Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Starachowicach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Starachowicach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Starachowicach

Starachowice
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 27
DALSZE INFORMACJE »

Starachowice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój gościnny Starachowice 2
Pokój dwuosobowy
2 1
Starachowice, starachowicki, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 638 zł
za 7 dni
Apartament Starachowice 4
49 m² Apartament
4 1
Starachowice, starachowicki, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 1.244 zł
za 7 dni
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Starachowice
Basen
220 m² Dom
14 5
Starachowice, starachowicki, Polska
5,0 / 5
„Znakomity“
od 8.357 zł
za 7 dni
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Pokój gościnny Przyjazny zwierzętom Starachowice
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy
2 1
Starachowice, starachowicki, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 910 zł
za 7 dni
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Bed & Breakfast Balkon/Patio Starachowice
Balkon/Patio
Pokój czteroosobowy typu Standard
4 1
Starachowice, starachowicki, Polska
4,1 / 3
„Bardzo dobry“
od 1.865 zł
za 7 dni
Sprawdź inne

Starachowice - położenie i historia miasta

Noclegi Starachowice to gwarancja udanego urlopu. Polecamy Państwu zapoznanie się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Starachowice są miastem malowniczo położonym w województwie świętokrzyskim na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego, w dolinie rzeki Kamiennej. Miasto otaczają przepiękne lasy, które są pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Noclegi Starachowice to pomysł na niezapomniane wakacje. Na południowy-zachód od Starachowic leży Ostrowiec Świętokrzyski, niedaleko położona jest też Włoszczowa oraz godna odwiedzenia Skarżysoko-Kamienna. Do miast partnerskich Starachowic należą między innymi: niemieckie miasto Aurich oraz urocze włoskie miasto Biella. W mieście znajduje się wiele ciekawych zabytków i innych atrakcji turystycznych.

Zabytki i inne atrakcje turystyczne miasta

Noclegi Starachowice - nasze apartamenty zagwarantują Państwu udany odpoczynek po całodziennym zwiedzaniu. A co warto tu zwiedzić? Jako, że Starachowice są miastem przemysłowym, znajduje się tu kilka obiektów, które zainteresują pewnie bardziej Panów niż Panie, a mianowicie zaspół zakładu wielkopiecowego z XIX wieku-obiekt dość duży i wieloczłonowy. Apartamenty Starachowice to gwarancja satysfakcji. Oczywiście, to nie jedyny zabytek Starachowic. Godny uwagi jest kościół pw. św. Trójcy, który wybudowano w 1681 roku, a dość znacznie przebudowano w końcu XIX wieku. Kolejnym zabytkiem o charakterze sakralnym jest stary katolicki cmentarz założony ok. 1860 roku, gdzie zachowało się sporo zabytkowych nagrobków. Już dziś zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą - apartamenty Starachowice, które są gwarantem udanych wakacji. Tu na pewno nie będą się Państwo nudzić. Miasto posiada aż trzy kąpieliska! Przebiega tu również kilka szlaków turystycznych i rowerowych! Jeśli jednak nie jesteście Państwo pewni co do Waszych wakacyjnych planów, to polecam wizytę na naszej stronie i zapoznanie się ze specjalną ofertą wakacje Łeba oraz wczasy Dursztyn.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Starachowicach?

Hotele i bed & breakfast to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Starachowicach. Z ponad 27 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Starachowicach?

Wyszukując zakwaterowanie w Starachowicach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 92 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: hotele - 28 m², a bed & breakfast - 25 m².

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom hotele w Starachowicach?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: hotele to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Starachowicach. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 272 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Starachowicach. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag