Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Swornychgaciach

Swornegacie
Dowolne daty
2 gości
Zawsze powinno się mieć motywację, aby podróżować. Trzeba pamiętać, że zarówno bliskie, jak i dalekie podróże kształcą. Można poznać nocą kulturę, zwiedzić ciekawe miejscowości, a przede wszsytkim poznać miłych ludzi. Owszem, urlop USA to marzenie każdego.
DALSZE INFORMACJE »

Swornegacie: Nasze rekomendacje dla Państwa

Apartament Swornegacie 4
53 m² Apartament
4 1
Swornegacie, Chojnice, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 2.598 zł
za 1 tydzień
Apartament Swornegacie 2
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Apartament
2 1
Swornegacie, Chojnice, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.843 zł
za 1 tydzień
Apartament Swornegacie 3
31 m² Apartament
3 1
Swornegacie, Chojnice, Polska
4,8 / 5
„Znakomity“
od 1.843 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Apartament Kuchnia Swornegacie
Kuchnia
53 m² Apartament
4 1
Swornegacie, Chojnice, Polska
4,7 / 4
„Wybitny“
od 2.522 zł
za 1 tydzień
Dom Kuchnia Swornegacie
Kuchnia
160 m² Dom
10 4
Swornegacie, Chojnice, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 5.013 zł
za 1 tydzień
Dom Kuchnia Swornegacie
Kuchnia
200 m² Dom
6 1
Swornegacie, Chojnice, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.829 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

To kraj tak różnorodny, że nawet nie można się zdecydwać, gdzie jechać. Warto pamiętać, że w naszej ofercie posiadamy apartamenty USA po atrakcyjnej cenie. Tu polecamy Państwu miasta, które nigdy nie śpią, czyli Nowy Jork lub Washington. Tam nie można się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie wielka matropolia, to czekają na Państwa wygodne i przestronne domki letniskowe Wirginia oraz apartamenty Utah. Prawdziwą przygodę można przeżyć w stanie Teksas. Bliskie podróże nie zawsze są nudne. Nie należy zapominiać, że w Polsce czeka wiele miejsc, które warto odkryć. Tu polecamy Państwu uroczo położoną miejscowość w województwie pomorskim – Swornegecie. Swornegacie to stara kaszubska wieś, która leży niedaleko Borów Tucholskich pomiędzy Jeziorem Karsińskim i jeziorem Witoczno. Miejsce to odwiedzane jest przez coraz większą liczbę turystów, co przyczyniło się do szybkiego rozwoju bazy noclegowej. My także proponujemy Państwu przytulne domki letniskowe Swornegacie oraz Swornegacie apartamenty.  

Swornegacie domki letniskowe – wymarzone wakacje Kaszuby!


Nazwa miejscowości najprawdopodobniej wywodzi się od archaicznego dziś czaswonika „gacić”, czyli uszczelniać, umacniać oraz przymiotnika „sworny” powstałego od rzeczownika „sworzeń”, czyli bolec, element łączący. Mimo iż jest to mała miejscowość, posiada ona ciekawą historię. Pierwsze wzmianki pochodzą ze średniowiecza, z dokumentów papieża Grzegorza X, który poleca opiece biskupów chełmińskich znajdujący się tu zakon augustianów. Oczywiście każdy znajdzie coś miłego i interesującego dla siebie – zarówno miłośnicy sportów wodnych, jak i przyrody. Bezpośrednie sąsiedztwo Borów Tucholskich niezaprzeczalnie podnosi walory turystyczne regionu.

Warto zdecydować się na Swornegacie domki letniskowe, aby spokojnie odkrywać uroki miejscowości i okolic. Będąc w tej miejscowości trzeba koniecznie odwiedzić Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego, aby dowiedzieć się czegoś więcej o historii i kulturze Kaszub. Za pomocą naszej wyszukiwarki już w kilka chwil mogą Państwo zarezerwować wybrany domek letniskowy Swornegacie lub apartament Swornegacie. Swornegacie domki letniskowe zagwarantują Państwu udane wakacje Kaszuby.
Dla wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę wakacyjną:

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Swornychgaciach?

Apartamenty i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Swornychgaciach. Z ponad 3 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Swornychgaciach?

Wyszukując zakwaterowanie w Swornychgaciach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 264 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 49 m², a prywatne pokoje - 13 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Swornychgaciach?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Swornychgaciach. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 239 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Swornychgaciach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag