Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nataci Małej - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nataci Małej - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nataci Małej

Natać Mała
Dowolne daty
Goście
Zachodnia część Krainy Tysiąca Jezior może poszczycić się nie tylko dziewiczą przyrodą, ale i wieloma fascynującymi zabytkami.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi przyjazne dla zwierząt

Dom  Natać Mała
Przyjazny zwierzętom
70 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 3 sypialnie
Natać Mała, Nidzicki, Polska
od 732 zł
za noc
Sprawdź inne oferty

Natać Mała: Nasze rekomendacje dla ciebie

Apartament Natać Mała
52 m² Apartament ∙ 6 gości ∙ 2 sypialnie
Natać Mała, nidzicki, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 450 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Natać Mała noclegi - zabytkowe warownie i dziewicza przyroda

Wybierając zlokalizowane na terenie miejscowości Natać Mała noclegi możemy wypoczywać nieopodal Olsztynka, nad brzegiem jeziora Omulew. Panująca tu cisza i spokój na pewno pozwolą nam spędzić udany urlop. Domki letniskowe Natać Mała z nowocześnie zaaranżowanymi wnętrzami to idealna propozycja dla osób, które nie przepadają za głośnymi oraz zatłoczonymi kurortami Warmii i Mazur. Sama miejscowość jest nieduża, jednak słynie przede wszystkim z ciekawej historii - została bowiem założona w ramach osadnictwa szkatułowego.

Domki letniskowe Natać Mała – sposób na udane wakacje

Miejscowość, gdzie znajdują się Natać Mała noclegi jest położona bezpośrednio nad jeziorem Omulew. Zbiornik ten posiada wyjątkowo rozwiniętą linię brzegową, urozmaiconą rzeźbę dna oraz kilka wysp. Warto podkreślić, że przez jezioro to prowadzi jeden z bardziej malowniczych szlaków kajakowych po rzece Omulew. W letnim sezonie turystycznym można tu wypoczywać na piaszczystej plaży - jest tu także sporo pomostów oraz miejsc przeznaczonych do gry w siatkówkę. Znajdujące się na obszarze miejscowości Natać Mała noclegi to również miejsce, które pozwala na obcowanie z piękną i unikalną przyrodą Mazur. Nie sposób też nie wspomnieć o znajdujących się w pobliżu ciekawych warowniach pokrzyżackich, które na pewno zainteresują miłośników historii. Można je zobaczyć chociażby w Olsztynku czy Nidzicy. Domki letniskowe Natać Mała mogą stanowić świetną bazę do bliższego poznania zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego. Zwolennikom aktywnego wypoczynku można polecić wizytę w oddalonym o kilkadziesiąt kilometrów Parku Krajobrazowym Wzgórz Dylewskich. To głównie tereny lesiste, na obszarze których żyją orliki krzykliwe, muflony oraz trzmielojady.

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nataci Małej. Przeciętnie domy są idealne dla 8 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag