Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku

Lidzbark
Dowolne daty
Goście
Warmia i Mazury to jeden z najpiękniejszych regionów na wakacyjnej mapie Polski. Bogactwo walorów turystycznych co roku przyciąga tysiące urlopowiczów, spragnionych kontaktu z nieskażoną przyrodą, widoku zjawiskowych krajobrazów czy osób poszukujących doskonałych warunków do uprawiania sportów wodnych.
DALSZE INFORMACJE »

Obiekty z basenem

Dom Basen Lidzbark
Basen
80 m² Dom
5 2
Lidzbark, Lidzbark, Polska
od 401 zł
za noc
Zobacz inne

Lidzbark noclegi - wakacje w historycznej stolicy Warmii

Domki letniskowe Lidzbark położone są w niezwykle malowniczym zakątku naszego kraju - na obszarze tzw. Zielonych Płuc Polski. Okolice Lidzbark noclegi charakteryzują przepiękne krajobrazy usiane jeziorami i morenowymi pagórkami, prastare lasy, zasobne w grzyby, malowniczo wijące się rzeczki, wspaniałe zabytki - to wszystko składa się na idealny wypoczynek, wypełniony różnorodnymi atrakcjami.

Domki letniskowe Lidzbark - sposób na udany urlop

Lidzbark to miejscowość o bogatej historii, położona w północno-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, w rozwidleniu rzeki Łyny i jej dopływu, Symsarny. Okolice Lidzbark noclegi powstało w XIV wieku i było stolicą Warmii oraz siedzibą biskupów warmińskich. Pamiątki bogatej przeszłości Lidzbarka można podziwiać do dziś - w mieście znajduje się okazały, gotycki pałac, będący zabytkiem światowej klasy i jednym z elementów Szlaku Zamków Gotyckich. Wypoczynek w regionie Lidzbark noclegi będzie także świetną bazą do poznawania malowniczych okolic, których zwiedzanie ułatwiają piesze, rowerowe i kajakowe szlaki. Pobliskie jeziora - Blanki, Symsar i Wielochowskie obfitują w sandacze, szczupaki i węgorze, a lasy to prawdziwy raj dla amatorów grzybobrania. Warto zwiedzić również pobliską Ornetę, z gotyckimi zabytkami oraz oddalony o niespełna 50 km Olsztyn. Okolice domki letniskowe Lidzbark to mnóstwo atrakcji, których nie sposób poznać w ciągu jednego urlopu. Domki letniskowe na wynajem, umiejscowione w najciekawszych zakątkach Warmii i Mazur pozwolą na spędzenie wielu wyjątkowych chwil, wypełnionych wypoczynkiem i zabawą.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lidzbarku?

Apartamenty i obiekty agroturystyczne to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Lidzbarku. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Lidzbarku?

Wyszukując zakwaterowanie w Lidzbarku z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 75 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 21 m², a obiekty agroturystyczne - 13 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lidzbarku. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 3 gości.

image-tag