Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tczewie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tczewie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Tczewie

Tczew
Dowolne daty
Goście
Miasto to należy do najstarszych na Pomorzu - w przeszłości rozwijało się intensywnie dzięki biegnącym tędy szlakom handlowym.
DALSZE INFORMACJE »

Domy wakacyjne z ogrodem

Bed & Breakfast Ogród Tczew
Pokój z 2 łóżkami pojedynczymi ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 228 zł
za noc
Bed & Breakfast Ogród Tczew
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
od 109 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Pokój Balkon/Patio Tczew
13 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 171 zł
za noc
Pokój Balkon/Patio Tczew
Pokój ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 160 zł
za noc
Sprawdź inne

Wybrane noclegi z balkonem

Apartament Balkon Tczew
50 m² Apartament ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 346 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Tczew: Nasze rekomendacje dla ciebie

Tczew: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 109 zł za noc

Pokój Tczew
30 m² Pokój ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 238 zł
za noc
Dom Tczew
32 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 300 zł
za noc
Pokój Tczew
10 m² Pokój ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Tczew, tczewski, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 160 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Tczewie - odwiedź Pomorze!

Współcześnie noclegi w Tczewie umożliwiają dogodne podróże w inne części Polski i za granicę, dzięki krzyżującym się tu szlakom komunikacyjnym prowadzącym z Niemiec do Rosji i na Litwę, a także z krajów skandynawskich do Europy Południowej. Możesz więc wynająć dom wakacyjny w Tczewie, robiąc tu krótki przystanek pozwalający na poznanie miasta nieco bliżej. Miasto w ostatnich latach otwiera się bowiem coraz mocniej na turystykę, przyciągając gości zachowanymi zabytkami oraz zrewitalizowanymi atrakcyjnie terenami nad Wisłą. Wynajmując dom wakacyjny w Tczewie, masz okazję zobaczyć niemal niezmienione od średniowiecza stare miasto, zabytkowe mosty nad Wisłą oraz skorzystać z bogatej oferty kulturalnej miasta.

Dom wakacyjny w Tczewie - wakacje z historią w tle

Wyjątkową atrakcją tego miasta są mosty nad Wisłą - drogowy i kolejowy, będące obowiązkowym punktem w programie zwiedzania, jeśli decydujesz się wynająć dom wakacyjny w Tczewie. Z wybudowanego w XIX wieku mostu drogowego można do dzisiaj podziwiać tylko ocalałe cztery wieże. Funkcjonuje natomiast nadal wybudowany w 1891 roku most kolejowy, o charakterystycznej stalowej kratownicowej konstrukcji - jest to najdłuższa tego typu budowla w Polsce.

Decydując się na pobyt w Tczewie, zarówno z myślą o wakacjach rodzinnych czy na krótki wyjazd w grupie przyjaciół, można wybrać apartamenty w mieście z widokiem na starówkę, gdzie zachował się układ lokacyjny z czasów średniowiecza. Jego centralnym punktem jest plac Hallera z otaczającymi go secesyjnymi kamienicami ustawionymi na średniowiecznych fundamentach. Z myślą o dzieciach, ale i dorosłych, zrewitalizowano w tym mieście tereny nad Wisłą, gdzie powstał efektowny deptak pozwalający na podziwianie panoramy rzeki i ogródki jordanowskie dla najmłodszych.

Jeśli jesteś miłośnikiem poznawania nietypowych zabytków Polski, koniecznie zobacz zachowany w Tczewie wiatrak w stylu holenderskim, wybudowany w XIX wieku. Oryginalny wystrój ma także najstarsza budowla miasta - kościół Podwyższenia Krzyża Świętego, w którym znajdują się freski przedstawiające wyłącznie osiem świętych niewiast - tego typu przedstawienie ikonograficzne wyjątkowo rzadko można zobaczyć w kościołach katolickich.

Domek wakacyjny w Tczewie - baza wypadowa na Pomorze

Wybierając nocleg w Tczewie na miejsce swoich wczasów, możesz też szybko dotrzeć do innych atrakcji Pomorza. Raptem 23 kilometry od Tczewa znajduje się Malbork. Tutejsza monumentalna twierdza krzyżacka pozwala dosłownie dotknąć historii zarówno dzieciom, jak i dorosłym, a organizowane w zamku świetlno-dźwiękowe widowiska pozwalają na chwilę przenieść się do czasów średniowiecza. Blisko stąd też do Trójmiasta, w którym w ofercie Casamundo można znaleźć m.in. zakwaterowanie ze SPA, pozwalające na relaks w najbardziej komfortowym stylu.

Wynajmując domki wakacyjne w Tczewie, koniecznie zajrzyj do Centrum Wystawienniczo-Regionalnego Dolnej Wisły. Placówka z nowatorskim programem działań tętni życiem, organizując liczne warsztaty i wydarzenia kulturalne w tym mieście. Swoje miejsce ekspozycyjne znalazło tu także jedyne w Polsce muzeum poświęcone rzece Wiśle, która miała duży wpływ na rozwój Tczewa. Jeśli cenisz sobie wakacje spędzane nie tylko na rekreacji, wybierz dom wakacyjny w Tczewie i poznaj specyfikę tego regionu. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Casamundo, gdzie znajdziesz nocleg idealny dla siebie.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag