Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nidzicy - Casamundo base64Hash Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nidzicy - Casamundo

Noclegi i apartamenty wakacyjne w Nidzicy

Nidzica
Dowolne daty
Goście
Nidzica
Dowolne daty
Goście
Nidzica to niewielkie miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto leży mniej więcej pośrodku drogi między Gdańskiem a Warszawą. Zamieszkuje je blisko 15 tysięcy osób.
DALSZE INFORMACJE »
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Zadowoleni klienci dzięki dużej ilości rezerwacji
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Doskonałe doradztwo i bezpieczna rezerwacja
Szeroki wybór domów wakacyjnych
Szeroki wybór domów wakacyjnych

Obiekty z basenem

Dla relaksu i ochłody: Nidzica – sprawdź obiekty wakacyjne z orzeźwiającym basenem!

Bed & Breakfast Basen Nidzica
17 wrz - 24 wrz
600 zł za noc
Apartament typu Suite z 2 sypialniami ∙ 5 gości ∙ 2 sypialnie
4.6
„Wybitny“ (274 ocen)
Nidzica, Nidzica, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz inne

Apartamenty i domy z kuchnią

Kulinarny raj: zarezerwuj swój obiekt noclegowy w lokalizacji Nidzica z w pełni wyposażoną kuchnią.

Bed & Breakfast Kuchnia Nidzica
336 zł za noc
Rodzinny apartament typu Suite ∙ 5 gości ∙ 1 sypialnia
4.3
„Bardzo dobry“ (364 ocen)
Nidzica, Nidzica, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Nidzica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Nidzica: Odkryj najlepsze oferty na Twoje następne wakacje - od 274 zł za noc

Bed & Breakfast Nidzica
274 zł za noc
Pokój dwuosobowy z prywatną łazienką ∙ 2 gości ∙ 1 sypialnia
4.3
„Bardzo dobry“ (364 ocen)
Nidzica, Nidzica, Polska
Rozpocznij rezerwację
Zobacz wszystkie oferty

Domki letniskowe Nidzica i apartamenty Nidzica – zapraszamy na Mazury!

Dawna osada została założona w latach 60-tych XIII wieku przez Zakon Krzyżacki i już sto lat później otrzymała prawa miejskie. W XVI wieku Nidzica znalazła się w granicach Rzeczypospolitej. Po zaborze aż do końca II wojny światowej znajdowała się na terenach państwa niemieckiego. W wyniku działań wojennych aż 75 procent miasta uległo zniszczeniu, jednak po wojnie zostało ono sukcesywnie odbudowane. Bez wątpienia pobyt w Nidzicy będzie dla Państwa okazją do zobaczenia tego pięknego miasta, jak i sposobnością do zwiedzenia sporego rejonu Warmii i Mazur. Dlatego koniecznie powinni się Państwo zdecydować na domki letniskowe Nidzica, które dadzą okazję ku takim wyprawom. Ciekawymi miejscami wypoczynkowymi są również Dłużek oraz Wilimy nad jeziorem. Albo równie interesujące Rybno czy mała wypoczynkowa wieś Mierki.

Wakacje w Nidzicy – zwiedzaj i wypoczywaj


Nidzica to znakomite miejsce do zapoznania się z dawną historią Polski i Zakonu Krzyżackiego. Przede wszystkim największą atrakcją w tym mieście jest dawny zamek krzyżacki pochodzący z XIV wieku. Został on znakomicie odbudowany po zniszczeniach wojennych i obecnie pełni bardzo ważną funkcję kulturalną i historyczną w mieście. Oprócz zamku koniecznie warto zwiedzić takie miejsca, jak: ratusz z XIX wieku, Browar Zamkowy, stary cmentarz żydowski, kościół pod wezwaniem św. Wojciecha, który pochodzi z XIV wieku, czy choćby liczne zabytkowe kamienice i budynki z przełomu XIX i XX wieku. Bez wątpienia oferowane Państwu komfortowe i tanie domki letniskowe Nidzica i apartamenty Nidzica będą także znakomitą okazją do zwiedzenia regionu Warmii i Mazur, a także uprawiania wielu sportów lądowych i wodnych.

Sam region Warmii i Mazur obfituje w bogactwo licznych atrakcji turystycznych, zarówno pod postacią zabytków, jak i naturalnych form przyrody. Dzięki temu wybierając apartament w Nidzica, będą mieli Państwo ogromną okazję i sposobność do zwiedzenia wielu zamków krzyżackich, poniemieckich bunkrów, zabytkowych kościołów, sporej liczby jezior, lasów i rzek. To także możliwość uprawiania sportów, jak żeglarstwo, wędkarstwo, nordic walking, jazda na rowerze, kajakarstwo, jazda konna. Podobne atrakcje czekają również na was w miejscowości o nazwie Szczytno czy w Działdowie. Nie mniej ciekawie jest w Swaderkach albo w urokliwym Wiknie.

Malownicze jeziora i spokojny wypoczynek czekają na Państwa również w Szwecji, dlatego proponujemy także wakacje w Edsbruck, urlop w Drängsered oraz wczasy w Ekerö. Ponadto polecamy nasze wygodne domki letniskowe Åkersberga oraz przytulne apartamenty Jönköping.

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag