Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kątach Rybackich - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kątach Rybackich - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kątach Rybackich

Kąty Rybackie
Dowolne daty
Goście
Choć Kąty Rybackie są niewielką wsią, to baza turystyczna jest tu rozwinięta nadzwyczaj dobrze. Pierwsze przekazy historyczne dotyczące rybackiej osady datowane są na pierwszą połowę XVII wieku, a pod koniec stulecia został tu wybudowany pierwszy dworek.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z wifi

Apartament wifi Kąty Rybackie
wifi
Apartament
4 1
Kąty Rybackie, Sztutowo, Polska
od 405 zł
za noc
Apartament wifi Kąty Rybackie
wifi
Apartament
4 1
Kąty Rybackie, Sztutowo, Polska
od 845 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Kąty Rybackie
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
300 m² Apartament
14 5
Kąty Rybackie, Sztutowo, Polska
od 1.583 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Dom Klimatyzacją Kąty Rybackie
Klimatyzacją
Dom
6 2
Kąty Rybackie, Sztutowo, Polska
od 822 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Kąty Rybackie: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Kąty Rybackie
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
300 m² Apartament
14 5
Kąty Rybackie, Sztutowo, Polska
od 1.576 zł
za noc
Dom Kąty Rybackie
Dom
6 2
Kąty Rybackie, Sztutowo, Polska
od 819 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Kątach Rybackich - nocleg na miarę Twoich oczekiwań

Popularnym letniskiem Kąty Rybackie stały się już po I wojnie światowej, ale na skutek zniszczeń, jakie przyniosła II wojna światowa, wieś przez dłuższy czas była wyłączona z ruchu turystycznego. Sukcesywnie odbudowywana, dziś na powrót jest lubianym przez wczasowiczów miejscem na wypoczynek. Można tu nie tylko spędzić wędkarskie wakacje, ale też do woli korzystać z uroków lata i kapać się w czystych zalewach, opalać się i spacerować po urozmaiconych pod względem przyrodniczym terenach. Warto dodać, że w Kątach Rybackich znajduje się port morski oraz dwie przystanie morskie, które warto odwiedzić wieczorem, by przy zachodzie słońca podziwiać niezapomniane widoki. Jeśli szukasz miejsca na spokojny urlop, to domki wakacyjne w Kątach Rybackich powinny Ci się spodobać.

Dom wakacyjny w Kątach Rybackich - tu sielski wypoczynek masz gwarantowany

Żuławy Wiślane, na których obszarze położone są Kąty Rybackie, to region bardzo urozmaicony pod względem przyrodniczym i krajobrazowym, obejmujący równinną deltę Wisły i teren blisko 1700 kilometrów kwadratowych. Można tu zaobserwować rzadkie gatunki ptactwa i innych dzikich zwierząt. Co więcej, w samych Kątach wyznaczono rezerwat przyrody kormorana czarnego, który upodobał sobie tutejsze piaszczyste, szerokie plaże. Warto dodać, że jest to największa w Europie ostoja kormoranów, więc pobyt w tej wsi stanowi niebywałą okazję, by móc na żywo obserwować te wyjątkowe ptaki, nieodłącznie kojarzące się z latem i beztroskim wypoczynkiem. Świetna lekcja przyrody dla małych i dużych! Apartamenty i noclegi w Kątach Rybackich w domkach letniskowych stanowią doskonałą bazę wypadową do zwiedzania niemal całej środkowej części wybrzeża. Niedaleko stąd na przykład do Krynicy Morskiej, słynącej z pięknej, szerokiej plaży, latarni morskiej oraz wspaniałego molo i urokliwego starego miasta, ze starymi kamienicami i kameralnymi restauracyjkami i kawiarniami, w których można skosztować pysznych regionalnych potraw. Na rodzinne wakacje w Kątach Rybackich nikt nie będzie narzekał.

Znajdź dom wakacyjny w Kątach Rybackich i zaplanuj wyjątkowy urlop na wybrzeżu

Każdy, kto ceni swobodę i niezależność, przyzna, że nocleg w Kątach Rybackich w przestronnym, komfortowo wyposażonym domku letniskowym to wymarzone miejsce na urlop, czy to w gronie rodziny, czy też w towarzystwie przyjaciół. Każdy znajdzie tam dla siebie wystarczająco dużo miejsca. Domek wakacyjny w Kątach Rybackich ma też tę zaletę, że pomieści wszystkie rzeczy niezbędne podczas urlopu, czyli na przykład sprzęt do uprawiania sportów wodnych, rowery, zabawki dla najmłodszych oraz akcesoria dla wędkarzy. Rano i wieczorem można zasiąść do wspólnego stołu z najbliższymi przy samodzielnie przygotowywanych posiłkach i cieszyć się swoim towarzystwem, a resztę dnia spędzać na opalaniu się, czytaniu ciekawych książek, spacerowaniu po okolicy lub kąpaniu się w Zalewie Wiślanym. Można też wypożyczyć łódkę i spędzić dzień na wodzie, a na obiad wybrać się do jednej z lokalnych restauracji, w których serwuje się głównie świeże ryby. Dom wakacyjny w Kątach Rybackich bez wątpienia stanie się jednym z Twoich ulubionych miejsc na letni wypoczynek i z pewnością zechcesz tu wrócić.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kątach Rybackich?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Kątach Rybackich. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Kątach Rybackich?

Ceny w Kątach Rybackich rozpoczynają się od 405 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (26 m²) lub domy (68 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kątach Rybackich. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag