Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dziemianach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dziemianach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dziemianach

Dziemiany
Dowolne daty
Goście
Dziemiany słyną przede wszystkim ze świetnie zagospodarowanego Jeziora Rzuno. Duży akwen o czystej wodzie przyciąga w sezonie wielu plażowiczów. Miałki piasek oraz łagodne zejście do wody sprawiają, że można tu zorganizować niezapomniane rodzinne wakacje z dzieckiem.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Dziemiany
Dom ∙ 4 gości ∙ 3 sypialnie
Dziemiany, Dziemiany, Polska
od 365 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Dziemiany
Dom ∙ 9 gości ∙ 4 sypialnie
Dziemiany, Dziemiany, Polska
od 521 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Zorganizuj doskonały odpoczynek nad jeziorami, wybierając dom wakacyjny w Dziemianach

Na turystów czeka ponadto 30-metrowa kręta zjeżdżalnia oraz boisko do gry w siatkówkę. Od czerwca do września rozgrywane są tu zawody między drużynami z okolicznych miasteczek, które przyciągają dość liczną widownię. Wynajmując dom wakacyjny w Dziemianach, będziesz mógł również podziwiać niesamowite widoki. Jezioro otoczone jest gęstym lasem. Szczególnie piękny pejzaż maluje się o wschodzie i zachodzie słońca. W miejscowości nie brakuje także atrakcji dla miłośników sportów wodnych. Wiatry sprzyjają żeglarzom, zaś motorówki i rowery wodne pozwalają spojrzeć na plażę z innej perspektywy. Nad bezpieczeństwem turystów czuwają wykwalifikowani ratownicy. Noclegi w Dziemianach są ponadto świetną okazją do tego, by wybrać się na spływ kajakowy po kaszubskich rzekach i jeziorach. Malownicze krajobrazy i niezapomniane emocje gwarantowane!

Dom wakacyjny w Dziemianach - sposób na poznanie kaszubskiej przyrody

Decydując się na apartamenty w Dziemianach, warto zorganizować eskapadę nad Jezioro Wdzydzkie. To szósty co do wielkości polski zbiornik wodny tego typu, nazywany często Kaszubskim Morzem. Turkusowa, czysta woda przyciąga fanów błogiego lenistwa i miłośników sportów wodnych. Jest także doskonałym pomysłem, aby zorganizować wakacje wędkarskie. W jeziorze można bowiem spotkać zarówno popularne, jak i rzadkie gatunki ryb. Wprawni wędkarze od lat łowią tutaj okazy imponującej wielkości. Połowom sprzyja strefa ciszy. Na zbiorniku obowiązuje bowiem zakaz korzystania ze sprzętów silnikowych. Domki wakacyjne w Dziemianach to dobry pomysł na urlop dla osób lubiących kontakt z naturą. Przez otaczające miejscowość lasy wiodą liczne ścieżki turystyczne, które przypadną do gustu miłośnikom pieszych eskapad oraz osobom lubiącym przejażdżki rowerowe. Trasami można szybko dotrzeć do okolicznych miast i wiosek, w tym także do Zarośla, Szablewa czy Białych Błot. Będąc w Dziemianach, koniecznie zaplanuj wypad do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. Tutejsze jeziora są azylem dla licznych gatunków ptaków wodnych, zaś rozciągające się lasy stanowią ostoję dla rzadkich gatunków flory i fauny.

Wakacje z kulturą i historią

Lubisz poznawać historię oraz kulturę rozmaitych zakątków kraju? Nocleg w Dziemianach przybliży Ci codzienne życie na Kaszubach i pozwoli spróbować regionalnych specjałów. Czekają na Ciebie także liczne muzea oraz skanseny. Dużą popularnością wśród podróżników cieszy się Kaszubski Park Etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich. Obiekt mieszczący się nad brzegiem Jeziora Gołuń przybliża regionalną architekturę zmieniającą się na przestrzeni ostatnich stuleci. Można tu podziwiać rozmaite eksponaty. Większość z nich to przedmioty codziennego użytku, które jeszcze do niedawna gościły w kaszubskich domostwach. Dziś wprawiają w zaskoczenie zarówno młodszych, jak i starszych turystów. Rezerwując domek wakacyjny w Dziemianach, wybierzesz się ponadto do Muzeum Wsi Zaborskiej, w którym można podziwiać piękne hafty wielewskie, dzieła sztuki ludowej, a także rozmaite przedmioty i narzędzia wykorzystywane w gospodarstwie rolnym i używane przez rybaków. Nie czekaj więc dłużej i już teraz zaplanuj wczasy na Kaszubach. Na Casamundo znajdziesz komfortowy dom wakacyjny w Dziemianach dopasowany do Twoich potrzeb. Kompleksowo wyposażone obiekty sprawią, że spędzisz urlop tak, jak lubisz.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dziemianach. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag