Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Karwicy - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Karwicy - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Karwicy

Karwica
Dowolne daty
Goście
Kraina Wielkich Jezior Mazurskich od lat cieszy się sporym zainteresowaniem ze strony turystów z różnych części Polski. Wybierając usytuowane na obszarze niedużej miejscowości o nazwie Karwica noclegi, możemy mieć pewność, że spędzimy tu niezapomniane wczasy.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom  Karwica
-43%
15 cze - 22 cze
Basen
110 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 4 sypialnie
Karwica, Piski, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 397 zł 697 zł
za noc
Zobacz inne

Karwica noclegi - wypoczynek nad brzegiem Jeziora Nidzkiego

Ten region kraju oferuje wiele atrakcji, głównie przyrodniczych. Domki letniskowe Karwica znajdują się nad brzegiem Jeziora Nidzkiego, jednego z większych zbiorników wodnych województwa warmińsko-mazurskiego. Są tu liczne pola biwakowe oraz ośrodki wypoczynkowe. Trzeba jednak podkreślić, że jezioro to jest przede wszystkim rezerwatem przyrody. Znajdujące się na terenie miasteczka Karwica noclegi to także świetna propozycja dla osób, które cenią sobie możliwość organizowania pieszych wycieczek po leśnych kompleksach. Warto również odwiedzić małą wieś wypoczynkową Wiartel albo okoliczne Wygryny. W pobliżu proponowanych miejsc noclegowych znajduje się Puszcza Piska, która jest największym tego typu kompleksem na terenie całych Mazur. Puszcza przylega do Mazurskiego Parku Krajobrazowego, a na jej obszarze znajduje się wiele ciekawych rezerwatów przyrody - między innymi rezerwat Krutynia, Strzałowo oraz Królewska Sosna.

Domki letniskowe Karwica – więcej niż tylko jedno miejsce na wakacje

Domki letniskowe Karwica mogą także stanowić doskonałą bazę wypadową do odwiedzenia ciekawych miejscowości znajdujących się w pobliżu. Warto znaleźć czas chociażby na wizytę w typowo wakacyjnej osadzie Ruciane-Nida. Znajduje się tam istotny punkt na żeglarskiej mapie Mazur, a ponadto można tam odwiedzić zabytkową wyłuszczarnię nasion. Rezerwując Karwica noclegi, można też poznać miejsca wielokulturowe, gdyż takich na terenie Warmii i Mazur nie brakuje. Jednym z nich jest niewielka miejscowość o nazwie Wojnowo - osiedlili się tu katolicy, ewangelicy, prawosławni oraz staroobrzędowcy, a świadectwem ich obecności jest piękny zespół klasztorny. Można też zobaczyć prawosławną klasztorną cerkiew. Niedaleko w okolicy również do innych ciekawych miejscowości jak Spychowo czy Ukta.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Karwicy. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Pokaż więcej

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag