Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartnamenty w Kierwiku

Kierwik
Dowolne daty
2 gości
Kierwik to niepozorna, wydawałoby się, wioska, w samym sercu Krainy Wielkich Jezior. Położenie geograficzne tej miejscowości ma dla urlopowiczów same zalety. Dom wakacyjny w Kierwiku to oaza ciszy, przerywanej jedynie ćwierkaniem ptaków.
DALSZE INFORMACJE »

Kierwik: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Kierwik 7
130 m² Dom
7 4
Kierwik, szczycieński, Polska
4,2 / 3
„Bardzo dobry“
od 3.129 zł
za 1 tydzień
Dom Kierwik 6
116 m² Dom
6 4
Kierwik, szczycieński, Polska
3,5 / 2
„Dobry“
od 2.241 zł
za 1 tydzień
Dom Kierwik 10
200 m² Dom
10 5
Kierwik, szczycieński, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 4.080 zł
za 1 tydzień
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Kierwik
Przyjazny zwierzętom
116 m² Dom
6 4
Kierwik, szczycieński, Polska
3,6 / 2
„Dobry“
od 2.297 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Dom Balkon/Patio Kierwik
Balkon/Patio
200 m² Dom
10 5
Kierwik, szczycieński, Polska
4,6 / 4
„Wybitny“
od 4.133 zł
za 1 tydzień
Sprawdź inne

Bujna zieleń okolicznych lasów zaprasza do odpoczynku mentalnego, a błękitne tafle jezior zachęcają do tego, by wpatrując się w nie, w pełni się zrelaksować. Obiekty, które możesz wybrać na nocleg w Kierwiku, zlokalizowane są nieopodal jeziora Kierwik. To z kolei okazja na aktywne wakacje, z której ucieszą się amatorzy sportów wodnych. Latem w jeziorze Kierwik można również bezpiecznie popływać. Na domki wakacyjne w Kierwiku chętnie decydują się rodziny. Rozległe tereny zielone to idealne miejsce do zdrowego wypoczynku, które oferuje dzieciom wiejską swobodę. Dom wakacyjny w Kierwiku sprzyja również odkrywaniu interesującej historii regionu - Mazury od lat przyciągają spokojem zasłużonych dla polskiej kultury poetów, bardów, pisarzy. Zabytki można odkrywać podczas długich spacerów po sąsiadujących wioskach. Dni spędzone na wędrówkach po okolicy, na relaksie nad jeziorem i orzeźwiających kąpielach, wieczory przy ognisku... Czy nie tak wyglądają wymarzone wakacje?

Dom wakacyjny w Kierwiku. Twoja baza wypadowa na Mazury

Mazury to kraina sielska, ale i nieco tajemnicza. Niech nie zwiodą Cię pozory co do tutejszych atrakcji! Kościoły, drewniane chatki, postawione na uboczu pomniki... Niby skromne, jednak są świadkami wyjątkowych historii. W odległości dwóch kilometrów od Kierwiku położone jest Spychowo - wieś kojarzona z postacią sienkiewiczowego Juranda, a w nim urokliwy neogotycki kościół pod wezwaniem Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Mazurski Park Narodowy sam w sobie stanowi skarb natury, jednak warto zagłębić się w położony na jego terenie rezerwat przyrody Czaplisko-Ławny Lasek, a także umiejscowiony niewiele dalej, znany z pływających na jeziorze wysp rezerwat Królewska Sosna. Dalsze (ok. 7 kilometrów od Kierwiku) okolice jeziora Kierwik noszą ślady Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. Ekscentryczny poeta pragnął osiąść na stałe w Leśniczówce Zdrużno, dziś najstarszej zachowanej leśniczówce na Mazurach. Drewniana część budynku pochodzi prawdopodobnie z I połowy XIX wieku. W nieodległym Praniu odwiedzić można Muzeum Gałczyńskiego - dom, w którym mieszkał przez ostatnie lata swojego życia, pełen rękopisów, rysunków, gazet i pamiątek. Komfortowe apartamenty w Kierwiku umożliwiają również udział w odbywających się w okolicy wydarzeniach kulturalnych. Muzyka nad jeziorem brzmi naprawdę wyjątkowo!

W Kierwiku naprawdę odpoczniesz

Jak możesz spędzić urlop w pełnej jezior krainie? Leniwie lub aktywnie, obcując z naturą lub z kulturą. Domek wakacyjny w Kierwiku to okazja do przeżycia wakacji zgodnie z potrzebami Twoimi i wszystkich towarzyszy wyprawy. Gotujesz, jak chcesz, a jeśli nabierzesz ochoty na słynną w okolicy zupę rybną czy wymyślone na Mazurach ciasto z jeżynami, możesz udać się do jednej z restauracji - na przykład w Rucianem-Nidzie, Mikołajkach, Mrągowie lub Szczytnie. Gdy planujesz oglądanie wschodu słońca nad jeziorem, wstajesz nocą bez obawy, że obudzisz innych gości. Wybierając noclegi w Kierwiku, zapewniasz sobie prywatność, niezbędną do przeżycia spokojnych wakacji. Mazurski komfortowy domek może pełnić funkcję oczyszczającej myśli samotni. Może być również miejscem na rodzinną i przyjacielską biesiadę. Wybór opcji zależy od Ciebie! Jedno jest pewne: w domu wakacyjnym w Kierwiku poczujesz się jak... w domu.

Pomożemy ci znaleźć noclegi, które pomieszczą grupę osób. Najczęściej domy są odpowiednie dla 9 gości.

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kierwiku. Przeciętnie domy są idealne dla 9 gości.

image-tag