Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Choczewie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Choczewie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Choczewie

Choczewo
Dowolne daty
Goście
Miasteczko jest znane przede wszystkim z rozciągającego się w pobliżu Jeziora Choczewskiego. Zbiornik otoczony lasem i łąkami stanowi prawdziwą oazę spokoju. Pobyt tutaj jest zatem rewelacyjnym sposobem na to, aby zrelaksować umysł i ciało.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z kominkiem

Dom  Choczewo
-50%
7 paź - 14 paź
Kominek
200 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
Choczewo, Wejherowski, Polska
od 769 zł 1.523 zł
za noc
Apartament dwupoziomowy  Choczewo
-53%
23 wrz - 30 wrz
Kominek
100 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
Choczewo, Wejherowski, Polska
od 650 zł 1.375 zł
za noc
Sprawdź inne

Choczewo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Choczewo
-49%
28 paź - 4 lis
200 m² Dom ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
Choczewo, Wejherowski, Polska
od 757 zł 1.493 zł
za noc
Apartament dwupoziomowy Choczewo
-52%
23 wrz - 30 wrz
100 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 10 gości ∙ 4 sypialnie
Choczewo, Wejherowski, Polska
od 650 zł 1.347 zł
za noc
Dom Choczewo
-42%
23 wrz - 30 wrz
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Choczewo, Wejherowski, Polska
od 336 zł 578 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Choczewie - pomysł na urlop dla miłośników polskich jezior

Nocleg w Choczewie będzie więc doskonałą okazją do tego, aby zanurzyć się w jego ciepłej i czystej wodzie lub wypocząć na plaży pokrytej czystym, jasnym piaskiem. To także świetny pomysł na zorganizowanie wakacji wędkarskich. Akwen jest co roku zarybiany, przez co dostarcza niezapomnianych wrażeń z połowu. Łatwo tutaj o różnorodne gatunki ryb. Wytrwali wędkarze mogą złowić w jeziorze karpie, których waga dochodzi nawet do pięciu kilogramów, a także dziesięciokilogramowe szczupaki. Zbiornik objęty jest strefą ciszy. Oznacza to, że nie można na nim korzystać z łodzi wyposażonych w silniki spalinowe, co uprzyjemnia i ułatwia połowy. Wynajmując dom wakacyjny w Choczewie, możesz również odwiedzić Jezioro Kopalińskie mieszczące się w oddalonym o około 8 kilometrów Kopalinie. Akwen słynie nie tylko z różnorodnej fauny wodnej, ale i pięknych krajobrazów oraz zróżnicowanej linii brzegowej.

Spędź czas w otoczeniu przyrody, wybierając dom wakacyjny w Choczewie

Bez względu na to, jakie są Twoje ulubione formy aktywności, noclegi w Choczewie dostarczą Ci inspiracji by spędzić czas na świeżym powietrzu. Tutejsze jezioro przyciąga miłośników pływania oraz turystów lubiących przejażdżki rowerami wodnymi. W okolicy organizowane są także ekscytujące spływy kajakowe, z których powrócisz z wypiekami na twarzy. Lasy okalające miejscowość to z kolei prawdziwy raj dla osób kochających długie spacery oraz dla amatorów nordic walkingu. Dobrze oznakowane i zadbane ścieżki są też pomysłem na zorganizowanie wakacji rowerowych. Podziwiając dziką przyrodę, można nimi dotrzeć do sąsiednich wiosek i miast, w których na podróżników zawsze czeka coś ciekawego. Lubisz zbierać owoce lasu? Domek wakacyjny w Choczewie sprawi, że spędzisz wakacje tak, jak lubisz. W miejscowych borach znajdziesz poziomki, jagody, a także różnorodne gatunki grzybów. Spacerując wśród sosen, będziesz wdychać czyste powietrze, w którym aromat żywicy miesza się z zapachem morskiej bryzy dochodzącej z pobliskiego Bałtyku, dzięki czemu dotlenisz i zahartujesz organizm.

Wczasy, które pozwolą Ci odzyskać siły

Odpoczynek po męczącym dniu zapewnią Ci komfortowe domki wakacyjne w Choczewie, które znajdziesz na Casamundo. Pamiętaj, że wiele z nich to obiekty przyjazne zwierzętom. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD pozwoli Ci samodzielnie przygotować posiłki. Rankiem będziesz mógł wypić aromatyczną kawę na tarasie (jeśli Twój dom nim dysponuje), zaś wieczorem urządzisz w ogrodzie grilla dla rodziny i przyjaciół. Rezerwując apartamenty w Choczewie, zyskasz także świetną bazę wypadową nad morze. W oddalonym o około 8 kilometrów Lubiatowie znajdziesz piękną, szeroką plażę pokrytą drobnym piaskiem. Powstające na niej bajorka z ciepłą wodą spodobają się najmłodszym wczasowiczom, którzy będą mogli stawiać zamki z piasku i brodzić w przybrzeżnej, płytkiej wodzie. Atrakcje czekają też na miłośników sportów wodnych, którzy lubią zanurzyć się w morskiej toni lub poczuć we włosach powiew bałtyckiej bryzy. W miejscowości znajduje się druga pod względem wielkości ruchoma wydma pokryta białym, kwarcowym piaskiem i skrzącym się w promieniach słońca oraz szarozielonymi kępami traw. Zarezerwuj więc dom wakacyjny w Choczewie i zorganizuj wymarzony odpoczynek. Zregeneruj siły i poznaj piękno polskiego wybrzeża.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Choczewie. Przeciętnie domy są idealne dla 10 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag