Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Blankach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Blankach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Blankach

Blanki
Dowolne daty
Goście
Polska ma do zaoferowania swoim turystom wiele pięknych miejsc i różnego rodzaju zabytków. W naszych wspaniałych miastach i małych miejscowościach każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Do jednego z godnych polecenia miejsc należą bez wątpienia Blanki.
DALSZE INFORMACJE »

Blanki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Blanki
-34%
19 lis - 26 lis
115 m² Dom
8 5
Blanki, Lidzbark Warmiński, Polska
od 719 zł 1.093 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Blanki
-34%
19 lis - 26 lis
Przyjazny zwierzętom
115 m² Dom
8 5
Blanki, Lidzbark Warmiński, Polska
od 718 zł 1.091 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domki letniskowe Blanki – spokojny wypoczynek nad jeziorem

Jest to mała miejscowość położona w województwie warmińsko- mazurskim, w powiecie lidzbarskim, w gminie Lidzbarg Warmiński. Domki letniskowe Blanki usytuowane są nad jeziorem Blanki, które stanowi jedno z największych jezior tej gminy. Wieś ta słynie w dużej mierze ze znajdujących się właśnie tutaj gospodarstw rolnych, które zajmują się przede wszystkim produkcją mleka. Oprócz tego wieś ta ma naprawdę sporo do zaoferowania przyjeżdżającym tutaj gościom.

Zapraszamy na wczasy na Mazurach!


Wioska ta poszczycić się może bogatą i ciekawą historią. Została ona założona w pierwszej połowie XIV wieku przez wójta Henryka von Luter. Blanki w przeszłości poniosła olbrzymie starty podczas wojny polsko- krzyżackiej. Została ona wtedy doszczętnie zniszczona. Obecnie miejscowość ta stanowi idelane miejsce do wypoczynku. Apartamenty Blanki są idealnym punktem wyjściowym do zwiedzania tutajszych regionalnych zabytków. Turyści mogą tutaj podziwiać m.in. zabytkowy Kościół. Został on wybudowany w XIII wieku a słynie głównie z kapliczki z czasów baroku. Ponadto jeśli zdecydowali się Państwo spędzić swój urlop właśnie tutaj, będziecie mieli możliwość udać się do sąsiednich miejscowości, które są równie atrakcyjne turystycznie.

Blanki kuszą swoich gości bogactwem krajobrazowym i przyrodniczym. Znajduje się tutaj wcześniej wspomniane jezioro Blanki. Stanowi ono idealne wprost miejsce do wypoczynku oraz połowu ryb. Jeżeli są Państwo amatorami wędkarstwa to mogą Państwo tutaj złowić wiele gatunków ryb np. szczupaki, leszcze a także okonie. Oprócz tego niedaleko wsi znajdują się duże kompleksy leśne. Domki letniskowe Blanki przyciągają zatem zapalonych grzybiarzy oraz osoby ceniące sobie spokój i wypoczynek na świeżym powietrzu. Region ten jest bardzo dobrze przygotowany na przyjęcie gości i nie brakuje turystów, którzy bardzo chętnie spędzają swoje wczasy właśnie w miejscowości Blanki.

Miłośników spokojnego wypoczynku nad jeziorem, zapraszamy również na Wędry nad jezioro Balaton. Tam polecamy Panstwu nasze przestronne domki letniskowe Szólád, przytulne apartamenty Balatonbereny oraz wygodne noclegi Balatonmáriafürdő. Ponadto proponujemy wakacje w Balatonszárszó, urlop w Balatonvilágos oraz wczasy w Ordacsehi. Wybór należy do Państwa!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Blankach?

Domy i obiekty agroturystyczne to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Blankach. Z ponad 16 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Blankach?

Wyszukując zakwaterowanie w Blankach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 719 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: domy - 86 m², a obiekty agroturystyczne - 42 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Blankach. Przeciętnie domy są idealne dla 7 gości.

image-tag