Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku Warmińskim - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku Warmińskim - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Lidzbarku Warmińskim

Lidzbark Warmiński
Dowolne daty
Goście
Lidzbark Warmiński położony jest w wyjątkowo malowniczej części województwa warmińsko-mazurskiego, pośród morenowych wzgórz, jezior i lasów. Wynajmując domek wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim, mamy okazję poznać miasto, które zaczęło powstawać wokół zamku budowanego w XIV wieku w zakolu rzek Łyna i Symsarna.
DALSZE INFORMACJE »

Lidzbark Warmiński: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bed & Breakfast Lidzbark Warmiński
Pokój trzyosobowy
3 1
Lidzbark Warmiński, lidzbarski, Polska
4,5 / 5,0
„Wybitny“
od 281 zł
za noc
Kurort Lidzbark Warmiński
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój czteroosobowy typu Standard
4 1
Lidzbark Warmiński, lidzbarski, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 586 zł
za noc
Bed & Breakfast Lidzbark Warmiński
Pokój Dwuosobowy typu Standard z 1 lub 2 łóżkami
2 1
Lidzbark Warmiński, lidzbarski, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 97 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Domki z sauną

Kurort Sauna Lidzbark Warmiński
-30%
10 gru - 17 gru
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Sauna
Pokój czteroosobowy typu Standard
4 1
Lidzbark Warmiński, lidzbarski, Polska
3,9 / 5,0
„Dobry“
od 493 zł 709 zł
za noc
Zobacz inne

Dom wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim - odpocznij w dawnej stolicy Warmii

Lidzbark Warmiński stał się także siedzibą biskupów warmińskich, których zamek do dzisiaj stanowi jedną z głównych atrakcji miasta, chętnie zwiedzaną zarówno przez dorosłych, jak i dzieci - będzie to więc znakomite miejsce na rodzinny wypad! Przez wiele wieków miasto było centrum wiary i kultury tego regionu, dlatego też nazywano je Perłą Warmii. Wybierając noclegi w Lidzbarku Warmińskim, masz okazję poznać jego barwną historię i wypocząć na prawdziwie czystym terenie.

Dom wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim - wczasy z historią

Obecna stolica województwa warmińsko-mazurskiego, Olsztyn, położona jest w odległości zaledwie 50 kilometrów od Lidzbarka Warmińskiego. Nocleg w tej miejscowości pozwala więc na zwiedzenie najważniejszych miejsc dla historii i teraźniejszości Warmii. Bogatą przeszłość miasta upamiętnia nie tylko zamek biskupów warmińskich, ale też kościół farny z XIV wieku oraz Wysoka Brama - pozostałość średniowiecznych murów miasta. Jeśli zdecydujesz się wynająć dom wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim, możesz też wybrać się do nieodległego Fromborka, gdzie warto zobaczyć Bazylikę Katedralną pw. Wniebowzięcia NMP i św. Andrzeja Apostoła.

Urlop w Lidzbarku Warmińskim - coś ekstra dla aktywnych

Atrakcją okolic Lidzbarka Warmińskiego jest także przyroda: jeziora, lasy pełne grzybów, jagód i rzadko spotykanych okazów flory i fauny. Warto także zwrócić uwagę na morenowe wzgórza, gdzie wyznaczono liczne szlaki rowerowe i piesze. Jeśli jesteś miłośnikiem wypoczynku pod żaglami lub kajakarstwa, wynajmij domek wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim i skorzystaj z możliwości uprawiania tych sportów na największych okolicznych jeziorach: Blanki (Gajlickim), Symsar i Wielochowskim. Różnorodność gatunków ryb, które można tam złowić, to z kolei gwarancja udanych wakacji wędkarskich.

Znajdź swoje miejsce na Warmii i spędź wakacje z humorem!

Turyści wynajmujący dom wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim mają też okazję wziąć udział w organizowanych co roku na przełomie sierpnia i września Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry, będących jednym z największych w kraju spotkań polskich kabareciarzy. Dobry humor panuje zresztą w Lidzbarku Warmińskim przez cały rok. Od listopada do końca maja odbywają się tu co trzy miesiące Lidzbarskie Starcia Kabaretowe, w trakcie których na najlepsze żarty rywalizują ze sobą znani i lubiani kabareciarze z całego kraju. Jeśli Ty i Twoi przyjaciele należycie do osób ceniących sobie tego typu rozrywkę, rozważcie grupowy wyjazd do Lidzbarka w tych terminach i wynajęcie domu wakacyjnego.

Dom wakacyjny w Lidzbarku Warmińskim to oferta zarówno na wakacje rodzinne, jak i romantyczny wyjazd we dwoje na weekend nad jeziorem. W ofercie CASAMUNDO znajdują się zarówno stylowe, nowoczesne apartamenty, w których można skorzystać także z basenu czy kortu tenisowego, ale i klimatyczne domy z drewna, utrzymane w tradycyjnym stylu architektonicznym, tak typowym dla Warmii i Mazur. Zapoznaj się z pełną ofertą i wybierz miejsce odpowiadające twoim potrzebom!

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Lidzbarku Warmińskim?

Najpopularniejszym typem zakwaterowania w Lidzbarku Warmińskim są hotele i bed & breakfast. Dzięki ponad 26 ofertom noclegów, od zarezerwowania idealnego miejsca dzieli Cię zaledwie jeden klik.

Ile kosztują noclegi w Lidzbarku Warmińskim?

Z Casamundo w Lidzbarku Warmińskim znajdziesz noclegi w świetnych cenach już od 97 zł za noc. Możesz spodziewać się, że hotele (25 m²) i bed & breakfast (27 m²) to najczęściej występujące wygodne zakwaterowania w tej lokalizacji.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Lidzbarku Warmińskim. Przeciętnie hotele są idealne dla 3 gości.

image-tag