Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w świętokrzyskiem - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w świętokrzyskiem - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w świętokrzyskiem

świętokrzyskie
Dowolne daty
Goście
Świętokrzyskie słynie z urokliwych małych miast o ciekawej historii i niepowtarzalnej atmosferze. Zakwaterowanie w Świętokrzyskiem to świetna baza wypadowa do zwiedzania miasteczek takich jak Sandomierz.
DALSZE INFORMACJE »

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom  Raków
Kuchnia
160 m² Dom ∙ 16 gości ∙ 5 sypialni
Raków, Kielecki, Świętokrzyskie
od 1.553 zł
za noc
Apartament  Krajno Pierwsze
-64%
5 paź - 12 paź
Kuchnia
60 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Krajno Pierwsze, Górno, Świętokrzyskie
od 404 zł 1.122 zł
za noc
Dom  Dwikozy
-26%
13 sty - 20 sty
Kuchnia
100 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Dwikozy, Sandomierski, Świętokrzyskie
od 447 zł 608 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z wifi

Apartament  Busko-Zdrój
-53%
26 paź - 2 lis
wifi
60 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Busko-Zdrój, Buski, Świętokrzyskie
od 201 zł 498 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Apartamenty i domy z kuchnią

Dom  Raków
Kuchnia
160 m² Dom ∙ 16 gości ∙ 5 sypialni
Raków, Kielecki, Świętokrzyskie
od 1 570 zł
za noc
Apartament  Busko-Zdrój
-56%
26 paź - 2 lis
Kuchnia
60 m² Apartament ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Busko-Zdrój, Buski, Świętokrzyskie
od 201 zł 498 zł
za noc
Apartament  Krajno Pierwsze
-64%
5 paź - 12 paź
Kuchnia
60 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Krajno Pierwsze, Górno, Świętokrzyskie
od 396 zł 1.129 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

świętokrzyskie: Nasze rekomendacje dla ciebie

świętokrzyskie: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 131 zł za noc

Nocleg Sandomierz
16 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Sandomierz, Sandomierz, Świętokrzyskie
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 209 zł
za noc
Nocleg Sandomierz
22 m² Nocleg ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
Sandomierz, Sandomierz, Świętokrzyskie
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 314 zł
za noc
Nocleg Sandomierz
35 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Sandomierz, Sandomierz, Świętokrzyskie
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 240 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Świętokrzyskiem - wakacje pełne niecodziennych atrakcji

Turyści chętnie odwiedzają go, by wybrać się na wycieczkę tropem bohatera jednego z popularnych seriali. Długi spacer po rynku i kameralnych uliczkach, podziwianie renesansowego ratusza czy wycieczka podziemną trasą turystyczną to tylko niektóre pomysły na zwiedzanie Sandomierza. Decydując się na apartamenty w Świętokrzyskiem w Sandomierzu, przygotuj się na niezapomniany wypoczynek w otoczeniu rodem ze starych pocztówek.

Podziemną trasę ma również Opatów. Trzykondygnacyjne, ciągnące się pod rynkiem podziemne korytarze naprawdę robią wrażenie. Planujesz zarezerwować domek wakacyjny w Świętokrzyskiem latem? Wycieczka po opatowskich podziemiach to dobry pomysł, by odetchnąć od upału. W piwnicach i korytarzach temperatura przez cały rok nie przekracza bowiem 12 stopni Celsjusza. W Opatowie warto zobaczyć też słynny Lament w kolegiacie św. Marcina. To okazała nagrobna płyta z XVI wieku, na której uwieczniono mieszkańców opłakujących śmierć ówczesnego właściciela miasta.

Dom wakacyjny w Świętokrzyskiem - wakacje w Kielcach i okolicach

Decydując się na nocleg w Świętokrzyskiem, warto rozważyć pobyt w Kielcach. Miasto nie ma klasycznego kwadratowego rynku i starówki, choć liczy sobie ponad 900 lat. Nie brakuje tam jednak ciekawej architektury i historycznych zabudowań. Podczas pobytu w Kielcach warto odwiedzić barokowy Pałac Biskupów Krakowskich, w którym obecnie mieści się Muzeum Narodowe. Na wzgórzu oprócz pałacu znajduje się też bazylika katedralna Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, którą wzniesiono ponad 800 lat temu. Wycieczkę warto zaplanować tak, by wybrać się na spacer głównym kieleckim deptakiem, czyli ulicą Sienkiewicza. Ciekawostkę architektoniczną z nieco innej epoki stanowi też budynek dworca PKS o nietypowym kształcie latającego spodka.

Osoby planujące rodzinne wakacje mogą zdecydować się na noclegi w Świętokrzyskiem w Kielcach z jeszcze jednego powodu: to Muzeum Zabawek i Zabawy. To miejsce, w którym dorośli mogą powspominać zabawki sprzed lat, a na dzieci czeka dużo atrakcji. Znakiem rozpoznawczym Kielc jest też rezerwat Kadzielnia. Imponujący amfiteatr i unikalny skalny krajobraz zachwyca od pierwszych chwil. Dom wakacyjny w Świętokrzyskiem to również doskonała baza wypadowa do zwiedzania okolic Kielc. Około 15 kilometrów od stolicy województwa znajdują się Chęciny z ruinami słynnego zamku z XIII wieku. Położone na wzgórzu spektakularne zabudowania niejednokrotnie stanowiły tło filmów i teledysków. W okolicach Kielc znajduje się też Jaskinia Raj. To unikatowe miejsce o różnorodnej szacie naciekowej. Można zobaczyć tam stalagmity, stalaktyty, podziemne jeziorka, a także spotkać nietoperze.

Kwatera w Świętokrzyskiem - odkryj tajemnice gór

Region zapewnia również aktywny wypoczynek na łonie natury. Góry Świętokrzyskie, choć nie są zbyt wysokie, oferują różnorodne szlaki i imponujące widoki. To dobra wiadomość dla osób podróżujących z dziećmi. Najwyższy szczyt to Łysica, której wysokość liczy jedynie 612 metrów n.p.m. Domki wakacyjne w Świętokrzyskiem są znakomitym pomysłem na nocleg dla osób, które chcą odwiedzić Świętokrzyski Park Narodowy zachwycający wspaniałymi gołoborzami. Z wzniesieniami łączy się też wiele legend, a wszechobecne figurki czarownic na straganach z pamiątkami mówią same za siebie! Decydując się na dom wakacyjny w Świętokrzyskiem, warto zaplanować wycieczkę do Rezerwatu Skałki Piekło pod Niekłaniem. Ochronę rezerwatową ustanowiono ze względu na rzadkie rośliny i imponujące, powstałe wskutek erozji skały, które czas uformował w rozmaite kształty. Niezależnie od tego, czy wolisz aktywny wypoczynek, czy preferujesz relaks w urokliwych zabytkowych miasteczkach, kwatery w Świętokrzyskiem to dobry pomysł na nocleg w tym niezwykłym regionie.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w świętokrzyskiem?

Domy i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w świętokrzyskiem. Z ponad 21 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w świętokrzyskiem?

Wyszukując zakwaterowanie w świętokrzyskiem z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 132 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 160 m², a apartamenty - 47 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w świętokrzyskiem?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: obiekty agroturystyczne to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w świętokrzyskiem. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.138 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w świętokrzyskiem. Przeciętnie domy są idealne dla 16 gości.

Jakie są najlepsze wakacyjne kierunki w świętokrzyskiem?

Kierunki podróży w świętokrzyskiem

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag