno, Chmielno, Polska
od 671 zł 827 zł
za noc
Dom wifi Chmielno
-43%
22 kwi - 29 kwi
wifi
Dom
7 2
Chmielno, Chmielno, Polska
od 345 zł 606 zł
za noc
Dom wifi Chmielno
wifi
Dom
8 3
Chmielno, Chmielno, Polska
od 903 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wybierz dom wakacyjny w Chmielnie i odpocznij nad kaszubskimi jeziorami

Najmłodsi pod opieką dorosłych mogą brodzić w przybrzeżnych płyciznach. Warto pamiętać, że woda jest tu dużo cieplejsza niż w morzu. Rodzinny odpoczynek urozmaicą także rejsy rowerami wodnymi, które można wypożyczyć w tutejszych przystaniach. Dom wakacyjny w Chmielnie to doskonała propozycja na urlop dla osób kochających sporty wodne. Wiejące od Bałtyku wiatry sprzyjają fanom kitesurfingu oraz windsurfingu. Można tu uprawiać żeglarstwo lub pokusić się o przemierzenie zbiornika łódką. Na tych, którzy kochają podziwiać piękno przyrody i jednocześnie lubią mocne wrażenia, czeka spływ kajakowy, pozwalający zwiedzić słynne Kółko Raduńskie, wiodące od Chmielna do Krzesznej. Na ponad 40-kilometrowej trasie mieści się 25 zbiorników wodnych, tworzących pejzaż zapierający dech w piersiach.

Dom wakacyjny w Chmielnie - urlop dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek

Kwatera w Chmielnie jest doskonałym pomysłem na urlop dla turystów kochających piesze wycieczki. Miasteczko leży bowiem na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego. Gęste lasy stanowią idealne miejsce zarówno dla piechurów, jak i fanów nordic walkingu. Nie brakuje także szlaków turystycznych dla osób podróżujących na dwóch kółkach. Kaszuby słyną ponadto z pięknych haftów oraz ceramiki dekorowanej oryginalnym wzorem. Wynajmując apartamenty w Chmielnie, możesz poznać niezwykłą tradycję garncarską regionu. W tutejszym Muzeum Ceramiki Kaszubskiej zobaczysz, w jaki sposób lepi się garnki i będziesz mógł spróbować swoich sił w pracy z gliną. Dowiesz się również, jak sztuka ta wyglądała przed laty i weźmiesz udział w pokazie ręcznego malowania dzbanów, kubków oraz innych elementów zastawy. Chcesz zorganizować wakacje wędkarskie? Koniecznie zarezerwuj więc dom wakacyjny w Chmielnie. W jeziorach Kłodno oraz Białym można złowić sielawę, węgorza, szczupaka czy okonia. Nagrodą za wytrwałość są naprawdę spore okazy ryb. Możesz tu łowić zarówno z pomostu, jak i z łodzi wędkarskiej.

Zorganizuj wczasy na Kaszubach, wybierając zakwaterowanie w Chmielnie

Noclegi w Chmielnie są znakomitą propozycją dla osób lubiących zwiedzać zabytki. Przebywając w mieście, warto wstąpić do tutejszego kościoła, w którym imponujące wrażenie robi barokowy ołtarz oraz legendarny dzwon pochodzący z XVI wieku. Wnętrze budynku jest ponadto ozdobione malowidłami przedstawiającymi wzory haftu kaszubskiego. Uwagę turystów decydujących się na kwatery w Chmielnie przykuwa także Grodzisko - znajdująca się na przesmyku między jeziorem Kłodno i Białym pozostałość kasztelańskiego grodu, którego historia sięga X wieku. Warto też zaplanować eskapadę do pobliskich miejscowości. W Chmielonku znajduje się zabytkowy młyn wodny działający tu od XIII stulecia. Z kolei w Kartuzach, oprócz zabytkowych budowli sakralnych, możesz podziwiać Cztery Jeziora Kartuskie. Zbiorniki o czystej wodzie doskonale wpisują się w krajobraz miasta i przyciągają licznymi atrakcjami. Piaszczyste plaże, boisko do siatkówki, place zabaw dla dzieci, szerokie promenady przy akwenach oraz liczne knajpki pozwalające zregenerować siły sprawiają, że nigdy nie brakuje tutaj turystów. Nie wahaj się więc dłużej i już teraz zaplanuj wczasy na Kaszubach. Wynajmując kompleksowo wyposażone domki wakacyjne w Chmielnie, dostosujesz tempo urlopu do własnych oczekiwań, zwiedzisz okolicę i zyskasz wyjątkowe wspomnienia.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Chmielnie?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Chmielnie. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Chmielnie?

Ceny w Chmielnie rozpoczynają się od 345 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (161 m²) lub apartamenty (41 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Chmielnie?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Domek w stylu alpejskim to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Chmielnie o średniej cenie 578 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Chmielnie. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag