Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Czerwonkach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Czerwonkach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Czerwonkach

Czerwonki
Dowolne daty
Goście
Jeśli szukają Państwo idealnego miejsca na wakacyjny wypoczynek, w którym można odpocząć od wielkiego miasta, hałasu i tłumów, to idealnym rozwiązaniem dla Państwa będą Czerwonki. To niewielka miejscowość leżąca na terenie Warmii i Mazur. Znajduje się zaledwie piec kilometrów od Mrągowa.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Apartament dwupoziomowy  Czerwonki
-38%
27 kwi - 4 maj
Balkon/Patio
48 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Czerwonki, Mrągowski, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 300 zł 483 zł
za noc
Dom  Czerwonki
Balkon/Patio
50 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 2 sypialnie
Czerwonki, Mrągowski, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 475 zł
za noc
Apartament dwupoziomowy  Czerwonki
-21%
11 maj - 18 maj
Balkon/Patio
70 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 5 gości ∙ 3 sypialnie
Czerwonki, Mrągowski, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 432 zł 546 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Czerwonki
-18%
11 maj - 18 maj
Przyjazny zwierzętom
85 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 3 sypialnie
Czerwonki, Mrągowski, Polska
3,6 / 5,0
„Dobry“
od 401 zł 492 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom  Czerwonki
-22%
6 sty - 13 sty
Łowienie ryb
124 m² Dom ∙ 9 gości ∙ 4 sypialnie
Czerwonki, Mrągowski, Polska
od 1.186 zł 1.528 zł
za noc
Zobacz inne

Domek letniskowy Czerwonki – spokojny wypoczynek w krainie jezior

To znakomite miejsce, gdzie można odpocząć w ciszy i spokoju. Dlatego jeśli zdecydują się Państwo na niezwykle komfortowe i tanie domki letniskowe Czerwonki, to staną się one nie tylko znakomitą szansą na spokojny wypoczynek w krainie polskich jezior, lecz także sposobnością na jej znaczne poznanie.

Wakacje w Czerwonki – niezapomniane wrażenia gwarantowane


Bez dwóch zdań Warmia i Mazury to jedne z najbardziej atrakcyjnych i najpopularniejszych regionów turystycznych w naszym kraju. Pobyt w tym regionie może być niesamowitą okazją do zwiedzenia wielkiej ilości interesujących miejsc i zabytków. Jeśli zdecydują się Państwo na wakacje w tej części Polski, to będą mieli Państwo okazję zobaczyć między innymi: pole bitwy pod Grunwaldem, dawną kwaterę Hitlera, czyli Wilczy Szaniec. Do tego na całym rejonie Warmii i Mazur znajdują się liczne bunkry wojskowe, dawne fortyfikacje Zakonu Krzyżackiego, kościoły, czy choćby pałace, dwory oraz tradycyjna drewniana zabudowa. Oczywiście warto odwiedzić pobliskie Mrągowo. Jest to miasto pełne zabytków i budynków pochodzących głownie z XIX wieku. Ponadto w jego okolicy znajduje się słynne miasteczko w stylu dzikiego zachodu. Warto w takim momencie postawić na domki letniskowe Czerwonki i apartamenty Czerwonki, gdyż będą one idealnym miejscem, z którego mogą Państwo wyruszać w wycieczki krajoznawcze po okolicy.

Oczywiście Czerwonki leżą w bardzo atrakcyjnym miejscu dla miłośników żeglarstwa. W bliskiej odległości, zaledwie kilku kilometrów, a nawet kilkuset metrów znajdują się takie jeziora, jak choćby: Juksty, Czos, Dobrynek, Muntynek, Zaleckie. To idealne miejsca, po których można pływać żaglówką, kajakiem. Ponadto w okolicy wytyczono sporą liczbę szlaków pieszych i rowerowych, które będą znakomitym urozmaiceniem czasu wolnego. Wszystko dowodzi tego, iż powinni Państwo koniecznie wybrać komfortowe i tanie apartamenty w Czerwonki, by móc się cieszyć pięknem Warmii i Mazur i udanym urlopem.

Miłośnikom wypoczynku w otoczeniu malowniczej przyrody, na pewno spodoba się w Bawarii, dlatego polecamy Państwu również nasze komfortowe domki letniskowe Aschau im Chiemgau, przestronne apartamenty Arrach oraz wygodne noclegi Altreichenau. Ponadto polecamy urlop w przepięknej Skandynawii. Proponujemy Państwu wypoczynek Båstad, wakacje Väddö, urlop Södertälje oraz wczasy Färjestaden.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Czerwonkach. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag