Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mikoszewie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mikoszewie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mikoszewie

Mikoszewo
Dowolne daty
Goście
Jeszcze do niedawna Mikoszewo było spokojną wsią, w której życie toczyło się swoim powolnym, od lat ustalonym rytmem.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom Kuchnia Mikoszewo
Kuchnia
Dom
7 2
Mikoszewo, Stegna, Polska
od 912 zł
za noc
Dom Kuchnia Mikoszewo
Kuchnia
Dom
7 2
Mikoszewo, Stegna, Polska
od 984 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Dom wifi Mikoszewo
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
wifi
Dom
4 2
Mikoszewo, Stegna, Polska
od 580 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Mikoszewo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Mikoszewo
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Dom
4 2
Mikoszewo, Stegna, Polska
od 579 zł
za noc
Dom Mikoszewo
Dom
7 2
Mikoszewo, Stegna, Polska
od 911 zł
za noc
Dom Mikoszewo
Dom
7 2
Mikoszewo, Stegna, Polska
od 983 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Mikoszewie - świetna baza do zwiedzania urokliwego regionu

Kiedy jednak niezaprzeczalne walory przyrodnicze i krajobrazowe tej miejscowości zostały dostrzeżone przez coraz liczniejszych turystów, w Mikoszewie zaczęło przybywać atrakcyjnych noclegów. Domki wakacyjne w Mikoszewie albo apartamenty do wynajęcia cieszą się coraz większą popularnością. Zaletą tego rodzaju zakwaterowania jest to, że daje odwiedzającym dużą swobodę, a także możliwość wypoczywania w większym gronie, na przykład z grupą przyjaciół lub dużą rodziną. Ponieważ opisywana miejscowość jest bardzo kameralna, to niemal każdy dom wakacyjny w Mikoszewie jest położony albo tuż przy miejscowej plaży, albo w okolicach słynnego rezerwatu przyrody Mewia Łacha. Ten przepiękny i wyjątkowy pod wieloma względami teren zamieszkiwany jest przez rzadkie gatunki ptactwa wodnego. Dla każdego miłośnika przyrody spacer po rezerwacie będzie ogromną przyjemnością. Wynajmując domek wakacyjny w Mikoszewie, warto zabrać ze sobą rowery, ponieważ okoliczne miejscowości, takie jak choćby Rybina, Drewnica czy Żuławki, również mają sporo do zaoferowania. Znajdują się tam bowiem zwodzone mosty oraz inne zabytki architektoniczne, na przykład charakterystyczne dla regionu domy podcieniowe i domy gburskie.

Dom wakacyjny w Mikoszewie - dlaczego warto wybrać go na urlop?

Większość turystów wybierających nocleg w Mikoszewie chwali sobie to miejsce za spokój, ciszę, piękne widoki, bliskość natury oraz możliwość rozkoszowania się pysznymi lokalnymi przysmakami z rejonu Żuław Wiślanych. Świeżych i smacznych ryb jest tu wszak pod dostatkiem, a nigdzie indziej nie smakują tak dobrze, jak w restauracji położonej nad brzegiem morza lub przy szumiącej rzece. Okolice Mikoszewa są bardzo urokliwe, dlatego warto przemierzać je na dwóch kołach. Tras rowerowych nie brakuje, a prowadzą one tak przez bujne lasy, jak i malownicze nadmorskie deptaki. Dom wakacyjny w Mikoszewie może być też świetną bazą wypadową do zwiedzania nadmorskich miast. Nieco ponad 20 kilometrów dzieli Mikoszewo od Gdańska, więc jeśli zapragniesz zasmakować uroków dużego miasta, możesz śmiało zaplanować sobie tam dzień pełen rozrywek. Będąc tak blisko Trójmiasta, nie sposób nie zajrzeć też do Sopotu, by przespacerować się po pięknym molo lub zjeść lody na słynnym Monciaku.

Wakacje w Mikoszewie - tu każdy znajdzie coś dla siebie

Marzą Ci się aktywne wakacje rowerowe? A może interesują Cię spokojne, ale pełne wrażeń wakacje z najbliższymi lub przyjaciółmi? Cokolwiek planujesz, możesz mieć pewność, że w Mikoszewie znajdziesz wszystko, czego szukasz. Położona tuż przy morzu wieś to wymarzone miejsce nie tylko dla zapalonych wędkarzy, ale też wielbicieli sportów wodnych i aktywnego wypoczynku na łonie natury. Jeśli planujesz podróż ze swoim czworonożnym przyjacielem, z pewnością znajdziesz dom wakacyjny w Mikoszewie lub apartament przyjazny psom. Okoliczne tereny są idealne na długie spacery, a piękno natury z pewnością zachęci Cię do zrobienia wielu pamiątkowych zdjęć. Nieważne, czy planujesz kilkutygodniowy urlop, czy też chcesz wyskoczyć na przyjemny weekend za miasto. Dom wakacyjny w Mikoszewie to wspaniałe miejsce zarówno na krótki, jak i długi wypoczynek. Sam sprawdź, jakie oferty wynajmu domów i apartamentów wakacyjnych czekają tam na Ciebie!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Mikoszewie?

Domy i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Mikoszewie. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Mikoszewie?

Wyszukując zakwaterowanie w Mikoszewie z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 580 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 64 m², a bed & breakfast - 25 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Mikoszewie. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag