Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krutyniu - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krutyniu - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Krutyniu

Krutyń
Dowolne daty
Goście
Krutyń
Dowolne daty
Goście
Krutyń to mała urokliwa wieś w województwie warmińsko-mazurskim, należącą do powiatu głównego miasta w regionie Mrągowo.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Noclegi z kominkiem

Relaksujący wypoczynek: Krutyń zaprasza do przytulnego obiektu noclegowego z ciepłym kominkiem – zarezerwuj teraz!

Dom  Krutyń
10 maj - 17 maj
-43%
541 zł
310 zł za noc
116 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 3 sypialnie
4.8
„Znakomity“ (19 ocen)
Krutyń, Piecki, Polska
Kominek
Rezerwuj
Sprawdź inne

Krutyń: Nasze rekomendacje dla ciebie

Krutyń: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 292 zł za noc

Dom Krutyń
29 kwi - 6 maj
-47%
547 zł
292 zł za noc
116 m² Dom ∙ 7 gości ∙ 3 sypialnie
4.8
„Znakomity“ (9 ocen)
Krutyń, Piecki, Polska
Rezerwuj
Zobacz wszystkie oferty

Krutyń noclegi – recepta na udane wakacje

Nazwa miejsca wywodzi się od przepływającej obok rzeki Krutynia, która wpływa zaledwie 2 km dalej na północ do Jeziora Krutyńskiego. Krutyń noclegi położone jest zaledwie 15 minut spacerem od popularnego w sezonie w okolicy Jeziora Mokrego. W sezonie region cieszy się dużą ilością przyjezdnych z okolicy jak i również z całej Polski. Domki letniskowe Krutyń to idealne miejsce na zaczerpnięcie chwili spokoju i wytchnienia od wielkiego miasta. Dodatkowo miejsce posiada wiele interesujących rzeczy do zwiedzania, gdyż posiada bardzo długą i ciekawą historię, która po dzisiejszy dzień widoczna jest w okolicy.

Domki letniskowe Krutyń – miejsce pełne historii

Początki powstania wsi Krutyń sięgają 1500 roku, kiedy to znalazły się pierwsze wzmianki o wsi jako małej osadzie myśliwskiej. Już w latach międzywojennych XX wieku znana była jako miejscowość letniskowa na Mazurach. Sama wieś, gdzie znajdują się Krutyń noclegi pełna jest wiekowych, drewnianych chat i chałup, które obecnie uznawane są za zabytki z czasów początku XX wieku. Na terenie domki letniskowe Krutyń znajduje się również główna siedziba Mazurskiego Parku Krajobrazowego. Dodatkowo można zobaczyć w okolicy małe Muzeum Przyrodnicze, chętnie odwiedzane przez całe rodziny i bardzo lubiane przez dzieci. Inną lokalną atrakcją jest także Muzeum Ziemi Warmińskiej, mieszczące się w starej stodole z czasów XIX wieku. W okolicy znajduje się wiele małych i urokliwych miejscowości wypoczynkowych jak Kamień. Dla lubiących aktywny wypoczynek teren Krutyń noclegi oferuje w sezonie letnim różnorodne spływy kajakowe oraz romantyczne przeprawy tradycyjnymi łodziami zwanymi „pychówki“. Tutaj atrakcje zadowolą z pewnością każdego przyjezdnego.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag