Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Wakacje na Śląsku w komfortowym domku albo apartamencie wczasowym z naszej oferty Casamundo!

Śląskie
Dowolne daty
2 gości
Jeśli nie byli Państwo zadowoleni z ostatniego urlopu, to na pewno wczasy na Śląsku nie zawiodą Państwa. Województwo śląskie jest położone na południu Polski oraz graniczy z Czechami i Słowacją. Obszar Śląska należy do najbardziej zaludnionych regionów w Polsce.
DALSZE INFORMACJE »

Śląskie: Nasze rekomendacje dla Państwa

100 m² Dom
6 2
Cisowa, zawierciański, śląskie
4,5 / 5
„Znakomity“
od 2.290 zł
za 1 tydzień
150 m² Dom
8 4
Porąbka, Porąbka, śląskie
4,4 / 4
„Wybitny“
od 3.921 zł
za 1 tydzień
50 m² Apartament
4 1
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.646 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Przyjazny zwierzętom
220 m² Dom
8 4
Zwardoń, żywiecki, śląskie
4,9 / 5
„Znakomity“
od 3.677 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
65 m² Dom
6 2
Gilowice, Gilowice, śląskie
5,0 / 5
„Znakomity“
od 1.766 zł
za 1 tydzień
Przyjazny zwierzętom
350 m² Dom
19 7
Ustroń, cieszyński, śląskie
4,6 / 5
„Znakomity“
od 8.530 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Noclegi z kominkiem

Kominek
100 m² Dom
6 2
Bierna, Łodygowice, śląskie
4,0 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.938 zł
za 1 tydzień
Kominek
230 m² Dom
8 4
Rychwałd, żywiecki, śląskie
5,0 / 5
„Znakomity“
od 5.259 zł
za 1 tydzień
Kominek
100 m² Dom
6 2
Cisowa, zawierciański, śląskie
5,0 / 5
„Znakomity“
od 2.754 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Noclegi z tarasem

Balkon/Patio
70 m² Apartament
6 2
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
4,5 / 5
„Znakomity“
od 2.420 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
75 m² Apartament
6 2
Bielsko-Biała, śląskie, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 2.501 zł
za 1 tydzień
Balkon/Patio
68 m² Apartament
6 2
Wisła, cieszyński, śląskie
4,2 / 4
„Wybitny“
od 1.956 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Co powiedzieliby Państwo na wakacje na Śląsku? U nas znajdą Państwo bogatą ofertę różnorodnych domków i apartamentów Śląsk na każdą kieszeń.

Nie tylko wielkie miasta przyciągają turystów, lecz także świetnie przygotowane atrakcje zimowe. Każdy miłośnik białego szaleństwa znajdzie coś dla siebie. Część województwa tworzą historyczne krainy takie jak Śląsk i Małopolska, dlatego można tu odkryć wiele śladów przeszłości. Jeśli zdecydują się Państwo na wynajem jednego z naszych apartamentów lub domków letniskowych Śląsk, to będą mieli Państwo możliwość poznania krok po kroku tego regionu. Nawet najbardziej wymagający urlopowicz znajdzie coś dla siebie. Atrakcji w regionie nie brakuje, bez problemu można zaplanować wczasy zarówno w mieście jak i na łonie natury. Położenie sprzyja również wyjazdom w okoliczne polskie góry.

Największym miastem na Śląsku są Katowice, które liczą ok. 300.000 mieszkańców. Miasto to jest nie tylko najważniejszym ośrodkiem gospodarczym regionu, lecz także jest miastem studenckim. Znajduje się tam także siedziba arcybiskupa oraz siedziba biskupa ewangelicko-augsburskiego. Warto wybrać się na spacer przez miasto, aby dokładniej poznać mieszkańców oraz panujący tam klimat. Podczas spaceru można podziwiać różnorodne kościoły, piękne teatry oraz muzea. Do najbardziej znanych zaliczane są m.in.: Teatr Śląski, który należy także do symboli miasta oraz Teatr Ateneum. Jeśli chcą Państwo lepiej poznać historię Śląska, to warto wybrać się do Muzeum Śląskiego oraz do Muzeum Historii Miasta Katowic. Fanom filmu warto polecić także wizytę w Muzeum Hansa Klossa. Wystrój wnętrza nawiązuje do klimatu minionych czasów wojennych. Wynajem domku letniskowego lub apartamentu gwarantuje Państwu mozliwość poznania nie tylko zabytków, lecz także życia kulturalnego. Katowice mają bardzo dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, co w znacznym stopniu ułatwia zwiedzania miasta. Innymi miastami, które warto w województwie śląskim odwiedzić  to np. Piekary Śląskie, Żywiec, Milówka, czy też Bielsko- Biała.

Ulubione cele podróży (Śląskie)

Wynajem domku letniskowego lub apartamentu Śląsk – doskonały pomysł na urlop

Jeśli jednak chcą Państwo uciec od gwaru miasta, to nie trzeba długo szukać. W rejonie jest wiele zacisznych miejsc, gdzie można się zrelaksować na łonie przyrody. Beskid Śląski, który położony jest w tym województwie, jest znanym terenem turystycznym. To tu znajdują się liczne ośrodki sportów zimowych, a także doskonale przygotowane szlaki turystyczne, które zachęcają przyjezdnych do pieszych wędrówek. Do najbardziej lubianych należą m.in.: Szczyrk, Wisła oraz Korbielów. Jeśli jednak wolą Państwo wypoczynek za granicą, to warto tu polecić zimowe szaleństwo w Tyrolu lub urlop narciarski w Gryzonii.

Niedrogie wczasy to marzenie możliwe do zrealizowania w Polsce! Apartamenty Śląsk i domki letniskowe są przytulne i idealnie wyposażone. Świetnie nadają się na wczasy rodzinne, z przyjaciółmi lub we dwoje, gdyż zapewniają spokój i niezależność, a każdy ma wystarczająco miejsca dla siebie. Nie warto dłużej czekać, w kilka chwil mogą Państwo zagwarantować sobie niezapomniane wakacje. Z naszą bogatą ofertą domków letniskowych Śląsk oraz apartamentów wymarzone wakacje są w zasięgu ręki. Chcą Państwo przeżyć niezapomnianą przygodę? Zapraszamy także do prowincji Saare, prowincji Tartu, prowincji Viljandi oraz prowincji Voru w Estonii!

image-tag