Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Grunwaldzie - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Grunwaldzie - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Grunwaldzie

Grunwald
Dowolne daty
Goście
W 1410 roku, na polach nieopodal wsi Grunwald, Stębark i Łodwigow, w jednej z największych średniowiecznych bitew starły się wojska polsko-litewskie i krzyżackie. Zwycięstwo odniosły dowodzone przez króla Władysława Jagiełłę siły Rzeczypospolitej, a pamięć o tym wydarzeniu jest nadal żywa.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Grunwald
Łowienie ryb
Dom
7 3
Grunwald, Ostródzki, Polska
od 254 zł
za noc
Dom Łowienie ryb Grunwald
Łowienie ryb
Dom
6 3
Grunwald, Ostródzki, Polska
od 381 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Apartament Przyjazny zwierzętom Grunwald
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
400 m² Apartament
12 6
Grunwald, Ostródzki, Polska
od 3.472 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Grunwald: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Grunwald
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
400 m² Apartament
12 6
Grunwald, Ostródzki, Polska
od 3.472 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Przestronny dom wakacyjny w Grunwaldzie dla całej rodziny

Co roku organizowana jest tu wielka impreza, będąca inscenizacją tej słynnej batalii, a turystów chcących na własne oczy zobaczyć tę potyczkę jest za każdym razem coraz więcej. Nie tylko z powodu tej wyjątkowej imprezy warto w lecie odwiedzić Grunwald. Ta położona w województwie warmińsko-mazurskim wieś ma bardzo wiele do zaoferowania. Bez trudu można znaleźć apartamenty i domki wakacyjne w Grunwaldzie położone tuż nad jeziorem albo wśród lasów. Wiele osób właśnie takich spokojnych miejsc szuka na swój letni wypoczynek. Jeśli Tobie także na tym zależy, to noclegi w Grunwaldzie Cię nie rozczarują.

Dom wakacyjny w Grunwaldzie - błogi wypoczynek z historią w tle

Warmia i Mazury to region niezwykle popularny pod względem turystycznym - i trudno się temu dziwić. Krystalicznie czyste jeziora oraz wspaniałe lasy w połączeniu z doskonałą regionalną kuchnią i interesującą kulturą to przepis na rewelacyjne wczasy. Jeśli marzą Ci się wakacje rodzinne, to nie znajdziesz lepszego miejsca na ich zorganizowanie. Warto na nocleg w Grunwaldzie wybrać przestronne i komfortowo wyposażone domki, w których znajdziesz wszystko, co potrzebne podczas urlopu. Wiele tego typu kwater to obiekty przyjazne psom - czworonogi mogą się tu czuć w pełni swobodnie i też korzystać ze spacerów po lesie i kąpieli w jeziorze. Warto zabrać ze sobą rower i w dni, kiedy pogoda nie sprzyja leniuchowaniu na plaży, wybrać się na krótszą lub dłuższą przejażdżkę. Atrakcji w okolicy nie brakuje. Warto zrobić sobie wycieczkę - na przykład do nieodległego Olsztynka, gdzie można podziwiać doskonale zachowany zamek krzyżacki. Zainteresowani kulturą i tradycją regionu z pewnością chętnie zajrzą do Muzeum Budownictwa Ludowego oraz przespacerują się zabytkowymi uliczkami miasteczka.

Dom wakacyjny w Grunwaldzie na Casamundo

Szukasz wakacyjnego noclegu, który zapewniałby Ci maksimum swobody? Domek wakacyjny w Grunwaldzie spełni Twoje oczekiwania w stu procentach. Zachwyci Cię bliskość wody, przestronny taras, na którym możesz czytać książkę lub się opalać oraz rosnący tuż za oknami gęsty las, gdzie w lecie możesz do woli spacerować, a jesienią zbierać przepyszne grzyby. Zapaleni wędkarze także nie będą się tu nudzić. Wiele spośród obiektów znajdujących się na Casamundo oferuje dostęp do łowisk oraz możliwość wynajęcia sprzętu wędkarskiego i łódek. W pobliżu Grunwaldu znajdziesz też wiele wspaniałych restauracji, w których rozsmakujesz się w lokalnych przysmakach. Warto spróbować między innymi dań rybnych, z których słynie cała Warmia i Mazury. Nigdzie indziej ryby nie są tak świeże i smaczne, jak tu. Wielbiciele prostej kuchni docenią też walory smakowe popularnych tu dań ziemniaczanych, takich jak kiszki i baby ziemniaczane pieczone w tradycyjnych piecach. Z pewnością podczas wakacji uda Ci się odwiedzić jarmark lub innego rodzaju festiwal promujący regionalne zwyczaje i kuchnię. Dom wakacyjny w Grunwaldzie to doskonałe miejsce nie tylko na wypoczynek. Spędzisz tu niezapomniany, pełen różnorodnych atrakcji urlop.

image-tag