Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dąbrównie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dąbrównie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dąbrównie

Dąbrówno
Dowolne daty
Goście
Dostępne kwatery wakacyjne: 15

Dąbrówno: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Dąbrówno
-23%
1 paź - 8 paź
Dom
7 3
Dąbrówno, Dąbrówno, Polska
od 201 zł 262 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Dąbrówno
-49%
1 paź - 8 paź
Przyjazny zwierzętom
Dom
7 3
Dąbrówno, Dąbrówno, Polska
od 201 zł 396 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domki letniskowe Dąbrówno- wakacje w sercu Mazur.

Dąbrówno jest małą uroczą wsią, która należy do województwa warmińsko-mazurskiego. Leży ono na południe od Ostródy i Olsztyna. Miejscowość ta położona jest niezwykle malowniczo między jeziorami Dąbrowa Mała i Dąbrowa Wielka. Jest to idealne miejsce na wypoczynek, zarówno zimą jak i latem. Na naszej stronie znajdziecie Państwo-Domki letniskowe Dąbrówno, które zapewnią Państwu udany urlop. Jeszcze do niedawna, bo do końca lipca 1946 roku, Dąbrówno było miastem. Domki letniskowe Dąbrówno-odkryjcie Państwo to wspaniałe miejsce razem z nami. W 1319 roku został zbudowany tu zamek, niedługo potem, powstała tu osada, która otrzymała prawa miejskie. W zamku miał wtedy siedzibę wójt krzyżacki. Miasto zostało zdobyte i spalone krótko przed bitwą pod Grunwaldem w 1410 roku. W 1945 roku miejscowość została tak dotkliwie zniszczona(w 80%!), że utraciła swoje prawa miejskie. Przygotowane przez nas noclegi Dąbrówno zapewnią Państwu udany wypoczynek. A co warto zobaczyć w Dąbrownie oprócz wspaniałych jezior?

Zabytki i inne atrakcje Dąbrówna.

Bez wątpienia trzeba zobaczyć tu ruiny zamku krzyżackiego wybudowanego w 1319 roku, który był częścią systemu obwarowań miasta. Po spaleniu zamku w 1410 roku, odbudowano go na początku XVI wieku. W latach 1683-1896 został on przebudowany na rezydencję w stylu barokowym. Niestety w 1945 roku zamek został doszczętnie zniszczony, dziś możemy zwiedzać tylko pozostałe po nim ruiny. Noclegi Dąbrówno- gwarancja zadowolenia. Będąc tutaj warto również odwiedzić kościół parafialny zbudowany w latach 1325-1350, wielokrotnie przebudowywany, a także kościół katolicki neogotycki z drugiej połowy XIX wieku oraz budynek synagogi. Polecamy również wizytę w innych miejscowościach położonych w tym województwie: wczasy Braniewo, urlop Dadaj, czy wakacje Dywity.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Dąbrównie?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Dąbrównie są domy i apartamenty. Dzięki ponad 15 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Dąbrównie?

Z Casamundo w Dąbrównie znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 201 zł za noc. Możesz spodziewać się, że domy (98 m²) i apartamenty (93 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Dąbrównie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Dąbrównie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 292 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dąbrównie. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag