Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jantarze - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jantarze - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Jantarze

Jantar
Dowolne daty
Goście
Jantar leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom  Jantar
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Jantar, Stegna, Polska
od 624 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Jantar: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Jantar
Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Jantar, Stegna, Polska
od 616 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Jantarze - spędź wymarzone wakacje w niezwykłej nadbałtyckiej wsi

Miejscowość wzięła nazwę od słowa, oznaczającego w języku litewskim bursztyn - i nic w tym dziwnego, ponieważ Jantar był i jest znany w Polsce, i w świecie, właśnie dzięki wyrzucanemu na brzeg bałtyckiemu złotu. Cenne, fascynujące kamienie przyciągają tutaj poławiaczy kopalnej żywicy również poza sezonem. Prawdziwym świętem miłośników bursztynowych skarbów, wyrzucanych na Wybrzeże są coroczne Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu, których finał organizowany jest właśnie w Jantarze. Rezerwując nocleg w Jantarze, można trafić na odbywającą się w okresie letnim imprezę urozmaiconą występami gwiazd oraz różnymi zabawami. Decydując się na dom wakacyjny w Jantarze, warto wiedzieć też, że ta wieś ma interesującą historię. Pierwsze wzmianki o niej pojawiły się w źródłach pisanych datowanych na schyłek XIV wieku. Na początku kolejnego stulecia, podczas wielkiej wojny z zakonem krzyżackim, Jantar został zdewastowany - dokonały tego wojska oblegające położony niedaleko Malbork.

Dom wakacyjny w Jantarze - niezapomniane chwile w fascynującej okolicy

W Jantarze wypoczniesz i nabierzesz sił witalnych - bez względu na to, czy preferujesz wielogodzinne plażowanie, czy wolisz spacery wzdłuż linii brzegowej morza albo przechadzki po liściasto-iglastych lasach. Pamiętaj, że rezerwując noclegi w Jantarze, będziesz miał też okazję zwiedzić całą okolicę. Gdy zobaczysz już niezwykłe bursztyny z zatopionymi w ich wnętrzu roślinami i owadami, których nie brakuje w Muzeum Bursztynnictwa, i zwiedzisz oryginalny kościół pw. św. Marka Ewangelisty, udaj się na przykład do wspomnianego Malborka. Aby zobaczyć największy gotycki zamek w Europie, wystarczy skorzystać z jantarskiej kolejki wąskotorowej. Tym osobliwym, kolorowym środkiem transportu można udać się też na kilkugodzinną wycieczkę do innych miejscowości. Warto to rozważyć, biorąc pod uwagę odwiedzenie Nowego Dworu Gdańskiego, w którym znajduje się Żuławski Park Historyczny - znajduje się tam ponad 3 tysiące interesujących eksponatów związanych z regionem. Mając do dyspozycji domek w Jantarze, będziesz mógł dobrze wypocząć po takich pełnych wrażeń wycieczkach!

Wakacje na miarę Twoich oczekiwań

Nie wahaj się spędzić swojego urlopu dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. Jeśli chcesz wynająć apartamenty lub dom wakacyjny w Jantarze i wybrać się na wczasy wraz z całą rodziną, nie obawiaj się, że Twoje dzieci szybko znudzi szukanie bursztynów. Będą one mogły do woli pluskać się w wodzie, pod czujnym okiem ratowników - część jantarskiej plaży jest strzeżona. Oczywiście nie będzie to dla nich jedyna dodatkowa atrakcja. rodzinne wakacje w Jantarze na pewno na długo utkną w pamięci nie tylko maluchom, jeśli wspólnie odwiedzicie jedyną na Pomorzu Gdańskim Indiańską wioskę, w której można zakupić prawdziwe amulety i niezwykłe pamiątki. Doskonałym pomysłem jest także odwiedzenie Centrum Rodzinnej Rekreacji z mini-zoo i ptaszarnią. Apartamenty i domki wakacyjne w Jantarze, które można znaleźć na Casamundo, trafią w Twoje oczekiwania, jeśli od dawna chciałbyś spędzić wakacje w obiekcie ze słonecznym tarasem. Marzysz o tym, by podczas pobytu nad morzem samodzielnie przygotowywać na świeżym powietrzu miejscowe ryby? Weź pod uwagę domek wakacyjny w Jantarze lub okolicy wyposażony w sprzęt do grillowania. Znajdź propozycję doskonale dostosowaną do Twoich oczekiwań i ciesz się pobytem w Jantarze!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Jantarze?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Jantarze są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Jantarze?

Wyszukując zakwaterowanie w Jantarze z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 559 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 44 m², a domy - 85 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Jantarze?

Mamy zakwaterowania, które będą idealne dla ciebie i twojego czworonoga. Apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom obiekty w Jantarze o średniej cenie 545 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Jantarze. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag