Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Starachowicach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Starachowicach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Starachowicach

Starachowice
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Starachowice: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nocleg Starachowice
20 m² Nocleg
2 1
Starachowice, Starachowicki, Polska
od 142 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Dom Basen Starachowice
Basen
220 m² Dom
14 5
Starachowice, starachowicki, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 1.198 zł
za noc
Zobacz inne

Wybrane noclegi z balkonem

Pokój gościnny Balkon Starachowice
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Balkon
Mały pokój Dwuosobowy
2 1
Starachowice, starachowicki, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 150 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domy wakacyjne z ogrodem

Bed & Breakfast Ogród Starachowice
Ogród
Pokój Trzyosobowy typu Standard
3 1
Starachowice, starachowicki, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 336 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Starachowice - położenie i historia miasta

Noclegi Starachowice to gwarancja udanego urlopu. Polecamy Państwu zapoznanie się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Starachowice są miastem malowniczo położonym w województwie świętokrzyskim na pograniczu Gór Świętokrzyskich i Przedgórza Iłżeckiego, w dolinie rzeki Kamiennej. Miasto otaczają przepiękne lasy, które są pozostałością Puszczy Świętokrzyskiej. Noclegi Starachowice to pomysł na niezapomniane wakacje. Na południowy-zachód od Starachowic leży Ostrowiec Świętokrzyski, niedaleko położona jest też Włoszczowa oraz godna odwiedzenia Skarżysoko-Kamienna. Do miast partnerskich Starachowic należą między innymi: niemieckie miasto Aurich oraz urocze włoskie miasto Biella. W mieście znajduje się wiele ciekawych zabytków i innych atrakcji turystycznych.

Zabytki i inne atrakcje turystyczne miasta

Noclegi Starachowice - nasze apartamenty zagwarantują Państwu udany odpoczynek po całodziennym zwiedzaniu. A co warto tu zwiedzić? Jako, że Starachowice są miastem przemysłowym, znajduje się tu kilka obiektów, które zainteresują pewnie bardziej Panów niż Panie, a mianowicie zaspół zakładu wielkopiecowego z XIX wieku-obiekt dość duży i wieloczłonowy. Apartamenty Starachowice to gwarancja satysfakcji. Oczywiście, to nie jedyny zabytek Starachowic. Godny uwagi jest kościół pw. św. Trójcy, który wybudowano w 1681 roku, a dość znacznie przebudowano w końcu XIX wieku. Kolejnym zabytkiem o charakterze sakralnym jest stary katolicki cmentarz założony ok. 1860 roku, gdzie zachowało się sporo zabytkowych nagrobków. Już dziś zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą - apartamenty Starachowice, które są gwarantem udanych wakacji. Tu na pewno nie będą się Państwo nudzić. Miasto posiada aż trzy kąpieliska! Przebiega tu również kilka szlaków turystycznych i rowerowych! Jeśli jednak nie jesteście Państwo pewni co do Waszych wakacyjnych planów, to polecam wizytę na naszej stronie i zapoznanie się ze specjalną ofertą wakacje Łeba oraz wczasy Dursztyn.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Starachowicach?

Bed & Breakfast i prywatne pokoje to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Starachowicach. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Starachowicach?

Wyszukując zakwaterowanie w Starachowicach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 142 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: bed & breakfast - 22 m², a prywatne pokoje - 23 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Starachowicach. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag