Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dłużku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dłużku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Dłużku

Dłużek
Dowolne daty
Goście
Czyste powietrze, zalesione tereny i zapierające dech w piersiach krajobrazy - to tylko kilka powodów, dla których warto zdecydować się na znajdujące się na terenie województwa warmińsko-mazurskiego miejscowości Dłużek noclegi.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Dłużek
-52%
13 kwi - 20 kwi
Przyjazny zwierzętom
120 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Dłużek, Szczycieński, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 254 zł 527 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Apartament dwupoziomowy  Dłużek
-44%
14 wrz - 21 wrz
Balkon/Patio
100 m² Apartament dwupoziomowy ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Dłużek, Szczycieński, Polska
4,2 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 299 zł 536 zł
za noc
Sprawdź inne

Dłużek noclegi – wakacje nad mazurskimi jeziorami

Ta niewielka wieś usytuowana nieopodal Szczytna oferuje znakomite warunki do wypoczynku na łonie natury. Wybierając domek letniskowy Dłużek mamy okazję wypoczywać nad jednymi z piękniejszych mazurskich jezior - w okolicy znajduje się jezioro Łęguty, a także jezioro Szeląg Wielki. Szczególnie wielu turystów przyciąga jezioro Szeląg, które jest położone na obrzeżach rozległego kompleksu Lasów Taborskich z rezerwatem Sosny Taborskie. Osobom, które wybiorą zlokalizowane na terenie wsi Dłużek noclegi, można również polecić ścieżkę rowerową (łączącą się ze ścieżką dydaktyczną) biegnącą wzdłuż trasy Jedwabno-Dłużek.

Domek letniskowy Dłużek – pełnia ciszy i spokoju

Dłużek noclegi to także znakomita propozycja dla wszystkich tych osób, które bliżej chcą poznać historię i kulturę gminy Jedwabno. Na jej terenie znajduje się wiele ciekawych zabytków - w miasteczku o tej samej nazwie warto zobaczyć między innymi zabytkowe domy o charakterze kamieniczek oraz kościół pod wezwaniem św. Józefa, gdzie we wnętrzu można obejrzeć piękny neorenesansowy ołtarz główny. Komfortowo wyposażony domek letniskowy Dłużek może stanowić też bazę wypadową do pobliskich miast. W okolicy znajduje się Ostróda, jeden z ciekawszych mazurskich ośrodków pod względem turystycznym. Na terenie Ostródy można zwiedzić chociażby pokrzyżacki zamek w stylu gotyckim, neogotycką wieżę ciśnień oraz obejrzeć piękne secesyjne kamienice z przełomu XIX i XX wieku. Można też zdecydować się na odwiedzenie pobliskiego Gierzwałdu - na terenie miasta znajduje się kilka ciekawych miejsc, między innymi kaplica wotywna św. Józefa oraz Sanktuarium Maryjne.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Dłużku. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag