Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zabrzu - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zabrzu - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Zabrzu

Zabrze
Dowolne daty
Goście
Pierwsza wzmianka o wsi Biskupice, będącej obecnie dzielnicą Zabrza, pojawiła się w 1234 roku, jednak warto wiedzieć, że ślady osadnictwa na tamtejszych terenach pochodzą aż sprzed około 12 000 lat.
DALSZE INFORMACJE »

Zabrze: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Zabrze 2
60 m² Apartament
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.435 zł
za 7 dni
Apartament Zabrze 2
17 m² Apartament
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 765 zł
za 7 dni
Apartament Zabrze 2
17 m² Apartament
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 702 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Kurort Basen Zabrze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
Pokój dwuosobowy
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.170 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Zabrze
Przyjazny zwierzętom
40 m² Apartament
4 1
Zabrze, śląskie, Polska
od 1.401 zł
za 7 dni
Bed & Breakfast Przyjazny zwierzętom Zabrze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
4,5 / 4
„Wybitny“
od 1.610 zł
za 7 dni
Pokój Przyjazny zwierzętom Zabrze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
28 m² Pokój
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.400 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój gościnny Balkon Zabrze
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
15 m² Pokój gościnny
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
4,4 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.330 zł
za 7 dni
Apartament Balkon Zabrze
Balkon
20 m² Apartament
2 1
Zabrze, śląskie, Polska
3,9 / 2
„Dobry“
od 804 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Zabrzu - poznaj niezwykłe śląskie miasto

Dzieje miejscowości były dość burzliwe, a na jej dzisiejszy charakter w dużym stopniu wpłynęło to, że pod koniec XVIII wieku weszła ona w posiadanie magnatów przemysłowych. W drugiej połowie XIX wieku Zabrze zaczęło się gwałtownie zmieniać i nastąpiła wyraźna industrializacja miasta. Jeśli zarezerwujesz dom wakacyjny w Zabrzu, będziesz mógł zobaczyć wiele poprzemysłowych zabytków, z których niektóre są unikatem na skalę europejską! Jednym z najbardziej znanych obiektów w tym mieście jest kopalnia Guido. Zjazd zabytkową sztolnią na poziomy 170 i 320 metrów pod ziemią i odkrywanie sekretów historycznego oraz współczesnego górnictwa dostarcza naprawdę wielu niezapomnianych wrażeń! Co ciekawe, można tam też odpocząć w pubie, a nawet posłuchać dobrego koncertu!

Dom wakacyjny w Zabrzu - urlop, podczas którego zwiedzisz Górny Śląsk

Warto odwiedzić Zabrze, nawet jeśli mają to być niedługie wakacje w mieście. Będziesz zaskoczony tym, jak fascynujące może być zwiedzanie podziemnych korytarzy! Decydując się na noclegi w Zabrzu, nie zapomnij też o sztolni Królowej Luizy - jest to największy tego rodzaju obiekt hydrologiczny w Europie! Aby w pełni poczuć klimat tej miejscowości, warto też udać się na spacer po ulicach miasta. Wędrując po Zabrzu, będziesz miał okazję zobaczyć prawie stuletni dom ze stali, wybudowaną w stylu ekspresjonistycznym wieżę ciśnień i obiekty kulturalne, takie jak Dom Muzyki i Tańca oraz Teatr Nowy im. Gustawa Morcinka. Jeśli zdecydujesz się na kwatery w Zabrzu, wybierz się też koniecznie na zwiedzanie najbardziej reprezentacyjnych lokalnych świątyń - neogotyckiego kościoła św. Anny oraz neoromańskiego kościoła św. Andrzeja Apostoła. Będąc w Zabrzu, można pomyśleć o wycieczce do sąsiedniego Bytomia. W mieście tym znajdują dwa rynki - oprócz starówki w Bytomiu na szczególną uwagę zasługuje też Muzeum Górnośląskie. Mając zarezerwowany nocleg w Zabrzu, weź pod uwagę również kilkugodzinny lub całodniowy wyjazd do innych interesujących śląskich miejscowości. Jedną z nich są Gliwice. To duże miasto zachwyca swoimi pięknymi kościołami. Ponadto warto tam też zobaczyć między innymi Zamek Piastowski i palmiarnię.

Przygotuj się na aktywny wypoczynek!

Jeśli masz ochotę na urlop, podczas którego nie będziesz się nudzić, to dom wakacyjny w Zabrzu jest propozycją w sam raz dla Ciebie. Wybierz się tam na krótkie wakacje, a będziesz mógł rozwijać swoje zainteresowania albo odkryć nową pasję! To, co skrywają podziemia niektórych polskich miast, może zafascynować każdego - możesz zacząć swoją przygodę z nowym hobby właśnie od wizyty w górnośląskiej miejscowości! Zastanów się, jaka kwatera w Zabrzu spełni Twoje wymagania. Chcesz zwiedzić to miasto wraz ze swoimi dziećmi? Być może idealne dla Was okażą się apartamenty w Zabrzu z wieloma pokojami. Sprawdź też położenie obiektu, ponieważ niektóre z nich są w samym centrum - taka lokalizacja to świetne udogodnienie, jeśli będziesz chciał dobrze poznać atmosferę miasta. Masz zamiar samodzielnie przygotowywać posiłki podczas swojego urlopu? Postaw na kwaterę wyposażoną w zmywarkę - nie trać czasu na obowiązki, których możesz przecież uniknąć w trakcie swojego wyjazdu. Brzmi dobrze, prawda? Przygotuj się na jedyny w swoim rodzaju urlop!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Zabrzu?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Zabrzu są apartamenty oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 60 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Zabrzu?

Ceny w Zabrzu rozpoczynają się od 97 zł za noc. Warto rozważyć tu apartamenty (39 m²) lub hotele (23 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom apartamenty w Zabrzu?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Zabrzu. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 219 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Zabrzu. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag