Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Łubianej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Łubianej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Łubianej

Łubiana
Dowolne daty
Goście
Łubiana, a po kaszubsku Łubianô, to wręcz idealne miejsce na wakacje na wsi. Miejscowość jest położona w pobliżu kilku jezior i otoczona gęstymi lasami. To zapewnia ciszę, ale i niezwykle czyste powietrze.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Łubiana
-48%
29 kwi - 6 maj
Balkon/Patio
48 m² Dom
4 2
Łubiana, Kościerzyna, Polska
od 220 zł 425 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Łubiana
-51%
8 kwi - 15 kwi
Kuchnia
120 m² Dom
6 3
Łubiana, Kościerzyna, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 661 zł 1.352 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Łubiana: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Łubiana
-48%
29 kwi - 6 maj
48 m² Dom
4 2
Łubiana, Kościerzyna, Polska
od 220 zł 425 zł
za noc
Dom Łubiana
-51%
8 kwi - 15 kwi
120 m² Dom
6 3
Łubiana, Kościerzyna, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 661 zł 1.354 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Łubianie. Wypoczynek wśród kaszubskich jezior

Urlop w tej części Kaszub jest polecany rodzinom z dziećmi – niewiele jest równie czystych miejsc w Polsce. Jednak kwatery i apartamenty w Łubianie są często wybierane przez kajakarzy, wędkarzy, zapalonych rowerzystów czy nawet żeglarzy. Natura na wyciągnięcie ręki – tego właśnie można oczekiwać po urlopie w Łubianie. Ale niewiele dalej znajdują się także słynne miasta i ich ciekawe zabytki.

Dom wakacyjny w Łubianie. W krainie pięknych i spokojnych jezior

Sporo jest w Polsce miejsc, w których można spędzić fantastycznie czas nad czystymi jeziorami. Jednak często są to dość popularne, a więc i zatłoczone kurorty, a w takich nie każdy czuje się dobrze. Dom wakacyjny w Łubianie to coś dla tych, którzy preferują ciszę, spokój i otoczenie natury. Urlopowicze, którzy zdecydują się na noclegi w Łubianie, będą mieli do dyspozycji w najbliższej okolicy dwa piękne jeziora – Graniczne oraz Sudomie. Oba są popularne wśród kajakarzy oraz wędkarzy. Wokół jezior znajdziesz doskonałe tereny do wycieczek pieszych oraz rowerowych. Niedaleko tej pięknej miejscowości leży też inne jezioro: Garczyn. Jest ono również znane wśród żeglarzy, i to nie tylko tych początkujących. Jezior w pobliżu nie brakuje. Możesz odwiedzić zbiorniki takie jak Osuszyno, Karpno czy Skrzynki Duże. Bez wątpienia zatem każdy, kto chce spędzić wakacje rodzinne w pięknym miejscu, powinien rozważyć kwatery w Łubianie. Kto rozgląda się nad perfekcyjną lokalizacją do sportów wodnych, również nie będzie zawiedziony, decydując się na wczasy w tej miejscowości.

Wakacje w Łubianie. Niepowtarzalne zabytki okolic

Kwaterę czy apartament wakacyjny w Łubianie warto wynająć nie tylko ze względu na uroki natury. Turystów przyciąga też działający od końca lat 60. XX wieku zakład, który wytwarza porcelanę stołową. Zatem wypoczynek można połączyć z zakupami, bo porcelana w tej miejscowości jest oferowana w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. A czy wybierając nocleg w Łubianie, można liczyć na łatwy dostęp do interesujących zabytków? Jak najbardziej – o niecałe 8 kilometrów oddalona jest Kościerzyna. To jedno z największych i najbardziej znanych kaszubskich miast. Turystów przyciąga tam piękny rynek z układem ulic, który zachował się jeszcze ze średniowiecza. Kościerzyna to też miasto ciekawych muzeów. Warto zawitać do Muzeum Kolejnictwa, w którym wystawionych jest wiele zabytkowych parowozów. Inne ciekawe miejsce to Muzeum Ziemi Kościerskiej ze zbiorami historycznymi, przyrodniczymi i etnograficznymi. Kolejne interesujące miasto w pobliżu to Bytów – wystarczy pokonać 30 kilometrów, aby się tam dostać. Największą jego atrakcją jest bez wątpienia gotycki zamek krzyżacki, który powstał na przełomie XIV oraz XV wieku. Niedaleko jest również Czersk, Lębork, Słupsk, a także Trójmiasto. Będąc w Łubianie, zdecydowanie warto udać się do Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego i podziwiać tamtejszą faunę oraz florę, a także odwiedzić słynny skansen we Wdzydzach Kiszewskich.

Dom wakacyjny w Łubianie to bez wątpienia doskonała propozycja dla miłośników niemal dziewiczej przyrody, spokoju, ale i aktywności fizycznej. Z drugiej strony jednak do większych miast z tej miejscowości jest naprawdę niedaleko, zatem można zaplanować w czasie urlopu też kulturalne i gastronomiczne atrakcje oraz zwiedzanie zabytków.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Łubianej. Przeciętnie domy są idealne dla 4 gości.

image-tag