Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pucku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pucku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Pucku

Puck
Dowolne daty
Goście
Puck to centrum kulturalne oraz sportowo-rekreacyjne, które znajduje się nad Zatoką Pucką. Najbliżej położonymi większymi miejscowościami są Gdynia i Władysławowo. Turyści wynajmujący kwatery w Pucku docenią dogodną lokalizację miasta.
DALSZE INFORMACJE »

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament typu studio  Puck
-89%
23 wrz - 30 wrz
Balkon
41 m² Apartament typu studio ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Puck, Pucki, Polska
od 80 zł 738 zł
za noc
Apartament  Puck
-84%
22 wrz - 29 wrz
Balkon
47 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Puck, Pucki, Polska
od 106 zł 651 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Puck: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament typu studio Puck
-58%
6 gru - 13 gru
41 m² Apartament typu studio ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Puck, Pucki, Polska
od 291 zł 691 zł
za noc
Apartament Puck
-60%
23 sty - 30 sty
47 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Puck, Pucki, Polska
od 267 zł 672 zł
za noc
Apartament Puck
-58%
9 mar - 16 mar
52 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Puck, Pucki, Polska
od 312 zł 744 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Pucku - mieście, które Cię zauroczy

W mieście znajdują się malownicze porty: jachtowy i rybacki. Fani aktywności nad morskim brzegiem będą w pełni usatysfakcjonowani piaszczystymi plażami ze znajdującymi się tutaj strzeżonymi kąpieliskami. Zatoka Pucka sprzyja także uprawianiu sportów wodnych. Miejsce uznawane jest za jedno z najlepszych dla windsurferów i kitesurferów. Często odbywają się tutaj profesjonalnej rangi zawody windsurfingowe i żeglarskie. Nocleg w Pucku to również doskonała okazja, aby zapoznać się z lokalną kuchnią, którą oferuje bogata baza gastronomiczna, oraz interesującymi zabytkami, których nie brakuje ze względu na historię okolicy.

Dom wakacyjny w Pucku - postaw na aktywny wypoczynek

Domek wakacyjny w Pucku, który wynajmiesz na Casamundo, da Ci wiele turystycznych możliwości. Puck zaprasza przede wszystkim amatorów morskich kąpieli. Dzięki temu, że miasto położone jest nad morską zatoką, woda nagrzewa się tu szybciej i posiada wyższą temperaturę. Kolejnym atutem, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, jest płytkie i strzeżone kąpielisko. Kilkadziesiąt metrów od brzegu, po obu stronach miejscowego molo, można brodzić w wodzie po kolana. Jest to zatem idealne miejsce na rodzinne wakacje nad zatoką. W każdej chwili możesz także zrelaksować się, wypożyczając leżak lub udając się do tawerny znajdującej się na środku molo, aby podładować akumulatory przed dalszą aktywnością na plaży. Wspomniane molo zbudowane jest w całości z drewna. Jest również doskonałym punktem obserwacyjnym, z którego można podziwiać widoki nie tylko na morze, ale miejski port, wiatraki i panoramę Półwyspu Helskiego. Miłośnicy rowerowych eskapad będą mogli skorzystać ze ścieżki rowerowej, która wraz z deptakiem ciągnie się wzdłuż nabrzeża. Nie dziwi zatem, że do miejscowości przybywa wielu turystów, którzy wynajmując dom wakacyjny w Pucku, chcą zakosztować niezapomnianego aktywnego wypoczynku w urokliwej scenerii.

Wynajmij apartamenty w Pucku - i przeżyj niezapomniane wakacje

Wynajmując kwatery w Pucku, dobrze zagłębić się w historię tej interesującej miejscowości i jej okolic. Warto zatem wybrać się do Muzeum Ziemi Puckiej im. Floriana Ceynowy - pochodzącego z Kaszub działacza społecznego, który badał język i kulturę regionu. Muzeum posiada kilka oddziałów. Dwa w Pucku i po jednym w Nadolu oraz w pobliskim Władysławowie. Poznasz tutaj historię miasta i zobaczysz brązowy skarb z Władysławowa, wystawę archeologiczną oraz tę poświęconą medycynie ludowej, a także mapy astralne pochodzące sprzed stuleci. Warto dodać, że Puck to najstarszy port słowiański nad Bałtykiem oraz miejsce zaślubin Polski z morzem w 1920 roku. Za zabytkowy należy uznać średniowieczny układ urbanistyczny starego miasta łącznie z kamienicami i neogotyckim ratuszem. Najstarszą budowlą w mieście jest kościół św. Piotra i Pawła, który sięga swą historią przełomu XII i XIII wieku. Współcześnie miasto prezentuje się niezwykle atrakcyjnie. W samym centrum Pucka znajduje się wyremontowany Plac Wolności. Możesz spokojnie po nim spacerować, ponieważ plac wyłączony jest z ruchu pojazdów. W okresie letnim odbywa się tutaj wiele plenerowych imprez. Jedną z atrakcji rynku jest oryginalna fontanna, która przypomina łódź. Przytulny i komfortowy dom wakacyjny w Pucku lub apartamenty w samym centrum sprawią, że swój urlop z pewnością będziesz mógł zaliczyć do udanych.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Pucku. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 5 gości.

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag