Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kruklankach - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kruklankach - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Kruklankach

Kruklanki
Dowolne daty
Goście
Kruklanki to mała mazurska miejscowość położona w okolicach
DALSZE INFORMACJE »

Kruklanki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Kruklanki
-16%
7 maj - 14 maj
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
30 m² Dom
3 2
Kruklanki, Kruklanki, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 254 zł 304 zł
za noc
Resort Kruklanki
Domek z 2 sypialniami
5 2
Kruklanki, Kruklanki, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 531 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Bed & Breakfast Przyjazny zwierzętom Kruklanki
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Przyjazny zwierzętom
Pokój dwuosobowy
2 1
Kruklanki, Kruklanki, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 230 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Noclegi z tarasem

Resort Balkon/Patio Kruklanki
Balkon/Patio
Domek z 2 sypialniami
5 2
Kruklanki, Kruklanki, Polska
4,9 / 5,0
„Znakomity“
od 531 zł
za noc
Sprawdź inne

Zarezerwuj dom wakacyjny w Kruklankach i ciesz się urokami Mazur

Wspaniałe krajobrazy, relaks z dala od miejskiego zgiełku i lokalne ciekawostki sprawiają, że dom wakacyjny w Kruklankach to świetny pomysł na nocleg dla osób ceniących wypoczynek w interesujących miejscach, jeszcze nieodkrytych przez większość turystów.

Domek wakacyjny w Kruklankach dla wielbicieli relaksu na łonie natury

Dom wakacyjny w Kruklankach to znakomity pomysł na nocleg dla osób ceniących urok Mazur. W okolicy znajdują się jeziora takie jak Gołdopiwo, Żywe czy Sołtmany. Co ciekawe, większość tamtejszych akwenów wodnych połączonych jest ciekami wodnymi. Na malowniczy charakter tamtych okolic składają się również potężne lasy - od świerkowych po łęgowe, położone na podmokłych, bagnistych terenach. Puszcza Borecka obejmująca lasy poprzetykane strumieniami, rzekami i jeziorami to doskonałe miejsce na piesze i rowerowe wycieczki. Można zobaczyć tam rzadkie gatunki roślin, by wymienić chociażby storczyki czy aromatyczny czosnek niedźwiedzi. Decydując się na noclegi w Kruklankach, warto przygotować się również na spotkanie z żubrem. W okolicy żyje na wolności kilkadziesiąt tych potężnych zwierząt. W Puszczy Boreckiej warto wypatrywać też łosi, wilków, a także rysi. Spacerując wśród trzcinowisk i jezior można dostrzec bieliki, żurawie, a nawet usłyszeć buczenie niezwykle rzadko spotykanego ptaka - bąka.

Niezapomniane wakacje nad jeziorami

Decydując się na domek wakacyjny w Kruklankach, można spodziewać się wielu atrakcji związanych z wypoczynkiem nad wodą. W tej mazurskiej miejscowości i jej okolicach znajduje się 14 jezior. Co ciekawe, obowiązuje na nich strefa ciszy. To atrakcyjny rejon dla fanów kajakarstwa. Warto wybrać się na spływ szlakiem o długości niespełna 30 kilometrów między jeziorami Kruklin i Mamry. Interesującą możliwością spędzenia czasu jest wyprawa rzeką Sapiną. Trasa nie jest trudna, więc mogą zdecydować się na nią również rodziny z dziećmi. Atutem tego miejsca jest bez wątpienia dzika przyroda i zmieniający się krajobraz. Malowniczy charakter linii brzegowej podkreślają drzewa, łąki i rozlewiska. Oprócz kajaków ciekawym pomysłem może okazać się wypożyczenie łodzi wiosłowej lub żaglowej. Istnieje również możliwość pływania ze sternikiem. Domki wakacyjne w Kruklankach to także doskonała okazja, by rozpocząć lub kontynuować przygodę z windsurfingiem. Po intensywnym dniu pełnym sportowych aktywności z pewnością docenisz komfort, jaki zapewnia dom wakacyjny w Kruklankach. Kompleksowo wyposażone obiekty zapewniają możliwość korzystania z grilla lub tarasu. Apartamenty i domki wyposażono również w leżaki, dzięki którym w pełni zrelaksujesz się po powrocie znad jeziora.

Odkryj atrakcje Kruklanek

Rezerwując dom wakacyjny w Kruklankach, warto zaplanować pobyt tak, by zobaczyć okoliczne atrakcje. Jedną z nich jest niewątpliwie stary most kolejowy, a właściwie jego ruiny, zwane Grądami Kruklaneckimi. Budowla usytuowana jest na obszarze, na którym łączą się dwa jeziora: Kruklin i Gołdopiwo. To jeden z najdłuższych tego rodzaju obiektów na Mazurach. Most powstał na początku XX wieku. Potężną konstrukcję można podziwiać z pobliskiego wzgórza, na którym znajduje się punkt widokowy. Podobnie jak niemal całe Mazury, Kruklanki to prawdziwy tygiel kultur. Wciąż widać tam bogactwo tradycji i religii. Decydując się na nocleg w Kruklankach, warto odwiedzić więc tamtejsze obiekty sakralne takie jak kościoły czy cerkwie. Budowlami wartymi zwiedzenia są dwie cerkwie: św. Dymitra i św. Jozafata Kuncewicza. W Kruklankach znajduje się również kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wzniesiony w połowie XVIII wieku. Warto samemu doświadczyć historii, kultury i przyrody tego regionu!

Ile kosztują noclegi w Kruklankach?

Wyszukując zakwaterowanie w Kruklankach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 254 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: obiekty agroturystyczne - 22 m², a domy - 64 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kruklankach. Przeciętnie obiekty agroturystyczne są idealne dla 3 gości.

image-tag