Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - CASAMUNDO
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nidzicy - CASAMUNDO base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nidzicy - CASAMUNDO

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nidzicy

Nidzica
Dowolne daty
Goście
Nidzica to niewielkie miasto w województwie warmińsko-mazurskim. Miasto leży mniej więcej pośrodku drogi między Gdańskiem a Warszawą. Zamieszkuje je blisko 15 tysięcy osób.
DALSZE INFORMACJE »

Nidzica: Nasze rekomendacje dla ciebie

Bed & Breakfast Nidzica
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
2 1
Nidzica, Nidzica, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 250 zł
za noc
Bed & Breakfast Nidzica
Pokój Dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami
2 1
Nidzica, Nidzica, Polska
4,3 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 225 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Bed & Breakfast Basen Nidzica
Basen
Apartament z 1 sypialnią
4 1
Nidzica, Nidzica, Polska
4,6 / 5,0
„Wybitny“
od 368 zł
za noc
Zobacz inne

Domki letniskowe Nidzica i apartamenty Nidzica – zapraszamy na Mazury!

Dawna osada została założona w latach 60-tych XIII wieku przez Zakon Krzyżacki i już sto lat później otrzymała prawa miejskie. W XVI wieku Nidzica znalazła się w granicach Rzeczypospolitej. Po zaborze aż do końca II wojny światowej znajdowała się na terenach państwa niemieckiego. W wyniku działań wojennych aż 75 procent miasta uległo zniszczeniu, jednak po wojnie zostało ono sukcesywnie odbudowane. Bez wątpienia pobyt w Nidzicy będzie dla Państwa okazją do zobaczenia tego pięknego miasta, jak i sposobnością do zwiedzenia sporego rejonu Warmii i Mazur. Dlatego koniecznie powinni się Państwo zdecydować na domki letniskowe Nidzica, które dadzą okazję ku takim wyprawom. Ciekawymi miejscami wypoczynkowymi są również Dłużek oraz Wilimy nad jeziorem. Albo równie interesujące Rybno czy mała wypoczynkowa wieś Mierki.

Wakacje w Nidzicy – zwiedzaj i wypoczywaj


Nidzica to znakomite miejsce do zapoznania się z dawną historią Polski i Zakonu Krzyżackiego. Przede wszystkim największą atrakcją w tym mieście jest dawny zamek krzyżacki pochodzący z XIV wieku. Został on znakomicie odbudowany po zniszczeniach wojennych i obecnie pełni bardzo ważną funkcję kulturalną i historyczną w mieście. Oprócz zamku koniecznie warto zwiedzić takie miejsca, jak: ratusz z XIX wieku, Browar Zamkowy, stary cmentarz żydowski, kościół pod wezwaniem św. Wojciecha, który pochodzi z XIV wieku, czy choćby liczne zabytkowe kamienice i budynki z przełomu XIX i XX wieku. Bez wątpienia oferowane Państwu komfortowe i tanie domki letniskowe Nidzica i apartamenty Nidzica będą także znakomitą okazją do zwiedzenia regionu Warmii i Mazur, a także uprawiania wielu sportów lądowych i wodnych.

Sam region Warmii i Mazur obfituje w bogactwo licznych atrakcji turystycznych, zarówno pod postacią zabytków, jak i naturalnych form przyrody. Dzięki temu wybierając apartament w Nidzica, będą mieli Państwo ogromną okazję i sposobność do zwiedzenia wielu zamków krzyżackich, poniemieckich bunkrów, zabytkowych kościołów, sporej liczby jezior, lasów i rzek. To także możliwość uprawiania sportów, jak żeglarstwo, wędkarstwo, nordic walking, jazda na rowerze, kajakarstwo, jazda konna. Podobne atrakcje czekają również na was w miejscowości o nazwie Szczytno czy w Działdowie. Nie mniej ciekawie jest w Swaderkach albo w urokliwym Wiknie.

Malownicze jeziora i spokojny wypoczynek czekają na Państwa również w Szwecji, dlatego proponujemy także wakacje w Edsbruck, urlop w Drängsered oraz wczasy w Ekerö. Ponadto polecamy nasze wygodne domki letniskowe Åkersberga oraz przytulne apartamenty Jönköping.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Nidzicy?

Najczęściej rezerwowanymi obiektami w Nidzicy są bed & breakfast oraz hotele. Wyszukujemy spośród ponad 14 ofert, aby pomóc Ci znaleźć idealny nocleg na swoją następną podróż.

Ile kosztują noclegi w Nidzicy?

Wyszukując zakwaterowanie w Nidzicy z Casamundo, będziesz w stanie znaleźć oferty już od 147 zł za noc. Typowe obiekty, które znajdziesz mają przeciętnie następującą powierzchnię: bed & breakfast - 19 m², a hotele - 25 m².

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nidzicy. Przeciętnie bed & breakfast są idealne dla 3 gości.

image-tag