Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kuźnicy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kuźnicy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kuźnicy

Kuźnica
Dowolne daty
Goście
Kuźnica to mała rybacka wioska położona pośrodku Półwyspu Helskiego, 51 km od Gdyni i 80 km od Gdańska. Sięgająca historią XVI wieku miejscowość słynie z kameralnej atmosfery, a także wspaniałych warunków do plażowania oraz uprawiania sportów wodnych.
DALSZE INFORMACJE »

Kuźnica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament typu studio Kuźnica
-76%
4 lut - 11 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
35 m² Apartament typu studio
3 1
Kuźnica, Jastarnia, Polska
od 183 zł 754 zł
za noc
Apartament Kuźnica
-83%
11 lut - 18 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
48 m² Apartament
4 1
Kuźnica, Jastarnia, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 129 zł 769 zł
za noc
Apartament Kuźnica
-81%
4 lut - 11 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
47 m² Apartament
6 2
Kuźnica, Jastarnia, Polska
od 223 zł 1.160 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament typu studio Kuchnia Kuźnica
-71%
11 lut - 18 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
35 m² Apartament typu studio
3 1
Kuźnica, Jastarnia, Polska
od 200 zł 682 zł
za noc
Apartament Kuchnia Kuźnica
-72%
3 lut - 10 lut
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
48 m² Apartament
4 1
Kuźnica, Jastarnia, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 207 zł 735 zł
za noc
Apartament Kuchnia Kuźnica
-67%
13 mar - 20 mar
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Kuchnia
47 m² Apartament
6 2
Kuźnica, Jastarnia, Polska
od 381 zł 1.137 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Kuźnicy na miarę twoich potrzeb

Na lokalną specyfikę wpływa położenie: między chłodniejszym i wietrznym Morzem Bałtyckim a raczej spokojną Zatoką Pucką, dokładnie w najwęższym punkcie Półwyspu. Wybierając noclegi w Kuźnicy, masz nie tylko gwarancję spokojnego wypoczynku, ale także możliwość odwiedzenia popularnych nadmorskich kurortów, które ciągną się od Władysławowa aż po Hel.

Dom wakacyjny w Kuźnicy - pośród najlepszych polskich plaż

W odległości 10 kilometrów od Kuźnicy znajdują tak słynne wakacyjne miejscowości jak Jastarnia, z popularnym wśród spacerowiczów molo i latarnią, czy plażowo-rozrywkowa Jurata. Na wschodzie miłośników windsurfingu i kitesurfingu przyciągają natomiast zawsze wietrzne Chałupy. Decydując się na domek wakacyjny w Kuźnicy, masz również do dyspozycji szeroką, białą plażę o miałkim piasku, z wydzielonym strzeżonym kąpieliskiem. Wejście do wody jest bardzo łagodne i umożliwia kąpiel nawet z małymi dziećmi. Ze względu na bardzo wąski pas mierzei w tym punkcie Półwyspu, praktycznie każdy dom wakacyjny w Kuźnicy położony jest w zasięgu kilku minut spacerem od otwartego morza. Równie blisko, ale po stronie wód Zatoki Puckiej, znajduje się malowniczy port rybacki, który poza widokami zapewnia codzienną dostawę świeżych ryb - idealnych do samodzielnego opiekania.

Nocleg w Kuźnicy dla całej rodziny

Dom wakacyjny w Kuźnicy to idealna wakacyjna propozycja dla rodzin z dziećmi i grup przyjaciół. Wygodne łóżka, w pełni wyposażona kuchnia oraz wysoki standard umeblowania zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Przesycone jodem powietrze, atrakcyjne możliwości spacerowo-rekreacyjne oraz ciekawa flora i fauna Nadmorskiego Parku Krajobrazowego umilają wypoczynek od wiosny do jesieni. Latem domki wakacyjne w Kuźnicy i okolicach stwarzają także możliwość wspólnego grillowania i urządzania pikników pod gołym niebem. Rodzinne wakacje uprzyjemni także oferta gastronomiczna restauracji specjalizujących się w bałtyckich rybach i kuchni kaszubskiej. Na miejscu można również wynająć sprzęt wodny oraz rowery i udać się na całodniową wycieczkę pod żaglem, z wiosłami lub na dwóch kółkach. Naturalnie, apartamenty i kwatery nadmorskie przyciągają głównie amatorów opalania i kąpieli w ożywczych falach Bałtyku. Temperatura wody latem w Zatoce osiąga nawet 25 stopni Celsjusza, nieco więcej niż nad otwartym morzem. Ciekawym urozmaiceniem linii brzegowej w okolicach Kuźnicy jest Ryf Mew, czyli mielizna o głębokości nie przekraczającej jednego metra, ciągnąca się od Kuźnicy aż po Rewę. Można tam obserwować liczne ptactwo morskie, a czasem nawet foki.

Nadmorskie wakacje ze sportem i kulturą

Oprócz klasycznego plażowania na turystów, którzy wynajmą komfortowy apartament lub dom wakacyjny w Kuźnicy, czekają również inne atrakcje. W samej wiosce warto odwiedzić neogotycki kościół św. Antoniego o wystroju nawiązującym do rybackich tradycji osady. Przechadzając się ulicami Kuźnicy, zobaczyć można sporo zabytkowych XIX-wiecznych domów mieszkalnych, które dodają kurortowi nostalgicznego uroku. Na miłośników pieszych wędrówek czekają także bardziej ambitne wycieczki - na pobliską Górą Libek, leżącą na trasie ścieżki przyrodniczej, oraz wzdłuż historycznego szlaku budowli militarnych pamiętających czasy II wojny światowej. Co roku pod koniec czerwca Kuźnica jest także miejscem widowiskowego spotkania rybaków z całego Półwyspu, którzy wspólnie wypływają z portu na modlitwę do Pucka.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Kuźnicy?

Apartamenty i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Kuźnicy. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Kuźnicy?

Wyszukując zakwaterowanie w Kuźnicy z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 129 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 25 m², a prywatne pokoje - 18 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kuźnicy. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag