Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bartoszycach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bartoszycach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Bartoszycach

Bartoszyce
Dowolne daty
Goście
Wakacje to czas spełniania całorocznych marzeń o relaksującym wyjeździe. Podczas gdy jedni wybierają aktywny wypoczynek w górach, inni wolą leżakować wśród zieleni.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Resort Balkon/Patio Bartoszyce
Pokój Czteroosobowy z łazienką ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Bartoszyce, Bartoszyce, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 180 zł
za noc
Sprawdź inne

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Pokój Łowienie ryb Bartoszyce
15 m² Pokój ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Bartoszyce, Bartoszyce, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 150 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi z kominkiem

Bed & Breakfast Kominek Bartoszyce
Pokój Trzyosobowy z prywatną łazienką ∙ 3 gości ∙ 1 sypialnia
Bartoszyce, Bartoszyce, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 241 zł
za noc
Sprawdź inne

Bartoszyce: Nasze rekomendacje dla ciebie

Pokój Bartoszyce
Pokój dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Bartoszyce, Bartoszyce, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 180 zł
za noc
Bed & Breakfast Bartoszyce
Duży pokój dwuosobowy ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Bartoszyce, Bartoszyce, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 161 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi Bartoszyce – wakacje blisko do Krainy Jezior

Dla fanów drugiej opcji wymarzonym miejscem są domki letniskowe Bartoszyce, położone w malowniczym niewielkim miasteczku leżącym w województwie warmińsko-mazurskim. Noclegi Bartoszyce to również dobra baza wypadowa nad Jezioro Dadaj lub Jezioro Luterskie, a także do Lidzbarka Warmińskiego bądź Kaliningradu. Chcąc spędzoć czas w nadjeziornych kurortach warto wybrać się do popularnego Węgorzewa albo do urokliwego Olecka zaraz przy granicy z Litwą. Zarezerwuj z nami domki letniskowe Bartoszyce już dziś, a będziesz mógł cieszyć się spokojnymi wakacjami spędzonymi z całą rodziną!

Domki letniskowe Bartoszyce – wymarzony urlop wśród zieleni

Bartoszyce to miasto zlokalizowane w północnej części województwa warmińsko-mazurskiego, w dolinie rzeki Łyny. Z Olsztynem dzieli je odległość ok. 70 km, z Warszawą - 256 km. Miejscowość położona jest na równinie, której obrzeża wznoszą się najwyżej na wysokość 100 m. n.p.m. Jeśli szukasz dobrego miejsca na spokojny wypoczynek z całą rodziną, noclegi Bartoszyce są właśnie dla Ciebie! Małomiasteczkowy klimat pozytywnie wpływa na relaks, a okolice rzeki Łyny zapraszają do błogiego wypoczynku na łonie natury. Bardziej aktywnym z pewnością spodoba się organizowany corocznie w sierpniu Spływ Kajakowy im. Jana Pawła II, a także możliwość uprawiania wyczynowej jazdy na rowerze - w jednym z parków w centrum wybudowany został specjalny tor. Z śródmieścia niedaleko również (ok. 8 km) na rozległą plażę nad Jeziorem Kinkajmskim. Domki letniskowe Bartoszyce dają możliwość odwiedzenia wszystkich zabytków miasta - jest ich niemal 80! Do najważniejszych należą: Stare Miasto, Brama Lidzbarska z 1468 roku, pozostałości XIV-wiecznych murów obronnych, a także gotyckie kościoły. Zmęczeni turyści mogą usiąść wśród wysokich drzew w jednym z licznych miejskich parków. Warto również przy okazji zobaczyć w okolicy przytulny Lidzbark Warmiński albo małe nadjeziorne miejscowości Dadaj oraz Lutry..

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag