Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Giżycku - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Giżycku - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Giżycku

Giżycko
Dowolne daty
Goście
Pięknie zlokalizowane Giżycko jest miejscem, w którym żeglarze często rozpoczynają swoje urlopy. Jest tam bowiem wszystko, czego miłośnik sportów wodnych może sobie życzyć - doskonała infrastruktura, świetne restauracje oraz przyjaźni ludzie. Niektórzy traktują nocleg w Giżycku tylko jako przystanek.
DALSZE INFORMACJE »

Giżycko: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Wilkasy
-23%
23 kwi - 30 kwi
45 m² Dom
6 2
Wilkasy, giżycki, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 496 zł 645 zł
za noc
Dom Wilkasy
-24%
23 kwi - 30 kwi
55 m² Dom
8 2
Wilkasy, giżycki, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 541 zł 714 zł
za noc
Dom Wilkasy
-48%
18 sty - 25 sty
180 m² Dom
6 4
Wilkasy, giżycki, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 239 zł 462 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament Balkon/Patio Giżycko
-25%
15 sty - 22 sty
Balkon/Patio
100 m² Apartament
6 2
Giżycko, giżycki, Polska
od 853 zł 1.137 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Giżycko
-25%
15 sty - 22 sty
Balkon/Patio
145 m² Dom
12 4
Giżycko, giżycki, Polska
od 1.543 zł 2.056 zł
za noc
Sprawdź inne

Noclegi z wifi

Apartament wifi Giżycko
wifi
65 m² Apartament
6 2
Giżycko, Giżycko, Polska
od 391 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Dom wakacyjny w Giżycku - żeglarskiej stolicy Polski

Ale warto w tym mieście zatrzymać się nieco dłużej, skorzystać z bogatej oferty kulturalnej oraz zobaczyć piękne miejsca i zabytki. W mieście na przykład cyklicznie organizowany jest znany festiwal Szanty w Giżycku, a pod koniec maja zwykle są obchodzone Dni Giżycka. Miasto należy do największych miejscowości w regionie, toteż baza domów wakacyjnych jest bardzo rozbudowana. Są w ofercie również bardzo luksusowe apartamenty. Dobrze również sprawdzić inne ciekawe oferty, jeśli chodzi o wakacje żeglarskie.

Dom wakacyjny w Giżycku - wczasy pod żaglami

Większość turystów, którzy rezerwują domki wakacyjne w Giżycku w czasie sezonu, myśli przede wszystkim o żeglowaniu. I niezależnie od tego, czy Giżycko ma być początkiem, czy też przystankiem na szlaku - to na pewno jest to dobry wybór. Infrastruktura żeglarska jest tam bardzo rozwinięta, więc zwykle nie ma problemu z wynajęciem łodzi czy też instruktora. Ale Giżycko to też doskonałe miejsce do uprawiania innych sportów wodnych. W mieście funkcjonuje Wake Park, można pływać na kajakach nurkować lub po prostu korzystać z czystego powietrza i relaksować się nad wodą. Poza Giżyckiem, warto też odwiedzić inne mazurskie miasta, jak na przykład Mikołajki.

Szlakiem giżyckich zabytków

Dom wakacyjny w Giżycku warto wynająć nie tylko dlatego, że miasto jest wspaniałym i rozbudowanym portem. To też po prostu bardzo atrakcyjna turystycznie miejscowość. Najciekawsze punkty w mieście to między innymi Muzeum w Wieży Ciśnień z tarasem widokowym, twierdza Boyen z 1844 roku, most obrotowy na Kanale Łuczańskim z XIX wieku, cerkiew św. Anny czy też zamek krzyżacki z XIV wieku. Znajduje się tam też Muzeum Indian oraz park linowy dla tych, którzy preferują aktywny wypoczynek. To też miasto zieleni, zatem można wynająć dom wakacyjny w Giżycku po prostu aby spędzać czas w lokalnych parkach oraz lasach.

Co jeszcze warto wiedzieć o tym mieście?

Giżycko to miasto o długiej i bez wątpienia ciekawej, ale też i krwawej historii. Przez długie lata panowali tam Krzyżacy, miasto było też świadkiem potopu szwedzkiego oraz wojen napoleońskich. Jednak dopiero podczas dwudziestolecia międzywojennego miasto stało się modnym kurortem. Miejscowość była też zawsze ważnym punktem militarnym, ze względu na swoje strategiczne położenie oraz dlatego, że znajdowała się tam ważna twierdza Boyen. Wielu jest zresztą miłośników historii, którzy decydują się wynająć dom wakacyjny w Giżycku, aby oglądać miejsca, które niegdyś miały tak wielkie znaczenie militarne. Takie pamiątki historyczne można znaleźć zresztą nie tylko w samym Giżycku, ale też w okolicach. Z miasta blisko jest na przykład do Wilczego Szańca - niegdysiejszej kwatery Adolfa Hitlera. Miasto jest generalnie dobrze skomunikowane - samochodem można szybko dostać się do Olsztyna, jest też wiele wygodnych połączeń kolejowych z pozostałymi częściami kraju. Wygodny i w pełni wyposażony domek wakacyjny w Giżycku może być więc doskonałą bazą wypadową na Mazury, niezależnie od tego, czy wybierasz się tam w gronie rodziny, czy na wakacje z przyjaciółmi.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Giżycku?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Giżycku są domy oraz apartamenty. Wyszukujemy spośród ponad 17 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Giżycku?

Ceny w Giżycku rozpoczynają się od 205 zł za noc. Warto rozważyć tu domy (95 m²) lub apartamenty (55 m²).

Czy oferujecie przyjazne zwierzętom domy w Giżycku?

Jeśli podróżujesz ze swoim czworonogiem, mamy dla ciebie idealne rozwiązanie: apartamenty to najbardziej przyjazne zwierzętom typy zakwaterowania w Giżycku. Przeciętnie koszt takiego noclegu to 541 zł za noc.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Giżycku. Przeciętnie domy są idealne dla 9 gości.

image-tag