Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kłąbowie - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kłąbowie - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kłąbowie

Kłębowo
Dowolne daty
Goście
Wieś Kłębowo jest malowniczo położona w jednym z najbardziej turystycznych regionów w Polsce. Mieści się ona w województwie warmińsko - mazurskim. Jest to północno - zachodnia część tego województwa. Turystyczny charakter Kłębowa jest zagwarantowany przez wyjątkowo sprzyjające położenie.
DALSZE INFORMACJE »

Kłębowo: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kurort Kłębowo
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój czteroosobowy typu Standard
4 1
Kłębowo, lidzbarski, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 586 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Kurort Basen Kłębowo
Basen
Namiot
4 1
Kłębowo, lidzbarski, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 332 zł
za noc
Zobacz inne

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Kłębowo
Przyjazny zwierzętom
56 m² Dom
7 3
Kłębowo, lidzbarski, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 502 zł
za noc
Apartament Przyjazny zwierzętom Kłębowo
Przyjazny zwierzętom
150 m² Apartament
5 1
Kłębowo, lidzbarski, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 773 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Domki letniskowe Kłębowo – zapraszamy na Mazury!

Jest ona niezwykle silnym ośrodkiem turystycznym, zapewniającym wczasowiczom kompletną infrastrukturę, jaka potrzebna jest do spędzenia udanego urlopu. Znajduje się tu bardzo znane schronisko turystyczne dla młodzieży o znanej z poezji Adama Mickiewicza nazwie - Świteź. Wieś lokalizuje się w dolinie rzek Łyny i Symsarny. Szczególną atrakcją tego miejsca są spływy kajakowe. Woda jest tu niezwykle czysta i idealnie nadaje się do kąpieli. Przy rzece znajduje się również piękna plaża. Stanowi ona wspaniałe miejsce do wypoczynku. Wielką atrakcją osady są też lasy, w których można zbierać grzyby. To właśnie dlatego domki letniskowe Kłębowo i apartamenty Kłębowo są doskonałym pomysłem na udane wakacje.Jeżeli zastanawiacie się Państwo nad tym, gdzie warto wybrać się na wakacje, pomyślcie o Mazurach.

Niezdecydowanym polecamy również wypoczynek nad Morzem Bałtyckim w Niemczech. Tam czekają na Państwa komfortowe domki letniskowe w Gustow, przytulne apartamenty w Putgarten oraz wygodne noclegi w Wiek.

Wakacje w Kłębowie to prawdziwy raj dla wędkarzy


Kłębowo, to wieś typowo letniskowa. Mieści się ona nieopodal Lidzbarka Warmińskiego, który to, do końca dziewiętnastego wieku był stolicą Warmii. Był on również centrum wiary oraz kultury w Rzeczypospolitej Obojga Narodów, stąd nazywano go Perłą Warmii. W mieście tym znajduje się zamek biskupów, który jest uznawany za zabytek klasy światowej. W tym miasteczku także odbywają się Lidzbarksie Wieczory Humoru i Satyry. Można je obejrzeć w terminie od sierpnia do września. Dzięki temu, że domki letniskowe Kłębowo i apartamenty Kłębowo są do Państwa dyspozycji, możecie spędzić urozmaicony urlop w tym regionie Polski.

Kłębowo, to raj dla wędkarzy i zapalonych miłośników dzikiej przyrody. Czekają tu na Państwa turystyczne atrakcje. Będziecie tu mogli beztrosko jeździć na rowerach, spacerować wśród radosnej zieleni, oraz kąpać się i opalać. Taki urlop nie może się nie udać, bowiem domki letniskowe w Kłębowie i apartamenty w Kłębowie gwaranutją Państwu udany wypoczynek na Mazurach. Lata są tu niezwykle upalne i bezdeszczowe, co gwarantuje udaną pogodę na zasłużony i potrzebny urlop.

Jeżeli są Państwo zainteresowani urlopem w Polsce, polecamy również inne, atrakcyjne miejsca. Zapraszamy Państwa na wakacje w Ustroniu Morskim, wczasy w Jarosławcu, urlop w Lesznie oraz wypoczynek w Mrągowie. Wybór należy do Państwa!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kłąbowie. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

image-tag