Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Majdach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Majdach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Majdach

Majdy
Dowolne daty
Goście
Województwo warmińsko-mazurskie to jedna z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych części Polski. Nie bez powodu nazywana jest Krainą Tysiąca Jezior, chociaż tak naprawdę na tym terenie znajdziemy ich ponad trzy razy więcej!
DALSZE INFORMACJE »

Majdy: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Majdy
-37%
17 cze - 24 cze
Dom
5 2
Majdy, Stawiguda, Polska
od 596 zł 943 zł
za noc
Dom Majdy
Dom
4 2
Majdy, Stawiguda, Polska
od 342 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Apartament dwupoziomowy Balkon/Patio Majdy
-47%
6 maj - 13 maj
Balkon/Patio
52 m² Apartament dwupoziomowy
6 3
Majdy, Stawiguda, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 342 zł 642 zł
za noc
Apartament dwupoziomowy Balkon/Patio Majdy
-44%
29 kwi - 6 maj
Balkon/Patio
47 m² Apartament dwupoziomowy
4 2
Majdy, Stawiguda, Polska
4,0 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 224 zł 399 zł
za noc
Dom Balkon/Patio Majdy
-38%
6 maj - 13 maj
Balkon/Patio
55 m² Dom
4 2
Majdy, Stawiguda, Polska
4,1 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 308 zł 496 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Apartament Ogród Majdy
Ogród
40 m² Apartament
3 1
Majdy, Stawiguda, Polska
od 260 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty w okolicy idealnej na wędkowanie

Dom Łowienie ryb Majdy
Łowienie ryb
100 m² Dom
5 2
Majdy, Stawiguda, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 497 zł
za noc
Zobacz inne

Znajdź doskonały dom wakacyjny w Majdach i poznaj lokalny folklor!

Z tego powodu to idealne miejsce nie tylko na wakacje żeglarskie, ale też wypoczynek na łonie natury. Jedyną trudnością może być zdecydowanie się na idealne miejsce. Warto rozważyć nocleg nad Jeziorem Wulpińskim. To właśnie tam zarezerwujesz idealny dom wakacyjny w Majdach. Ta niewielka wioska, położona w środkowej części słynącego z jezior województwa, jeszcze w XV wieku była majątkiem rycerskim, ale już w połowie XVII wieku należała do rodziny Bojaneckich. Dziś jest bardzo chętnie odwiedzaną miejscowością Warmii i Mazur, która każdego roku przyciąga swoim urokiem turystów chcących odpocząć w zaciszu jeziora. Warto wiedzieć, że jedną z miejscowych atrakcji jest organizowany co roku festyn Lato w Majdach, którego gośćmi są folkowe i ludowe zespoły pochodzące nie tylko z Polski, ale również z zagranicy. To idealny czas, żeby wynająć domki wakacyjne w Majdach!

Wybierz dom wakacyjny w Majdach - korzystaj z wodnych aktywności...

Warto wcześniej zatroszczyć się o idealny nocleg w Majdach, aby mieć szansę wybrać najbardziej komfortową ofertę. Chętnych do spędzenia wakacji nad Jeziorem Wulpińskim nie brakuje i trudno się dziwić. Jezioro złożone jest z dwóch zbiorników połączonych przewężeniem. Wschodni zbiornik, przy którym położona jest miejscowość Majdy, zbliżony jest kształtem do okręgu, a wokół niego roztaczają się głównie łąki i pola uprawne. Co ciekawe, w tej części jeziora leży osiem małych wysepek. Dom wakacyjny w Majdach to idealne rozwiązanie dla rodzin, ponieważ w obrębie małej miejscowości znajdziemy małą, zaciszną plażę, molo, boisko do siatkówki plażowej i wypożyczalnię rowerów. Co więcej, tutejsze pojezierze to prawdziwy raj dla miłośników wędkarstwa! Warto pamiętać, że apartamenty w Majdach oddalone są o zaledwie 13 kilometrów od parku wodnego Pluski. Znajdziesz tam zjeżdżalnie, rwącą rzekę, jacuzzi, podwodne akwaria i groty dla zakochanych!

...i zobacz, jak wygląda księżycowy pył!

A jeśli to wciąż za mało atrakcji, odwiedź Olsztyn, czyli największe miasto regionu. Ciekawostką jest fakt, że w granicach administracyjnych miasta leży aż... 15 jezior. Olsztyn oddalony jest od Majd jedynie o 21 kilometrów, a w mieście znajduje się drugie co do wielkości w Polsce planetarium i obserwatorium z pięknym tarasem widokowym na panoramę miasta. Zobaczysz tam również seanse filmowe oraz wystawę astronomiczną z dawnymi przyrządami astronomicznymi i kolekcją meteorytów. Najwięcej zainteresowania budzi jednak inny eksponat; grunt księżycowy przywieziony przez załogę Apollo 11 w 1969 roku. Olsztyn to miasto ściśle związane z astronomią. W tutejszym zamku znajduje się stała wystawa kopernikowska wraz z niezwykłą pamiątką po słynnym astronomie. Wykonana własnoręcznie przez Mikołaja Kopernika w połowie XIV wieku tablica astronomiczna służyła do przedstawiania ruchu słońca w przesileniu wiosennym i jesiennym.

Spędź wymarzone wakacje w sielskiej atmosferze!

Wynajęty domek wakacyjny w Majdach to bez wątpienia doskonały sposób na spędzenie wakacji w gronie rodziny i przyjaciół. Mimo że ta miejscowość nie jest duża, rozrywek tutaj nie brakuje, niezależnie od pogody. Bo nawet jeśli temperatura nie sprzyja kąpielom w jeziorze, możesz wybrać się do pobliskiego parku wodnego czy zwiedzić okolice wioski. Przekonaj się sam, jak ciekawe i inspirujące mogą być Twoje wakacje, gdy wynajmiesz noclegi w Majdach!

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Majdach. Przeciętnie domy są idealne dla 5 gości.

image-tag