Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chojnicach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chojnicach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Chojnicach

Chojnice
Dowolne daty
Goście
Położone na dawnym trakcie łączącym Berlin z Królewcem Chojnice do dziś zachowały układ ulic z okresu średniowiecza. Przepięknie zrewitalizowany rynek chojnicki pozwala na podziwianie zachowanych kamienic, neogotyckiego ratusza miejskiego oraz fontanny.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom  Chojnice
-21%
1 maj - 8 maj
Kuchnia
90 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Chojnice, Chojnice, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 638 zł 807 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom  Chojnice
wifi
100 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Chojnice, Chojnice, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 486 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Chojnice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Chojnice: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 484 zł za noc

Dom Chojnice
-17%
14 sty - 21 sty
100 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Chojnice, Chojnice, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 495 zł 593 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Chojnicach - historia miasta i jego współczesność

Samo miasto i okolice Chojnic pozwalają spędzić właśnie tutaj wspaniały urlop, w trakcie którego można zarówno zwiedzać interesujące historyczne obiekty, korzystać z bogatej oferty sportowej czy po prostu zachwycić się pięknem przyrody.

Dom wakacyjny w Chojnicach - aktywny urlop dla każdego

Wynajęty domek wakacyjny w Chojnicach to także oferta dla osób lubiących aktywny wypoczynek. Nowoczesny park wodny to bowiem wyjątkowa atrakcja na wczasy rodzinne w tej okolicy. Można tu odpocząć na basenie sportowym, rekreacyjnym i przeznaczonym dla dzieci, skorzystać z uroków relaksu jacuzzi i pod hydromasażami, a także w pełni odprężyć się w saunie. W Chojnicach coś dla siebie znajdą także wielbiciele sportów podnoszących nieco bardziej adrenalinę, jak wspinaczka czy jazda na torze kartingowym.

Noclegi w Chojnicach - poznaj Pomorskie!

Domki wakacyjne w Chojnicach, apartamenty i innego rodzaju kwatery, które można znaleźć na Casamundo, pozwalają także poznanie ważniejszych punktów w województwie pomorskim. Jezioro Charzykowskie to miejsce dobrze znane osobom decydującym się na wyjazdy żeglarskie. Najmłodsi mogą po nim popływać pirackim okrętem, a starsi po całodniowym dniu pod żaglami chętnie zajrzą do jednej ze słynnych tawern w przystani, gdzie żeglarski klimat miesza się z tradycją Kaszub. Nocleg w Chojnicach to także możliwość zwiedzenia pozostałości zamku krzyżackiego w Człuchowie porównywanego pod względem możliwości obronnych do twierdzy w Malborku. Do dziś zachowała się z niego 46-metrowa wieża oraz loch. Tego typu miejsca, niezwykle ciekawe pod kątem historycznym, mogą zainteresować zarówno dorosłych, jak i dzieci.

Będąc w tym regionie, warto zajrzeć także do Pruszcza Gdańskiego, położonego na terenie Żuław Wiślanych i jednocześnie Pojezierza Kaszubskiego, co zapewnia wyjątkowo urozmaicone walory naturalne tych okolic. I tam zobaczyć można zarówno wielowiekowe zabytki, jak na przykład kościół Podwyższenia Krzyża Świętego pochodzący z XV wieku, oraz malownicze zakątki, takie jak Kanał Raduni. Z Pruszcza z kolei blisko już do Gdańska zaliczanego przez zagranicznych turystów do miejsc obowiązkowych do odwiedzenia na terenie Polski. Na pewno warto tam pojechać, przy okazji wypoczywania w Chojnicach!

Dom wakacyjny w Chojnicach - raj dla kajakarzy

Okolice Chojnic to także miejsce znane wśród wielbicieli spływów kajakowych. W Przechlewie, nad rzeką Brdą, działa wypożyczalnia kajaków, a także grupa organizująca spływy latem, zimą, a także, co jest ewenementem - spływy nocne. Pobyt w Chojnicach pozwala także na dotarcie do innej znanej kajakarzom miejscowości o oryginalnej nazwie Swornegacie. To nie tylko mekka kajakarstwa, ale też znakomity punkt, w którym można zorganizować wakacje rowerowe dla całej rodziny.

Dom wakacyjny w Chojnicach - na krótkie i dłuższe wyjazdy

Województwo pomorskie od dobrych kilku lat rozwinęło mocno bazę noclegową z myślą o zróżnicowanych potrzebach turystów. W Chojnicach mogą więc oni skorzystać z komfortowych apartamentów w mieście z widokiem na pięknie zrewitalizowaną starówkę. W okolicach miasta bez trudu można z kolei znaleźć przestronne domy wakacyjne, które są przyjazne czworonogom. Skorzystaj więc z oferty na Casamundo i znajdź nocleg w Chojnicach w pełni odpowiadający potrzebom Twoim i Twoich bliskich.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag