Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Wielu

Wiele
Dowolne daty
Goście
Wybierając noclegi w Wielu, będziesz mógł przede wszystkim spędzić czas nad miejscowym jeziorem. Z myślą o turystach funkcjonuje tutaj strzeżone kąpielisko. Miałki piasek oraz przybrzeżne płycizny sprawiają, że wioska jest chętnie wybierana na wakacje z całą rodziną.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z kominkiem

Dom Kominek Wiele
Kominek
Dom
4 3
Wiele, Karsin, Polska
od 372 zł
za noc
Dom Kominek Wiele
Kominek
Dom
8 5
Wiele, Karsin, Polska
od 572 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Dom wifi Wiele
wifi
Dom
9 4
Wiele, Karsin, Polska
od 531 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Wiele: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Wiele
Dom
4 3
Wiele, Karsin, Polska
od 372 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Wielu - idealny na rodzinne wakacje

Maluchy mogą tutaj brodzić w ciepłej wodzie, do woli stawiać zamki z piasku lub bawić się na dużym, kolorowym placu zabaw. Jezioro Wielewskie jest przy tym jednym z około 30 akwenów mieszczących się w najbliższym otoczeniu wioski, dzięki czemu nie można tutaj narzekać na nudę. Zbiorniki wodne mają także przystanie żeglarskie. Są ponadto rajem dla miłośników sportów wodnych. Wiejące tu wiatry sprzyjają windsurfingowcom. Osoby preferujące spokojniejszy wypoczynek, które zdecydują się na dom wakacyjny w Wielu, mogą pojeździć na rowerach wodnych. Teren roztaczający się wokół jeziora to też miejsce, w którym odbywają się imprezy kulturalne - koncerty, pikniki i festiwale plenerowe. Jedno jest pewne: tu nuda Ci nie grozi!

Dom wakacyjny w Wielu - moc możliwości dla aktywnych turystów

Nocleg w Wielu to doskonały pomysł na spędzenie wakacji wędkarskich. Tutejsze jezioro zaliczane jest bowiem do I klasy czystości wód, co sprawia, że bytują w nim liczne gatunki ryb. Możesz tu trafić zarówno na okonie, płocie czy szczupaki, jak również mniej popularne okazy, takie jak białoryb czy węgorz. Łowić można przy tym zarówno z brzegu, jak i z łodzi rybackiej. Decydując się na domek wakacyjny w Wielu, nie zabraknie Ci pomysłów, jak aktywnie spędzić czas. W okolicach znajdziesz zarówno tereny, na których organizowane są turnieje paintballa, jak i stadninę koni ze szkółką, która pozwoli Ci opanować podstawy techniki jeździeckiej. Jeżeli z kolei lubisz gry zespołowe, zyskasz okazję do tego, by pograć w tenisa i piłkę nożną. Coś dla siebie znajdą też fani wspinaczki, którzy mogą przemierzać ścieżki w parku linowym. Pamiętaj także o tym, że wioska graniczy z Borami Tucholskimi. Jeżeli zatem lubisz długie spacery lub jesteś fanem dwóch kółek, koniecznie zaplanuj eskapadę po tutejszych trasach wiodących przez gęste lasy sosnowe, w których działalność człowieka jest ograniczona do minimum. Wielewskie lasy to również prawdziwy raj dla grzybiarzy.

Wakacje pełne niezapomnianych przygód

Wynajmując komfortowe i kompleksowo wyposażone apartamenty w Wielu, spędzisz wymarzone wakacje z dala od miejskiego zgiełku. Poznasz także okoliczne zabytki. Najbardziej znanym jest Kalwaria Wielewska złożona z 23 budowli wzniesionych na wzgórzach. Każdego roku pielgrzymują tutaj wierni z całej Polski. Uwagę turystów przykuwa Muzeum Ziemi Zaborskiej, które pozwala przeżyć niesamowitą podróż w czasie i cofnąć się nawet 200 lat wstecz. Decydując się na domki wakacyjne w Wielu, możesz odwiedzić okoliczne miasteczka, w których nie brakuje atrakcji. Ciekawym miejscem jest skansen we Wdzydzach Kiszewskich, w którym zgromadzono ponad 40 obiektów architektonicznych z obszaru całych Kaszub. W wiosce znajduje się także wieża widokowa, z której roztacza się malowniczy pejzaż okolicy. Jeżeli zaś chcesz poznać, w jaki sposób wyglądały kaszubskie gospodarstwa domowe jeszcze kilkadziesiąt lat temu, dobrym pomysłem będzie odwiedzenie Muzeum Gospodarstwa Wiejskiego w Lipuszu, w którym znajduje się blisko 170 eksponatów pochodzących z różnych okresów historycznych. Te i wiele innych atrakcji czekają na turystów, którzy zarezerwują dom wakacyjny w Wielu. Chcesz do nich dołączyć? Przekonaj się, że z Casamundo to bardzo proste!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Wielu. Przeciętnie domy są idealne dla 4 gości.

image-tag