Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mierkach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mierkach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Mierkach

Mierki
Dowolne daty
Goście
Grono miłośników krajowych wakacji nieustannie rośnie, a szczególnie popularne staje się województwo warmińsko-mazurskie.
DALSZE INFORMACJE »

Mierki: Nasze rekomendacje dla ciebie

Dom Mierki
-33%
23 wrz - 30 wrz
85 m² Dom
4 2
Mierki, Olsztynek, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 289 zł 430 zł
za noc
Dom Mierki
35 m² Dom
4 1
Mierki, Olsztynek, Polska
od 561 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom Przyjazny zwierzętom Mierki
-33%
23 wrz - 30 wrz
Przyjazny zwierzętom
85 m² Dom
4 2
Mierki, Olsztynek, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 288 zł 430 zł
za noc
Dom Przyjazny zwierzętom Mierki
Przyjazny zwierzętom
35 m² Dom
4 1
Mierki, Olsztynek, Polska
od 560 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Mierki noclegi - udane rodzinne wakacje

Rodzinny urlop w jednej z polskich miejscowości jak Mierki noclegi jest znakomitym pomysłem na wspólne spędzenie czasu z najbliższymi osobami bez konieczności dalekich wyjazdów. Jeżeli zależy Ci na spędzeniu wakacji w kameralnej atmosferze, ale z wieloma atrakcjami, warto zarezerwować pobyt w domki letniskowe Mierki. To miejscowość z bardzo ciekawa okolicą, a na dodatek okolice tego urokliwego regionu umożliwiają zafundowanie sobie ciekawych wycieczek do miejscowości leżących nieopodal, na przykład do Olsztynka.

Domki letniskowe Mierki - uroki wypoczynku nad Jeziorem Pluszne

O urodzie tego miejsca świadczy fakt, że nad jeziorem Pluszne położonym w pobliżu wsi Mierki ulokował się Ośrodek Kancelarii Prezesa Rady Ministrów "Kormoran". Chociaż Mierki są niewielką wsią liczącą zaledwie 350 stałych mieszkańców, to latem wypoczywa tu mnóstwo gości, którzy mając do swojej dyspozycji domki letniskowe Mierki korzystają do woli z tutejszych atrakcji. Wieś ma bardzo ciekawy kształt owalnicy z licznymi drogami biegnącymi od centralnego placu. Miłośnicy zabytkowej architektury mogą tu podziwiać budynki z charakterystyczną zabudową warmińską oraz zwiedzić cmentarz wojenny, na którym znajduje się duży pamiątkowy kamień. Dla fanów jazdy konnej Mierki noclegi to szansa na odwiedzenie tutejszej stadniny koni, która jest lokalną atrakcją. Dodatkowo jeśli lubisz piesze wycieczki, to Mierki noclegi będą idealnym wyborem dla Ciebie i Twoich najbliższych. Warto wybrać się do okolicznego Świętajna albo do innej mniejszej miejscowości Maróz. Okolice wsi porośnięte są sosnowym lasem, który zachwyca aromatem i intensywną zielenią. To wspaniałe miejsce na odpoczynek na łonie przyrody. Komfort noclegu w tym uroczym zakątku Polski zapewnią doskonałe wakacje dla całej rodziny.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Mierkach?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Mierkach są apartamenty oraz domy. Wyszukujemy spośród ponad 15 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Mierkach?

Wyszukując zakwaterowanie w Mierkach z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 289 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: apartamenty - 51 m², a domy - 130 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Mierkach. Przeciętnie apartamenty są idealne dla 4 gości.

image-tag