Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty we Fromborku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty we Fromborku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty we Fromborku

Frombork
Dowolne daty
Goście
Frombork jest jedną z najbardziej popularnych miejscowości mazurskich położonych nad Zalewem Wiślanym. W odległości ok.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom  Frombork
-44%
9 gru - 16 gru
Basen
46 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Frombork, Frombork, Polska
od 560 zł 1.006 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Frombork
-23%
13 sty - 20 sty
Przyjazny zwierzętom
36 m² Dom ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Frombork, Frombork, Polska
od 285 zł 372 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Frombork: Nasze rekomendacje dla ciebie

Frombork: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 285 zł za noc

Dom Frombork
-44%
9 gru - 16 gru
46 m² Dom ∙ 4 gości ∙ 1 sypialnia
Frombork, Frombork, Polska
od 560 zł 1.006 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Urlop na mazurach dla każdego – domki letniskowe Frombork!

35 km na południowy wschód znajduje się Elbląg, 12 kilometrów na wschód Braniewo, a stolica województwa warmińsko- mazurskiego- Olsztyn, jest oddalona o 100 km na południe. Frombork jest miastem o bogatej historii i pięknym położeniu. Z tego powodu w sezonie letnim turystów chętnych na domki letniskowe Frombork nie brakuje.

Pierwsze ślady osadnictwa na terenie dziesiejszego Fromborku są notowane już na drugą połowę XIII wieku. Prawa miejskie zostały Fromborkowi, ówcześnie Frauenburgowi, nadane w roku 1310. Źródłem utrzymania osadników żyjących we Fromborku, ze względu na położenie, było przez wiele lat rybołóstwo oraz rolnictwo. Dzisiaj Frombork jest ważnym portem morskim a w miejscowości znajduje się morskie przejście graniczne. Frombork Noclegi to idealna propozycja na spędzenie wakacji dla miłośników historii. Miasto to jest nią przesiąknięte. To właśnie tutaj Mikołaj Kopernik stworzył przełomowe dzieło „O obrotach sfer niebieskich”, to tutaj znajduje się Wzgórze Katedralne, które pomimo zaborów i okupacji pruskiej, zachowało się w dobrym stanie do dnia dzisiejszego. Innym ciekawym miejscem w regionie jest Pieniężno.

Frombork Noclegi są rokrocznie wybierane nie tylko z powodu wyjątkowo interesującej historii miasta, lecz również z powodu położenia idealnego dla amatorów wakacyjnego leniuchowania. W ciepłe dni można wybrać się nad jedną z plaż znajdujących się nad Zalewem Wiślańskim. Znajdą tu coś dla siebie również miłośnicy sportów wodnych. Nie brakuje możliwości uprawiania żeglarstwa, kajakarstwa oraz sportów motorowodnych. Zainteresowi mogą również odbyć rejs do znajdującej się na Mierzeje Wiślanej miejscowości Krynica Morska.

Przy okazji urlopu we Fromborku warto odwiedzieć również Festiwal muzyki organowej, który odbywa się co roku w Bazylice Archikatedralnej znajdującej się na Wzgórzu Katedralnym. Warto zdecydować się na Frombork noclegi, by przeżyć niezapomniane chwile w tej czarującej, przepełnionej fascynującą historią miejscowości.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup we Fromborku. Przeciętnie domy są idealne dla 4 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag