Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kownatkach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kownatkach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kownatkach

Kownatki
Dowolne daty
Goście
Planując swoje wymarzone wakacje często wybieramy wydpoczynek za granicą. Jednak istnieje wiele miejsc w Polsce godnych poznania, gdzie można w korzystnej cenie spędzić udany urlop z rodziną.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom Basen Kownatki
Dom ∙ 6 gości ∙ 4 sypialnie
Kownatki, Nidzicki, Polska
od 760 zł
za noc
Zobacz inne

Kownatki noclegi – spokojne wakacje nad jeziorem

Idealnym dowodem na to są Mazury i mnóstwo fantastycznych miejsc w województwie warmińsko-mazurskim, o których istnieniu nie mieliśmy wcześniej pojęcia. Jednym z nich jest z kolei wieś bogata w Kownatki noclegi, urokliwa wieś o urokliwej i niepozornej nazwie kryje w sobie wiele zaskakujących atrakcji. Kownatki usytuowane w powiecie nidzickim blisko miejscowości Nidzica leżą nad jeziorem, któremu zawdzięcza swoją nazwę. Jezioro Kownatki słynie z kolei z wyjątkowej czystości i przejrzystości. Nie bez powodu kąpielisko zyskało już wielu stałych bywalców, którzy spędzają tu każdą wolną chwilę wykorzystując do tego celu domki letniskowe Kownatki.

Domki letniskowe Kownatki – wypoczynek dla całej rodziny

Na piaszczystej plaży latem i podczas sprzyjającej pogody w okolicach domki letniskowe Kownatki organizowane są częste koncerty i występy popularnych muzyków, dzięki czemu na wydarzeniach tych może bawić się cała rodzina. Również dla dzieci przewidziano szereg atrakcji, a wybranymi tylko przykładami są dmuchane zjeżdżalnie wodne, strzeżone i w pełni bezpieczne kąpielisko czy też organizowane dla najmłodszych gry i zabawy. Jeśli chodzi o Kownatki noclegi możemy znaleźć w wielu miejscach i na bardzo korzystnych warunkach. Wszystko dlatego, że w miejscowości znajduje się naprawdę sporo różnorodnych miejsc noclegowych, a także pole namiotowe. Planując eskapadę na Kownatki noclegi możemy zwiedzić przy okazji wiele różnych okolicznych miejsc jak Olsztyn czy popularne w sezonie letnim Sczytno. Z pewnością warto rozważyć tę opcję przy planowaniu kolejnego urlopu. Nie tylko wypoczniemy tak samo jak na drogich zagranicznych wycieczkach, lecz także przekonamy się na własnym przypadku, jak pięknym krajem jest Polska.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kownatkach. Przeciętnie domy są idealne dla 6 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag