Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krynicy Morskiej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krynicy Morskiej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Krynicy Morskiej

Krynica Morska
Dowolne daty
Goście
Na odwiedzających Krynicę Morską turystów czekają piękne widoki i piaszczyste plaże. Można oczywiście błogo w tym mieście plażować i kąpać się w Bałtyku.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament  Krynica Morska
-18%
2 wrz - 9 wrz
Kuchnia
Apartament ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Krynica Morska, Nowodworski, Polska
od 407 zł 498 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom  Krynica Morska
Balkon/Patio
300 m² Dom ∙ 14 gości ∙ 5 sypialni
Krynica Morska, Nowodworski, Polska
od 1.644 zł
za noc
Sprawdź inne

Krynica Morska: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Krynica Morska
-51%
2 wrz - 9 wrz
Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Krynica Morska, Nowodworski, Polska
od 416 zł 841 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Krynicy Morskiej - bezpieczny i spokojny wypoczynek

Tym bardziej, że kąpieliska w Krynicy Morskiej są znane jako jedne z najbezpieczniejszych w kraju, a ratownicy z lokalnego WOPR-u wielokrotnie wygrywali ogólnopolskie konkursy. Jednak na urlopowiczów, którzy zdecydują się na apartamenty i domki wakacyjne w Krynicy Morskiej, czeka znacznie więcej atrakcji. I wcale nie jest to miejscowość, w której można spędzić tylko wakacje rodzinne.

Dom wakacyjny w Krynicy Morskiej - co robić w mieście?

Krynica Morska to nie tylko plaże. W mieście znajdują się aż cztery przystanie morskie, więc łatwo możesz wynająć łódź i popływać po okolicy. Krynica Morska ma także port, który znajduje się nad Zalewem Wiślanym. Obsługuje on zarówno ruch pasażerski, jak i rybacki. Noclegi w Krynicy Morskiej warto też zarezerwować dla niepowtarzalnych widoków. Za najpiękniejszy uznaje się ten, który się rozpościera z Wielbłądziego Garbu - najwyższej wydmy w mieście o wysokości 48 metrów n.p.m. Na szczyt można dostać się dzięki specjalnej ścieżce, a z samej wydmy widać zarówno morze, jak i zalew. Otwarta dla zwiedzających jest również pomarańczowa, 26-metrowa latarnia morska z 1951 roku. Ciekawa jest także zabytkowa zabudowa miasta z początków XX wieku z zabytkowymi willami i pensjonatami. Dla wielu urlopowiczów równie atrakcyjny jest spacer po nabrzeżu, a uroku malowniczym plażom dodają wszechobecne kutry rybackie. To, że miasto jest zamieszkane w dużej mierze przez rybaków, oznacza oczywiście, że każdy, kto zdecyduje się na nocleg w Krynicy Morskiej, może liczyć codziennie na świeże ryby.

Urlop w Krynicy Morskiej - co warto zobaczyć w okolicach?

Malownicza i atrakcyjna jest sama Krynica, jednak nie można zapominać o jej okolicach. Warto na przykład zdecydować się na pieszą wycieczkę plażą do Kątów Rybackich. Pobliski Zalew Wiślany z kolei jest świetny dla żeglarzy, zwłaszcza dla tych, którzy nie czują się jeszcze na tyle zaawansowani, aby uprawiać ten sport na pełnym morzu. Po tym akwenie można też pływać kajakami. Jednak dom wakacyjny w Krynicy Morskiej to doskonała baza wypadowa, którą dobrze wykorzystać, aby zwiedzać pobliskie miasta. Z portu w Krynicy dostaniesz się statkiem wycieczkowym do Fromborka. To jedno z najpiękniejszych pomorskich miast, ze wspaniałymi gotyckimi kościołami, murami obronnymi, basztami oraz Muzeum Mikołaja Kopernika. Statki pływają także do Elbląga. Drogą lądową można natomiast szybko dotrzeć do pobliskiego Rezerwatu Kormoranów oraz do Muzeum Stutthof. W pobliżu Krynicy znajduje się również Rezerwat Buków - warto się tam przespacerować wśród 150-letnich drzew. Oczywiście wielu turystów preferuje po prostu spokojny wypoczynek i wykorzystają oni domek wakacyjny w Krynicy Morskiej po prostu do spędzania czasu na plaży. Jeśli zaliczasz się do tego grona, pamiętaj, że w miejscowości dostępne są kwatery nad morzem. Każdy dom wakacyjny w Krynicy Morskiej można wykorzystać, aby odpocząć od zgiełku wielkich miast, podziwiać nadmorskie widoki i oddychać obfitym w jod powietrzem. Dom wakacyjny w Krynicy Morskiej będzie więc doskonały zarówno dla tych, którzy pragną relaksu, dla turystów, którzy preferują aktywny wypoczynek nad wodą, jak i dla osób, które lubią łączyć rekreację ze zwiedzaniem.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Krynicy Morskiej?

Apartamenty i domy to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Krynicy Morskiej. Z ponad 20 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Krynicy Morskiej?

Ceny w Krynicy Morskiej rozpoczynają się od 370 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (38 m²) lub domy (35 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Krynicy Morskiej?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Krynicy Morskiej. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 467 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Krynicy Morskiej. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag