Noclegi i apartamenty wakacyjne w Kruklankach - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Kruklankach - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Kruklankach

Kruklanki
Dowolne daty
Goście
Kruklanki
Dowolne daty
Goście
Kruklanki to mała mazurska miejscowość położona w okolicach
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Domy wakacyjne z ogrodem

W objęciach natury: Kruklanki – zarezerwuj nocleg w otoczeniu bujnych ogrodów. Nie zwlekaj!

Agroturystyka  Kruklanki
6 lip - 13 lip
574 zł za noc
25 m² Agroturystyka ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Kruklanki, Kruklanki, Polska
Ogród
Rozpocznij rezerwację
Agroturystyka  Kruklanki
6 lip - 13 lip
611 zł za noc
35 m² Agroturystyka ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
Kruklanki, Kruklanki, Polska
Ogród
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z klimatyzacją

Coś dla ochłody: w Kruklankach - wybierz nocleg z klimatyzacją i zarezerwuj pobyt!

Domek letniskowy  Kruklanki
978 zł za noc
35 m² Domek letniskowy ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
5.0
„Znakomity“ (2 ocen)
Kruklanki, Kruklanki, Polska
Klimatyzacją
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Zarezerwuj dom wakacyjny w Kruklankach i ciesz się urokami Mazur

Wspaniałe krajobrazy, relaks z dala od miejskiego zgiełku i lokalne ciekawostki sprawiają, że dom wakacyjny w Kruklankach to świetny pomysł na nocleg dla osób ceniących wypoczynek w interesujących miejscach, jeszcze nieodkrytych przez większość turystów.

Domek wakacyjny w Kruklankach dla wielbicieli relaksu na łonie natury

Dom wakacyjny w Kruklankach to znakomity pomysł na nocleg dla osób ceniących urok Mazur. W okolicy znajdują się jeziora takie jak Gołdopiwo, Żywe czy Sołtmany. Co ciekawe, większość tamtejszych akwenów wodnych połączonych jest ciekami wodnymi. Na malowniczy charakter tamtych okolic składają się również potężne lasy - od świerkowych po łęgowe, położone na podmokłych, bagnistych terenach. Puszcza Borecka obejmująca lasy poprzetykane strumieniami, rzekami i jeziorami to doskonałe miejsce na piesze i rowerowe wycieczki. Można zobaczyć tam rzadkie gatunki roślin, by wymienić chociażby storczyki czy aromatyczny czosnek niedźwiedzi. Decydując się na noclegi w Kruklankach, warto przygotować się również na spotkanie z żubrem. W okolicy żyje na wolności kilkadziesiąt tych potężnych zwierząt. W Puszczy Boreckiej warto wypatrywać też łosi, wilków, a także rysi. Spacerując wśród trzcinowisk i jezior można dostrzec bieliki, żurawie, a nawet usłyszeć buczenie niezwykle rzadko spotykanego ptaka - bąka.

Niezapomniane wakacje nad jeziorami

Decydując się na domek wakacyjny w Kruklankach, można spodziewać się wielu atrakcji związanych z wypoczynkiem nad wodą. W tej mazurskiej miejscowości i jej okolicach znajduje się 14 jezior. Co ciekawe, obowiązuje na nich strefa ciszy. To atrakcyjny rejon dla fanów kajakarstwa. Warto wybrać się na spływ szlakiem o długości niespełna 30 kilometrów między jeziorami Kruklin i Mamry. Interesującą możliwością spędzenia czasu jest wyprawa rzeką Sapiną. Trasa nie jest trudna, więc mogą zdecydować się na nią również rodziny z dziećmi. Atutem tego miejsca jest bez wątpienia dzika przyroda i zmieniający się krajobraz. Malowniczy charakter linii brzegowej podkreślają drzewa, łąki i rozlewiska. Oprócz kajaków ciekawym pomysłem może okazać się wypożyczenie łodzi wiosłowej lub żaglowej. Istnieje również możliwość pływania ze sternikiem. Domki wakacyjne w Kruklankach to także doskonała okazja, by rozpocząć lub kontynuować przygodę z windsurfingiem. Po intensywnym dniu pełnym sportowych aktywności z pewnością docenisz komfort, jaki zapewnia dom wakacyjny w Kruklankach. Kompleksowo wyposażone obiekty zapewniają możliwość korzystania z grilla lub tarasu. Apartamenty i domki wyposażono również w leżaki, dzięki którym w pełni zrelaksujesz się po powrocie znad jeziora.

Odkryj atrakcje Kruklanek

Rezerwując dom wakacyjny w Kruklankach, warto zaplanować pobyt tak, by zobaczyć okoliczne atrakcje. Jedną z nich jest niewątpliwie stary most kolejowy, a właściwie jego ruiny, zwane Grądami Kruklaneckimi. Budowla usytuowana jest na obszarze, na którym łączą się dwa jeziora: Kruklin i Gołdopiwo. To jeden z najdłuższych tego rodzaju obiektów na Mazurach. Most powstał na początku XX wieku. Potężną konstrukcję można podziwiać z pobliskiego wzgórza, na którym znajduje się punkt widokowy. Podobnie jak niemal całe Mazury, Kruklanki to prawdziwy tygiel kultur. Wciąż widać tam bogactwo tradycji i religii. Decydując się na nocleg w Kruklankach, warto odwiedzić więc tamtejsze obiekty sakralne takie jak kościoły czy cerkwie. Budowlami wartymi zwiedzenia są dwie cerkwie: św. Dymitra i św. Jozafata Kuncewicza. W Kruklankach znajduje się również kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny wzniesiony w połowie XVIII wieku. Warto samemu doświadczyć historii, kultury i przyrody tego regionu!

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Kruklankach. Przeciętnie domek letniskowy są idealne dla 5 gości.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag