Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Brajnikach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Brajnikach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Brajnikach

Brajniki
Dowolne daty
Goście
Na co dzień mieszkasz w mieście, a w wakacje marzy Ci się "wieś spokojna, wieś wesoła..."? Zarezerwuj domki letniskowe Brajniki, a zaznasz takiego spokoju i relaksu, jakiego można doświadczyć tylko na mazurskiej wsi. Brajniki noclegi umożliwiają również stosunkowo niedaleki (ok.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Brajniki
-52%
13 kwi - 20 kwi
Przyjazny zwierzętom
120 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Brajniki, Szczycieński, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 255 zł 527 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Apartament dwupoziomowy  Brajniki
-44%
14 wrz - 21 wrz
Balkon/Patio
100 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Brajniki, Szczycieński, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 299 zł 536 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z tarasem

Apartament dwupoziomowy  Brajniki
-44%
14 wrz - 21 wrz
Balkon/Patio
100 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Brajniki, Szczycieński, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 270 zł 536 zł
za noc
Sprawdź inne

Domki letniskowe Brajniki - relaks nad jeziorami

40 km) dojazd do Olsztyna. W mieście wojewódzkim co roku odbywa się sporo imprez, jak np. Olsztyńskie Lato Artystyczne, Olsztyńskie Noce Bluesowe lub nawet Olsztyński Festiwal Dalekowschodnich Sztuk Walki. Warto również wybrać się do większych nadjeziornych kurortów jak Mrągowo, gdzie odbywają się regularnie Noce Kabaretowe albo do popularnego miejsca na wczasy Mikołajki. Przede wszystkim jednak dzięki zakwaterowaniu w Brajnikach można cieszyć się naturą na wyciągnięcie ręki.

Brajniki noclegi - atrakcyjne wakacje na Mazurach

Brajniki to wieś położona w południowej części województwa warmińsko-mazurskiego, nad Jeziorem Brajnickim, nieopodal Jeziora Świętajno. Wokół jezior ulokowane są liczne ośrodki, w których wypożyczyć można łodzie wędkarskie. Domki letniskowe Brajniki leżą w odległości ok. 17 km od Szczytna - dzięki temu dysponując własnym samochodem bądź polegając na komunikacji międzymiastowej, można zwiedzić zabytki tego niewielkiego miasta. Należą do nich m.in.: Ratusz Miejski, ruiny XIV-wiecznego zamku krzyżackiego, kościół barokowy oraz cmentarze: żydowski, ewangelicki, żołnierzy radzieckich oraz wojenny. Miłośników geografii ucieszy fakt, iż w przez Szczytno przechodzi południk 21°E, z którego oznaczeniem można zrobić sobie pamiątkową fotografię. W mieście znajduje się również pomnik oraz grób Krzysztofa Klenczona, znanego kompozytora, wokalisty, gitarzysty. Brajniki noclegi umożliwiają przede wszystkim wypoczynek wśród natury, z dala od miejskiego zgiełku. Wyobraź sobie klimatyczne wieczory, spędzone przy ognisku, wśród najbliższych, z dźwiękiem gitary w tle... Jeśli chcesz, by tak wyglądały wymarzone wakacje, zarezerwuj domki letniskowe Brajniki już dziś! W Brajnikach znajduje się mnóstwo domków położonych w malowniczej okolicy. Pozwól, by mazurskie krajobrazy zachwyciły również Ciebie.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Brajnikach. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag