Noclegi i apartamenty wakacyjne w Solcu-Zdrój - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Solcu-Zdrój - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Solcu-Zdrój

Solec-Zdrój
Dowolne daty
Goście
Solec-Zdrój
Dowolne daty
Goście
Solec-Zdrój to mała, ale malowniczo położona wieś w województwie świętokrzyskim. Usytuowana na wzniesieniu na pograniczu Wyżyny Małopolskiej i Kotliny Sandomierskiej, przyciąga nie tylko pięknym krajobrazem.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z wifi

Pozostań w kontakcie: w Solcu-Zdrój - przeglądaj obiekty wakacyjne z szybkim internetem.

Nocleg  Solec-Zdrój
184 zł za noc
12 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
3.5
„Dobry“ (2 ocen)
Solec-Zdrój, Buski, Polska
wifi
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Solec-Zdrój: Nasze rekomendacje dla ciebie

Solec-Zdrój: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 152 zł za noc

Nocleg Solec-Zdrój
13 lut - 20 lut
183 zł za noc
10 m² Nocleg ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
3.5
„Dobry“ (2 ocen)
Solec-Zdrój, Buski, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Solcu-Zdroju i spędź urlop w uzdrowisku

Miejscowość jest znana wśród turystów głównie ze słonych źródlisk występujących na jej terenie. Wodę o właściwościach leczniczych odkryto w regionie kilka wieków temu, a do kąpieli zaczęto używać w 1820 roku. Niecałe dwadzieścia lat później we wsi powstało uzdrowisko, do którego od tej pory tłumnie przybywają kuracjusze pragnący zadbać o swoje zdrowie. Rezerwując dom wakacyjny w Solcu-Zdroju, skorzystasz jednak nie tylko z dobrodziejstw miejscowej wody i rozległych terenów zielonych. Będziesz miał również okazję lepiej poznać historię regionu i odkryć prawdziwe architektoniczne perełki. Dom wakacyjny w Solcu-Zdroju może stać się również bazą wypadową do zwiedzania okolic. Przez wieś przebiegają szlaki turystyczne, które poprowadzą Cię do Buska-Zdroju oraz z Wiślicy do Grochowisk. Jedno jest pewne: tutaj nie będziesz się nudzić. Jeśli potrzebujesz relaksu, ale jednocześnie lubisz spędzać czas aktywnie, domki wakacyjne w Solcu-Zdroju to świetna opcja wakacyjna dla Ciebie.

Dom wakacyjny w Solcu-Zdroju - inwestycja w dobre zdrowie

Przyjeżdżając do świętokrzyskiego uzdrowiska, możesz przebierać w atrakcjach. Wynajmując dom wakacyjny w Solcu-Zdroju, obowiązkowo udaj się do działającej na miejscu pijalni wód zdrojowych. Solecka siarka to najsilniejsza woda lecznicza w Polsce i jedna z najszlachetniejszych w Europie. Fundując sobie kąpiel w basenie mineralnym, zadbasz o swoją dobrą kondycję i zdrowie. Woda pochodząca z miejscowych źródeł stosowana jest w zapobieganiu i leczeniu alergii, chorób narządów ruchu, schorzeń reumatycznych oraz ortopedyczno-urazowych. Zaobserwowano także lecznicze działanie soleckich wód u osób zmagających się z silnym stresem, nerwicami i depresją. Zbawienny wpływ na Twoje dobre samopoczucie będzie miał również spacer po Parku Zdrojowym. Rozkoszując się zapachem rzadko występujących w Polsce drzew iglastych, takich jak sosna wejmutka czy świerk balsamiczny, zapomnisz o problemach i w pełni się zrelaksujesz. To jednak nie koniec atrakcji! Rezerwując nocleg w Solcu-Zdroju, będziesz miał również dostęp do zalewu pełniącego funkcję kąpieliska, a także do ciągnącego się kilometrami lasu. Chcesz, by tegoroczne rodzinne wakacje były aktywne? Wypożycz dla swojej rodziny rowery i razem wybierzcie się na wycieczkę po okolicy.

Noclegi w Solcu-Zdroju - wygodne apartamenty w urokliwej miejscowości

Jeśli planujesz spokojny niczym wakacje na wsi urlop, zarezerwuj domek wakacyjny w Solcu-Zdroju i ciesz się otoczeniem przyrody. Oddychaj czystym powietrzem, spaceruj po lesie, wypoczywaj nad wodą. Wybierając zakwaterowanie, postaw na komfortowe obiekty dopasowane do Twoich potrzeb. Domy letniskowe ulokowane na terenie uzdrowiska są w pełni umeblowane i wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, dzięki czemu nie będziesz musiał martwić się o akcesoria do gotowania, zmywania czy prania. Domek wakacyjny w Solcu-Zdroju sprawi, że będziesz blisko najważniejszych atrakcji regionu. Zatrzymując się w tej niewielkiej, ale malowniczej wiosce, zarezerwuj sobie czas na zwiedzanie. W miejscowości obejrzysz dwa zabytkowe kościoły: stary i nowy kościół św. Mikołaja, a także pochodzące sprzed II wojny światowej wille: Jasna, Irena i Prus. W Parku Zdrojowym odkryjesz architektoniczną perełkę: Łazienki. Jeśli jesteś pasjonatem historii albo zwyczajnie lubisz niecodzienne odkrycia, na pewno zainteresuje Cię fakt, że w Solcu-Zdroju archeologowie odkryli jakiś czas temu egipską figurkę Uszebti, która umieszczona była w popielicy służącej Słowianom do pochówku zmarłych. Kto wie, jakie inne tajemnice skrywa ta miejscowość wypoczynkowa? Przekonaj się o tym, wynajmując dom wakacyjny w Solcu-Zdroju.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag