Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Niedźwiedzim Rogu - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Niedźwiedzim Rogu - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Niedźwiedzim Rogu

Niedźwiedzi Róg
Dowolne daty
Goście
Zapraszamy na Warmię i Mazury, do jednego z najpiękniejszych miejsc na wakacyjny wypoczynek w Polsce. Region województwa warmińsko-mazurskiego przyciąga swoim nieodpartym urokiem, magią i wspaniałą przyrodą. Teraz masz szansę spędzić wymarzone wakacje.
DALSZE INFORMACJE »

Noclegi z tarasem

Dom  Niedźwiedzi Róg
-23%
25 maj - 1 cze
Balkon/Patio
178 m² Dom ∙ 8 gości ∙ 5 sypialni
Niedźwiedzi Róg, Ruciane-Nida, Polska
4,7 / 5,0
„Wybitny“
od 731 zł 955 zł
za noc
Sprawdź inne

Apartamenty Niedźwiedzi Róg - pomysł na doskonały urlop

Czekają na Ciebie apartamenty Niedźwiedzi Róg, Twoja przystań na błogie lato. Niedźwiedzi Róg to wieś leżąca w południowej części jeziora Śniardwy, w Puszczy Piskiej. Piękne położenie miejscowości pomiędzy wypoczynkowymi miejcami jak Mikołajki oraz Pisz, co roku ściąga turystów chcących wypocząć w miłej atmosferze i wśród pięknych widoków. W okolicy Niedźwiedzi Róg noclegi znajduje się przystań jachtowa oraz sklep wielobranżowy. Z brzegu widać wyspy jeziora Śniardwy - Pajęczą i Czarci Ostrów z pruskimi fortyfikacjami.

Niedźwiedzi Róg noclegi – sposób na spędzenie idealnych wakacji

Warto zatrzymać się w Niedźwiedzi Róg noclegi, ponieważ okolica pozwala na odbywanie ciekawych wycieczek i uprawianie sportów. Z pewnością wartym uwagi jest spływ kajakowy pięknie wijącą się rzeką Kurtynią, biegnącą przez teren Puszczy Piskiej. Innym miejscem, do którego każdy musi zajrzeć jest Park Dzikich Zwierząt Kadzidłowo, który także mieści się na obszarze Puszczy Piskiej. To atrakcja skierowana w szczególności do młodszych turystów. W parku można przyjrzeć się życiu i zachowaniom łosi, wilków skandynawskich, rysi, tarpanów czy danieli. Także poezja wplata się w urokliwy krajobraz Warmii i Mazur. Z Niedźwiedziego Rogu trzeba koniecznie pojechać do muzeum im. Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego w Leśniczówce Pranie. To drewniany dom usytuowany nad brzegiem jeziora Nidzkiego w okolicach Nidzicy, w którym pieczołowicie odtworzono warszawski gabinet poety. Apartamenty Niedźwiedzi Róg to wspaniały pomysł na spędzenie wakacji z całą rodziną. Ciesz się pięknymi chwilami nad malowniczym jeziorem Śniardwy i iście baśniowym krajobrazem, wodą i wieloma atrakcjami, które oferuje region warmińsko - mazurski. Niedźwiedzi Róg noclegi to gwarancja udanego urlopu, dlatego już teraz zapraszamy do złożenia rezerwacji.

Najczęściej zadawane pytania

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Niedźwiedzim Rogu. Przeciętnie campingi są idealne dla 5 gości.

Kolejne kierunki

Inne popularne kierunki wakacyjne

image-tag