Rezerwacja apartamentów i domów wakacyjnych - Casamundo
Listy Życzeń
Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nowych Gutach - Casamundo base64Hash Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nowych Gutach - Casamundo

Znajdź najlepsze noclegi i apartamenty w Nowych Gutach

Nowe Guty
Dowolne daty
Goście
Okolice wsi Nowe Guty zostały uznane przez archeologów za najstarszą osadę na Mazurach. Współcześnie atrakcyjnie położona na wysokim brzegu jeziora miejscowość jest przede wszystkim miejscem popularnym wśród turystów.
DALSZE INFORMACJE »

Nowe Guty: Nasze rekomendacje dla ciebie

Kurort Nowe Guty
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Studio z balkonem
2 1
Nowe Guty, Orzysz, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 395 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Noclegi z tarasem

Resort Balkon/Patio Nowe Guty
Balkon/Patio
Domek holenderski
6 3
Nowe Guty, Orzysz, Polska
5,0 / 5,0
„Znakomity“
od 283 zł
za noc
Bed & Breakfast Balkon/Patio Nowe Guty
Balkon/Patio
Pokój trzyosobowy
3 1
Nowe Guty, Orzysz, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 300 zł
za noc
Sprawdź inne

Domy wakacyjne z ogrodem

Bed & Breakfast Ogród Nowe Guty
Ogród
Pokój dwuosobowy
2 1
Nowe Guty, Orzysz, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 246 zł
za noc
Namiot Ogród Nowe Guty
Ogród
40 m² Namiot
4 1
Nowe Guty, Orzysz, Polska
4,8 / 5,0
„Znakomity“
od 327 zł
za noc
Zobacz wszystkie oferty

Obiekty z basenem

Kurort Basen Nowe Guty
Bezpłatne odwołanie rezerwacji
Basen
Pokój Dwuosobowy typu Deluxe z balkonem
2 1
Nowe Guty, Orzysz, Polska
4,4 / 5,0
„Bardzo dobry“
od 365 zł
za noc
Zobacz inne

Dom wakacyjny w Nowych Gutach - aktywny wypoczynek na Mazurach

Nic dziwnego - oprócz pięknej przyrody i mazurskiego spokoju Nowe Guty to także domki wakacyjne tuż nad piaszczystą, piękną plażą ciągnącą się na długość około 150 metrów, co pozwala na wygodne uprawianie windsurfingu czy korzystania z rowerów wodnych. Znajdują się na niej działające w sezonie bary i lodziarnie, boisko do siatkówki, zaś dla dzieci przygotowany został plac zabaw.

Dom wakacyjny w Nowych Gutach - wakacje na wodzie...

Interesuje Cię przede wszystkim możliwość wypoczywania nad wodą i na wodzie? Dom wakacyjny w Nowych Gutach może okazać się strzałem w dziesiątkę! Wzdłuż brzegu jeziora Śniardwy znajdą dla siebie miejsca wielbiciele wakacji wędkarskich, którzy trafiają tutaj na wspaniałe okazy ryb. W miejscowości działają liczne wypożyczalnie sprzętu wodnego: kajaków, łodzi żaglowych, rowerów wodnych oraz desek i żagli do windsurfingu. Jeśli chcesz spróbować swoich sił na desce, w Nowych Gutach działa szkółka windsurfingowa, której doświadczeni instruktorzy pokażą Ci, jak rozpocząć swoją przygodę z tym sportem. Noclegi w Nowych Gutach pozwalają także na odwiedzenie Mikołajek, które znajdują się dokładnie po przeciwnej stronie jeziora Śniardwy. W sezonie letnim w Mikołajkach tętni życie nie tylko na wodzie, ale też w przystani. Organizowane są tutaj liczne koncerty muzyczne i innego typu imprezy kulturalno-rozrywkowe, a w razie niepogody można wypocząć w działającym w Mikołajkach SPA z basenami, saunami i jacuzzi.

...i na dwóch kółkach

Zwolennicy wakacji rowerowych wynajmujący nocleg w Nowych Gutach będą mieli możliwość pokonania wyjątkowej trasy ciągnącej się wzdłuż jeziora Śniardwy. Liczący sobie 85 kilometrów szlak prowadzi przez popularne miejscowości mazurskie, takie jak Mikołajki, Niedźwiedzi Róg czy Karwik - tam także znaleźć można przestronne domy i w pełni wyposażone apartamenty, idealne dla osób spędzających całe swoje wakacje na trasie rowerowej. W trakcie wyprawy warto zajrzeć do Popielina, a dokładniej - do rezerwatu konika polskiego. Konik polski wywodzi się bezpośrednio od dzikich koni, tarpanów, a jego populację udało się odtworzyć na terenach rozciągających się nad jeziorami Śniardwy, Warnołty i Bełdany. Dodatkową atrakcją rowerowej wyprawy będzie przeprawa promem z Mikołajek do miejscowości Wierzba - warto pamiętać, że możliwa jest ona tylko w sezonie.

Nocleg w Nowych Gutach - odkryj mazurską przyrodę

Wynajmując dom wakacyjny w Nowych Gutach, masz także możliwość odwiedzenia Mazurskiego Parku Krajobrazowego - jednego z największych w Polsce wyznaczonych obszarów tego typu. Najlepiej poznawać go w trakcie spływu kajakowego po rzece Krutynia, zaliczanego do najpiękniejszych szlaków nie tylko w Polsce, ale też w Europie. Nie jest on trudny. Wartki strumień wody z czasem przechodzi w leniwe zakola wodne wijące się wśród zarośli zamieszkiwanych przez wodne ptactwo. Dlatego spływ spodoba się zarówno doświadczonym kajakarzom, jak i będzie odpowiedni także na wakacje rodzinne - pozwala on bowiem w pełni cieszyć się urokami Puszczy Piskiej. Spływy Krutynią mogą trwać kilka godzin lub kilka dni. Decydując się na domek wakacyjny w Nowych Gutach, możesz wybrać odpowiadający Ci wariant tej wyprawy. Zapraszamy więc do zapoznania się z ofertą noclegową dostępną na Casamundo i odkrycia dla siebie uroków Mazur w Nowych Gutach.

Jakie są najpopularniejsze typy zakwaterowania w Nowych Gutach?

Pensjonaty i apartamenty to zakwaterowania najczęściej wybierane przez podróżnych w Nowych Gutach. Z ponad 15 obiektami, na pewno znajdziemy nocleg idealny dla ciebie.

Ile kosztują noclegi w Nowych Gutach?

Ceny w Nowych Gutach rozpoczynają się od 169 zł za noc. Warto rozważyć tu pensjonaty (35 m²) lub apartamenty (46 m²).

Czy oferujecie noclegi odpowiednie dla podróżujących w grupie?

Jak najbardziej oferujemy zakwaterowanie dla grup w Nowych Gutach. Przeciętnie pensjonaty są idealne dla 6 gości.

image-tag