Noclegi i apartamenty wakacyjne w Swornychgaciach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Swornychgaciach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Swornychgaciach

Swornegacie
Dowolne daty
Goście
Swornegacie
Dowolne daty
Goście
Zawsze powinno się mieć motywację, aby podróżować. Trzeba pamiętać, że zarówno bliskie, jak i dalekie podróże kształcą. Można poznać nocą kulturę, zwiedzić ciekawe miejscowości, a przede wszsytkim poznać miłych ludzi. Owszem, urlop USA to marzenie każdego.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Piękno zachodu słońca: zarezerwuj swój nocleg w lokalizacji Swornegacie z prywatnym tarasem – relaks w pełni!

Apartament  Swornegacie
229 zł za noc
32 m² Apartament ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
4.7
„Wybitny“ (3 ocen)
Swornegacie, Chojnice, Polska
Balkon/Patio
Rozpocznij rezerwację
Apartament  Swornegacie
328 zł za noc
Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
4.7
„Wybitny“ (3 ocen)
Swornegacie, Chojnice, Polska
Balkon/Patio
Rozpocznij rezerwację
Sprawdź inne

Swornegacie domki letniskowe i apartamenty Swornegacie!

To kraj tak różnorodny, że nawet nie można się zdecydwać, gdzie jechać. Warto pamiętać, że w naszej ofercie posiadamy apartamenty USA po atrakcyjnej cenie. Tu polecamy Państwu miasta, które nigdy nie śpią, czyli Nowy Jork lub Washington. Tam nie można się nudzić, każdy znajdzie coś dla siebie. A jeśli nie wielka matropolia, to czekają na Państwa wygodne i przestronne domki letniskowe Wirginia oraz apartamenty Utah. Prawdziwą przygodę można przeżyć w stanie Teksas. Bliskie podróże nie zawsze są nudne. Nie należy zapominiać, że w Polsce czeka wiele miejsc, które warto odkryć. Tu polecamy Państwu uroczo położoną miejscowość w województwie pomorskim – Swornegecie. Swornegacie to stara kaszubska wieś, która leży niedaleko Borów Tucholskich pomiędzy Jeziorem Karsińskim i jeziorem Witoczno. Miejsce to odwiedzane jest przez coraz większą liczbę turystów, co przyczyniło się do szybkiego rozwoju bazy noclegowej. My także proponujemy Państwu przytulne domki letniskowe Swornegacie oraz Swornegacie apartamenty.  

Swornegacie domki letniskowe – wymarzone wakacje Kaszuby!


Nazwa miejscowości najprawdopodobniej wywodzi się od archaicznego dziś czaswonika „gacić”, czyli uszczelniać, umacniać oraz przymiotnika „sworny” powstałego od rzeczownika „sworzeń”, czyli bolec, element łączący. Mimo iż jest to mała miejscowość, posiada ona ciekawą historię. Pierwsze wzmianki pochodzą ze średniowiecza, z dokumentów papieża Grzegorza X, który poleca opiece biskupów chełmińskich znajdujący się tu zakon augustianów. Oczywiście każdy znajdzie coś miłego i interesującego dla siebie – zarówno miłośnicy sportów wodnych, jak i przyrody. Bezpośrednie sąsiedztwo Borów Tucholskich niezaprzeczalnie podnosi walory turystyczne regionu.

Warto zdecydować się na Swornegacie domki letniskowe, aby spokojnie odkrywać uroki miejscowości i okolic. Będąc w tej miejscowości trzeba koniecznie odwiedzić Kaszubski Dom Rękodzieła Ludowego, aby dowiedzieć się czegoś więcej o historii i kulturze Kaszub. Za pomocą naszej wyszukiwarki już w kilka chwil mogą Państwo zarezerwować wybrany domek letniskowy Swornegacie lub apartament Swornegacie. Swornegacie domki letniskowe zagwarantują Państwu udane wakacje Kaszuby.
Dla wszystkich niezdecydowanych przygotowaliśmy specjalną ofertę wakacyjną:

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Swornychgaciach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag