Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku

Lidzbark
Dowolne daty
Goście
Warmia i Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów na wakacyjnej mapie Polski. Bogactwo walorów turystycznych co roku przyciąga tysiące urlopowiczów, spragnionych kontaktu z nieskażoną przyrodą, widoku zjawiskowych krajobrazów czy osób poszukujących doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom Basen Lidzbark
80 m² Dom ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
Lidzbark, Lidzbark, Polska
od 401 zł
za noc
Zobacz inne

Lidzbark noclegi - wakacje w historycznej stolicy Warmii

Domki letniskowe Lidzbark położone są w niezwykle malowniczym zakątku naszego kraju - na obszarze tzw. Zielonych Płuc Polski. Okolice Lidzbark noclegi charakteryzują przepiękne krajobrazy usiane jeziorami i morenowymi pagórkami, prastare lasy, zasobne w grzyby, malowniczo wijące się rzeczki, wspaniałe zabytki - to wszystko składa się na idealny wypoczynek, wypełniony różnorodnymi atrakcjami.

Domki letniskowe Lidzbark - sposób na udany urlop

Lidzbark to miejscowość o bogatej historii, położona w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, w rozwidleniu rzeki Łyny i jej dopływu, Symsarny. Okolice Lidzbark noclegi powstało w XIV wieku i było stolicą Warmii oraz siedzibą biskupów warmińskich. Pamiątki bogatej przeszłości Lidzbarka można podziwiać do dziś - w mieście znajduje się okazały, gotycki pałac, będący zabytkiem światowej klasy i jednym z elementów Szlaku Zamków Gotyckich. Wypoczynek w regionie Lidzbark noclegi będzie także świetną bazą do poznawania malowniczych okolic, których zwiedzanie ułatwiają piesze, rowerowe i kajakowe szlaki. Pobliskie jeziora - Blanki, Symsar i Wielochowskie obfitują w sandacze, szczupaki i węgorze, a lasy to prawdziwy raj dla amatorów grzybobrania. Warto zwiedzić również pobliską Ornetę, z gotyckimi zabytkami oraz oddalony o niespełna 50 km Olsztyn. Okolice domki letniskowe Lidzbark to mnóstwo atrakcji, których nie sposób poznać w ciągu jednego urlopu. Domki letniskowe na wynajem, umiejscowione w najciekawszych zakątkach Warmii i Mazur pozwolą na spędzenie wielu wyjątkowych chwil, wypełnionych wypoczynkiem i zabawą.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag