Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sulęczynie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sulęczynie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Sulęczynie

Sulęczyno
Dowolne daty
Goście
Pojezierze Kaszubskie jest znane z urokliwych akwenów oraz świetnych warunków do plażowania i do uprawiania sportów wodnych. Przy tym nawet w sezonie nie ma tam tłumów turystów. I bardzo dobrze!
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Dom Ogród Sulęczyno
Ogród
Dom
4 1
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 373 zł
za noc
Dom Ogród Sulęczyno
-22%
7 paź - 14 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Ogród
Dom
10 4
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 589 zł 752 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Sulęczyno
Basen
Dom
5 3
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 452 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Sulęczyno
-35%
23 wrz - 30 wrz
Przyjazny zwierzętom
270 m² Dom
35 6
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 1.130 zł 1.747 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Sulęczyno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Sulęczyno
Dom
4 1
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 374 zł
za noc
Dom Sulęczyno
-22%
7 paź - 14 paź
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Dom
10 4
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 590 zł 753 zł
za noc
Dom Sulęczyno
-35%
23 wrz - 30 wrz
270 m² Dom
35 6
Sulęczyno, Sulęczyno, Polska
od 1.131 zł 1.747 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Sulęczynie - pięknej wsi na Kaszubach

Apartamenty i domki wakacyjne w Sulęczynie często wykupują kajakarze, wędkarze, rodziny z dziećmi, ale to też świetne miejsce na wakacje rowerowe. Miłośnicy dwóch kółek mają do dyspozycji mnóstwo dobrze oznaczonych tras, a w przerwach od jeżdżenia rowerem mogą pozwiedzać również nieco zabytków.

Dom wakacyjny w Sulęczynie - główne atrakcje okolic

Turyści rezerwują noclegi w Sulęczynie przede wszystkim dlatego, że w pobliżu znajdują się trzy urokliwe jeziora - Mausz, Węgorzyno oraz Gowidlińskie. Pierwsze z nich znane jest z wyjątkowo malowniczej linii brzegowej - dlatego też jest bardzo cenione przez wędkarzy. Występują tam takie ryby jak sandacz, szczupak czy karaś. Przez jezioro Węgorzyno przepływa rzeka Słupia, która jest znanym szlakiem kajakowym. Przez to Sulęczyno jest częstym etapem spływów kajakowych, a nierzadko to właśnie tam rozpoczynają się tego typu imprezy. Nad jeziorem Węgorzyno znajduje się też piękna plaża oraz kąpieliska. Z kolei Jezioro Gowidlińskie zapewnia niezapomniane widoki. Linia brzegowa tego zbiornika jest wyjątkowo piękna, a uroku dodaje mu wyspa Ostrów oraz jeden gęsto zalesiony półwysep. Dom wakacyjny w Sulęczynie sprawdzi się więc nie tylko na klasyczne wakacje na wsi. W tej miejscowości można wspaniale aktywnie wypoczywać oraz podziwiać piękno przyrody.

Wakacje w Sulęczynie - co poza jeziorami?

Domek wakacyjny w Sulęczynie to zatem propozycja przede wszystkim dla tych, którzy chcą wypocząć nad jeziorami. Kaszubska miejscowość przyciąga także innymi atrakcjami. Na przykład od 1996 roku odbywa się tam festiwal muzyczny Jazz w Lesie. W plenerze można posłuchać wtedy najznamienitszych muzyków jazzowych, nie tylko tych polskich. Dotychczas na imprezie występowali tacy artyści jak Nigel Kennedy czy Ewa Bem. Nic więc dziwnego, że to w lipcu do Sulęczyna zjeżdża wyjątkowo dużo turystów i melomanów. W Sulęczynie jest również sporo zabytków. Miejscowość ma bowiem wyjątkowo długą historię, która sięga co najmniej XIII wieku. Warto zobaczyć przede wszystkim neogotycki kościół Świętej Trójcy, który został ukończony pod koniec XIX wieku. Interesującym zabytkiem jest również zespół pałacowo-dworski, którego pierwsza część powstała na początku XVIII wieku. Dzięki temu dwór jest najstarszym budynkiem w tej miejscowości. Dla tych, którzy chcą połączyć zwiedzanie z byciem blisko natury, dobre będzie pokonanie ścieżki przyrodniczo-dydaktycznej "Brzegiem jeziora Węgorzyno". Spacer obywa się pomiędzy starymi drzewami - przede wszystkim klonami i dębami. Natomiast rozstawione tablice informują o wszystkich najciekawszych elementach okolicznej fauny i flory. Trasę kończy piękny punkt widokowy na wzgórzu, z którego można podziwiać imponujące jezioro Węgorzyno. Dom wakacyjny w Sulęczynie może służyć jako znakomita baza wypadowa na całe Kaszuby. Warty odwiedzenia jest przede wszystkim pobliski Kaszubski Park Krajobrazowy. Nocleg w Sulęczynie warto też wykorzystać, aby zobaczyć oddalone o 30 kilometrów Kartuzy. Miasto jest wyjątkowo malowniczo położone nad czterema jeziorami i ma także kilka ciekawych zabytków, na przykład XIV-wieczną kolegiatę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Dom wakacyjny w Sulęczynie sprawdzi się więc nie tylko na spokojny odpoczynek - dzięki niemu można zobaczyć najciekawsze zakątki Kaszub.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Sulęczynie. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

image-tag