Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gietrzwałdzie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gietrzwałdzie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Gietrzwałdzie

Gietrzwałd
Dowolne daty
Goście
Gietrzwałd to niewielka, przyciągająca co roku wielu pielgrzymów wieś. Kult maryjny narodził się tam już w drugiej połowie XIV wieku, a więc wkrótce po nadaniu miejscowości aktu lokacyjnego. W 1500 roku gietrzwałdzki kościół został poświęcony - otrzymał wówczas wezwanie Najświętszej Marii Panny.
DALSZE INFORMACJE »

Gietrzwałd: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Gietrzwałd
80 m² Dom
4 2
Gietrzwałd, Gietrzwałd, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 443 zł
za noc
Dom Gietrzwałd
42 m² Dom
4 1
Gietrzwałd, Gietrzwałd, Polska
od 1.006 zł
za noc
Dom Gietrzwałd
82 m² Dom
6 2
Gietrzwałd, Gietrzwałd, Polska
od 1.670 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Gietrzwałd
Balkon/Patio
80 m² Dom
4 2
Gietrzwałd, Gietrzwałd, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 443 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Gietrzwałd
Balkon/Patio
42 m² Dom
4 1
Gietrzwałd, Gietrzwałd, Polska
od 1.006 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Gietrzwałd
Balkon/Patio
82 m² Dom
6 2
Gietrzwałd, Gietrzwałd, Polska
od 1.670 zł
za noc
Sprawdź inne

Dom wakacyjny w Gietrzwałdzie - odwiedź niezwykłą warmińską wieś

Około 5 lat później w świątyni umieszczono obraz Matki Boskiej z Dzieciątkiem - zyskał on miano cudownego i otoczono go kultem. To właśnie dzięki niemu Gietrzwałd już setki lat temu stał się celem pielgrzymek wiernych proszących o łaski. Decydując się na dom wakacyjny w Gietrzwałdzie, będziesz mógł zobaczyć także stojącą nieopodal kościoła kapliczkę z figurką przedstawiającą Matkę Boską. Ta jedna z licznych przecież okolicznych kapliczek jest szczególnie ważna, ponieważ postawiono ją w miejscu objawień z 1877 roku. Jeśli zainteresowały Cię apartamenty w Gietrzwałdzie, będziesz mógł też udać się do cudownego źródła. Jak podają doniesienia, do dziś odnotowuje się przypadki uzdrowień wiernych pijących z niego wodę.

Dom wakacyjny w Gietrzwałdzie - postaw na wakacje na pięknej Warmii

Miejsce przyciąga przede wszystkim pielgrzymów. Jednak nie tylko sanktuarium maryjne i fascynująca historia objawień, których przez ponad 2 miesiące doświadczały dwie dziewczynki, sprawiają, że warto zainteresować się Gietrzwałdem. Nie można zignorować atrakcyjnego położenia wsi - w okolicy nie brakuje czystych jezior i zieleni. Marzą Ci się wędkarskie wakacje? Nie wahaj się i zarezerwuj dom wakacyjny w Gietrzwałdzie, a będziesz miał możliwość w spokoju i ciszy łowić ryby na przykład w pobliskim Jeziorze Rentyńskim, w którego wodach pływa sporo leszczy, szczupaków, okoni i płoci. Należy też pamiętać, że wieś leży na terenie Zielonych Płuc Polski. Możesz mieć zatem pewność, że w Gietrzwałdzie pooddychasz świeżym powietrzem i nacieszysz się bujną zielenią, której jest mnóstwo także w pobliżu samego sanktuarium. Jeśli zarezerwujesz noclegi w Gietrzwałdzie, wykorzystaj je do poznania okolicy! Świetnym pomysłem okaże się na pewno wyprawa do położonego o około 17 kilometrów na wschód Olsztyna, w którym chyba każdy turysta chce zwiedzić majestatyczny gotycki zamek kapituły warmińskiej i wybrać się pod imponującą Bramę Górną. Weź pod uwagę również wypad do Węgajt - zwłaszcza w lipcu, gdy odbywa się tam coroczny, wielokulturowy festiwal teatralny.

Znakomita opcja dla tych, którzy pragną się wyciszyć

Jeśli marzysz o wakacjach na wsi w spokojnej okolicy, to nie ulega wątpliwości, że Gietrzwałd jest znakomitą opcją! W całej gminie znajduje się sporo atrakcyjnych tras spacerowych i rowerowych, a tamtejsze wspaniałe widoki działają kojąco na ducha, podobnie jak wizyta w sanktuarium. Kwatery w Gietrzwałdzie lub okolicy warto polecić każdemu, kto chce mieć trochę czasu na osobiste przemyślenia i odpoczynek od szybkiego tempa życia. Możesz zdecydować się choćby na weekendowy wyjazd - pamiętaj jednak, by zarezerwować odpowiedni nocleg w Gietrzwałdzie albo w jego pobliżu. Chciałbyś zatrzymać się w kwaterze z tarasem i widokiem na jezioro? Jeśli masz zamiar przygotowywać posiłki na świeżym powietrzu, idealna dla Ciebie będzie kwatera w Gietrzwałdzie lub okolicy z dostępem do ogrodu i grilla lub paleniska. Niezależnie od tego, czy masz zamiar wybrać się na urlop z rodziną, czy w grupie przyjaciół, z Gietrzwałdu przywieziesz wspaniałe wspomnienia!

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Gietrzwałdzie?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Gietrzwałdzie. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 1.541 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Gietrzwałdzie. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag